Hızlı İletişim
Bizi Arayarak Fiyat Teklifi Alabilirsiniz.
Hemen Ara!

Körfez Evden Eve Nakliyat

körfez evden eve nakliyat

Körfez Evden Eve Nakliyat

Firmamız Körfez evden eve nakliyat bölgesinde nakliye konusunda profesyonel kadrosu ve en modern araç filosu ile eşya taşımacılığında niteliğini kanıtlamıştır. Çalışma alanı olarak en hacimli alana yayılan hizmetlerimiz en geniş tabakaya hizmet sunumu uygulayarak kalitede ortaya konulmaktadır. Nakliye personellerimiz ve montajda ilgili uzman kadromuz konusunda uzmanlaşmış kişilerden oluşturmakta ve evden eve taşımacılık konusunda özelliğimizi yansıtmaktadır.

Göçmen firması olarak eşyalarınızın nakliyesi esnasında hasar görmemesi için Körfez evden eve nakliyat sırasında kullanılacak yöntemler önceden belirlenerek en uyumlu ve kısa mesafeler belirlenerek müşterilerimize de bildirilmekte yol boyunca dikkatli bir biçimde yol alınarak eşyalar yeni evinize taşınmaktadır. Bunun yanında dikkatli bir şekilde seyreden araçlarımız herhangi bir sarsıntı olmadan emin yolculuklar yaparak eşyalarınızı yeni evinize ulaştırmaktadır.

Körfez evden eve nakliyat birimimiz ambalajlama işlemlerinde kullandıkları paketleme malzemelerini her nakliye işleminde yenileyerek eşyalarınızın titizliği konusunda da azami özen göstermektedir. Paketleme esnasında paketleme malzemelerinde hasarlar belirlendiğinde yenileriyle değiştirilmek suretiyle siz değerli müşterilerimizin önünde en temiz ve korunaklı ambalajlama gerçekleşmektedir.

Montajlama da Uzman Kadro

Körfez nakliyat personelleri olarak eleman uzman kadromuzda bulunan mobilya ve aksesuar konusunda uzman usta ellere sahip çalışanlarımız eşyalarınızın de-montaj işlemleri ve yeni yaşam alanınızda montajlanması siz değerli müşterilerimizin istediği yerlere istediğiniz biçimde yapmaktadırlar. Asla siz değerli müşterilerimizin fikrine danışılmadan evinizin yerleştirmesi ve eşyaların montajlanması sizin izniniz alınmadan yapılmamaktadır. Müşteri memnuniyeti ve referans odaklı çalışmalarımız son derece becerikli ellerden çıkan işçilikler sayesinde edebi güzellik kazanmaktadır.

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti Göçmen’den

Göçmen çalışmalarında güvenlik be tedbir konusunu en önemli konu olarak benimseyerek, eşyalarınızın güvenle yeni evlerinize ulaşması esnasında her türlü risk ve oluşacak hasarlara karşı sigortalayarak siz değerli müşterilerimizin alın teriyle oluşturduğunuz eşyalarınıza önem vermektedir. Bu süreçte yapmış olduğu ücretsiz ekspertiz hizmetleri sizlerin ve emeklerinizin teminatı amacı ile tüm detayları ile ele alınmaktadır.

Körfez Evden Eve Nakliyat Fiyatları | 2020

Körfez evden eve nakliye hizmeti fiyatlarını belirleyen en büyük etkenlerin başında işçilik gelmektedir. Yıllar içerisinde artan mazot fiyatları şehir içi taşımacılığı pek etkilemese de şehirler arası evden eve nakliyat fiyatlarını bir hayli etkilemiş bulunmaktadır. Şehir içi taşıma fiyatlarını etkileyen unsurların başında;

  • İşçilik
  • Kat durumu
  • Bina asansörünün kullanılması
  • Dış cephe asansörünün kullanılması
  • Kolileme hizmetinin istenmesi
  • Nereden nereye gidileceği

Bunun gibi işçiliği arttıracak etkenler fiyatlarımızı belirleyen unsurlar arsında yer almaktadır. Gelelim evden eve nakliye fiyatlarına. Aşağıda belirteceğim tabloda 2020 yılına ait fiyatları bulabilirsiniz. Tabloda yer alan fiyat bilgileri giriş kattan giriş kata ve ortalama işçilik gerektiren ev taşıması için belirlenmiştir.

Körfez Bölgesi Fiyatlarımız
3+1 Ev Eşyası İçin 1450₺ 2+1 Ev Eşyası İçin 1100₺ 1+1 Ev Eşyası İçin 900₺

Nakliyat Nedir?

Evden eve nakliyat eşyalarınızın bulunduğu yerden alınıp yeni adresinize taşınması işlemidir.

Eşyaları ambalajlıyor musunuz?

Evet, gerekli görülen bütün eşyalarınızın ambalajlama işlemi firmamız tarafından yapılmaktadır.

Şehirler arası ev taşıma hizmetiniz var mı?

Evet, ülkemizin 81 ilinde şehirler arası ev taşıma hizmeti sunmaktayız.

Evden eve nakliyat ücretleri nedir?

Ev taşıma ücretleri evinizin oda sayısına, nereden nereye taşınacağınıza ve birçok değişkene bağlı olarak değişmektedir. Arayarak net fiyat alabilirsiniz.

639 kez görüntülendi