Başiskele Evden Eve Nakliyat

başiskele evden eve nakliyat

Başiskele Evden Eve Nakliyat

Türlü nedenlerden dolayı evinizi veya ofisinizi taşıma durumuyla karşı karşıya olabilir. İş tayini ile veya başka bir nedenden dolayı nakliye ihtiyacınızı ise tecrübeli  ve profesyonel bir firma ile karşılamak için Başiskele evden eve nakliyat hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Sizlere sunmuş olduğumuz evden eve taşımacılık hizmeti sayesinde eşyalarınızın yeni adresinize sıkıntısız bir şekilde taşınmasını sağlayabilirsiniz. Alanında tecrübeli olan elemanlarımız ile verdiğimiz hizmetimizde siz değerli müşterilerimize birçok konuda yardımcı olmaktayız. Eşyalarınızı ambalajlamak için zaman kaybetmek istemiyorsanız siz işlerinizi sürdürürken ambalajlama işleminin firmamız tarafından profesyonel bir şekilde yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Kocaeli Başiskele Evden Eve Nakliyat

Kocaeli Başiskele evden eve nakliyat firmamız sizin eşyalarınızı üstün bir itina içerisinde ambalajlayarak sizlerin bu hususta herhangi bir iş yapmanıza ihtiyaç kalmamaktadır. Ambalajlama işlemlerinde kullandığımız malzemeler ise üst sınıf araçlar olmakta ve sizin eşyalarınızın emniyetini tam olarak sağlamaktadır.

Kocaeli Başiskele ev taşıma hizmetlerimiz;

Başiskele Gölcük Evden Eve Nakliyat

Başiskele Gölcük evden eve nakliyat firması olarak sizlere Kocaeli bölgesinin tamamında ev taşıma hizmeti sunmaktayız. Profesyonel ve uzman kadromuz ile ihtiyacınız olan bütün nakliye hizmetlerinizi Göçmen Nakliyat’ı arayarak alabilirsiniz.

Göçmen’den Başiskele Evden Eve Nakliyat

Başiskele evden eve nakliye firması olarak sunduğumuz hizmetten aynı taktirde sizlere sigorta hizmeti de sağlamaktayız. Sigorta hizmeti sayesinde sigorta personelleri eşyalarınızı analiz etmekte ve ekspertiz fiyatı biçmektedir. Ekspertiz çalışmaları akabinde eşyalarınıza herhangi bir ters durum sebebi ile hasar meydana gelirse sigortaya rapor alınarak hasarlarınızın karşılanmasını talep edebilirsiniz.

Sizlere vermiş olduğumuz bu hizmet sayesinde eşyalarınızın daha emin bir şekilde nakliye işlemini sağlayabilirsiniz. Göçmen Nakliyat olarak sizlere parça eşya nakliyesi, asansörlü eşya nakliyesi gibi hizmetlerde vererek bütün nakliye ihtiyaçlarınıza karşılık vermek için vacip olan bütün çalışmaları yapmaktayız.

Sonuç olarak evden eve taşımacılık işlemi yapılırken hiçbir sorun yaşamadan, güç harcamadan, güven içerisinde eşyalarınızın nakliyesini sağlayarak taşınma konusunda sıkıntı yaşamanıza herhangi bir gerek kalmamaktadır.

Başiskele Evden Eve Nakliyat Fiyatları 2024

Hizmet:Ev taşıma
Oda sayısı:2+1
Kat sayısı:3’den 5’e
Paketleme hizmeti:Var
Fiyat:10000₺’den başlamakta

Başiskele nakliyat fiyatların belirlenmesinde birçok etken yer almaktadır. Bu etkenlerin başında hiç kuşkusuz artan yakıt fiyatları gelmektedir. Dünya genelinde artan yakıt fiyatları ve piyasa hareketliliği ne yazık ki birçok sektörü olumsuz etkilemektedir. Yakıt fiyatlarının oldukça değişiklik göstermesi dışında işçi masrafları, ambalaj ve sigorta masrafları da fiyatları etkilemektedir. Bunların dışında eşyalarınızın yoğunluğu, kat oranlarınız ve asansörlü taşıma gibi ekstra hizmetler de fiyatları etkilemektedir. 

Başiskele Nakliyat Fiyatları Ne Kadar?

Başiskele nakliyat fiyatları ortalama olarak 9500₺’den başlamaktadır. Ancak fiyatlar birçok değişkene bağlı olduğu için her taşıma işleminin fiyatı farklıdır. Net fiyat belirlenmesi için ekspertiz hizmeti alınmalıdır.

Başiskele Evden Eve Nakliyat Firmaları

Evden eve nakliyat sektöründe; kalite, güven ve profesyonellik arıyorsanız mutlaka görüştüğünüz firmadan yetki belgelerini isteyiniz. Korsan evden eve nakliyat firmalarının hızla artması ne yazık ki beraberinde birçok olumsuzluğu ve problemi getirmektedir. Bu problemlerin başında kaçak ve yabancı uyruklu işçi çalıştıştırma, sigorta yaptırmama ve verilen sözlerin arkasında durmamak yer almaktadır. Müşteri memnuniyetini en önemli vizyonu arasına alan firmamız, problemlere araçlarımızın başında yer alan ekip şeflerimizce  anında çözüm üretiyor, sorunları çözüm odaklı hassas bir şekilde %100 müşteri memnuniyetini hedefleyerek çalışmalarımızı yürütüyoruz. 

Başiskele Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Evden eve nakliyat hizmetinin dışında; ev eşyası depolama, asansörlü evden eve nakliyat, ofis taşıma ve evcil hayvan taşımacılığı gibi hizmetler de vermekteyiz. Başiskele ve Kocaeli genelinde faaliyetlerimizi sürdürürken müşteri memnuniyetini tam anlamıyla gözetiyoruz. 

Başiskele Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır?

Göçmen Nakliyat olarak anlaşmamız halinde ücretsiz ekspertiz arkadaşımızı; yerinde tespit, eşyaların sigortalanması ve sözleşme için evinize gönderiyoruz.  Firma temsilcimiz eşyaların durumu yeterli ambalaj malzemesi tespiti ve gerekli araç boyutu gibi faktörleri göz önünde bulundurmaktadır. Yapılan tespitler ve yerinde incelemeler sonucunda nakliye işlemleriniz büyük bir hassasiyet ve titizlik gözetilerek tamamlanmaktadır. 

Aşama 1: Ekspertiz

Firmamızla anlaşmanız halinde yerinde incelemeler ve profesyonel bir taşınma için ücretsiz ekspertiz arkadaşımızı sizlere yönlendiriyoruz. Yerinde incelemeler yapılıyor gerekli ambalajmala malzemelerini hesaplıyor ardından evden eve nakliyat taşınma sözleşmesini yapıyoruz. 

Aşama 2: Ambalajlama

Bütün eşyalarınız, mobilyalarınız ve beyaz eşyalarınız firmamız tarafından paketlenmektedir. Mobilyalarınız ve gardolabınız marangoz arkadaşımız tarafından söküldükten sonra her türlü çizilme ve hasar alma ihtimaline karşı tek tek paketlenmektedir. Buzdolabı ve diğer beyaz eşyalarınız çizilme ihtimalini en aza indirmek için köşebentlerle desteklenmektedir. 

Aşama 3: Yükleme

Ambalajladığımız ve söktümüz eşyalarınızı dikaktli bir şekilde kamyonumuza yüklüyoruz. Yükleme işlemi için dış cephe asansörü, bina asansörü veya bina merdivenini tercih edebiliyoruz. Yükleme işlemine genel olarak büyük ve sağlam eşyalarınızı taşıyarak başlıyoruz.

Aşama 4:Boşaltma

Özenle yüklediğimiz eşyalarınızı boşaltma işleminde yeni adresinize taşırken uzman bina asansörü, nakliyat asansörü ve bina merdivenini tercih edebiliyoruz. Bu tercih tamamen taşımanın nasıl gerçekleşeceğiyle alakalıdır. Kat sayılarınız yüksekse asansör tecih edilir. Yüksek değilse merdiven tercih edilebilir.

Nakliyat Konusunda Uzman Kadro

Göçmen Nakliyat olarak sizlere bütün nakliyat hizmetlerimizi uzman kadromuz ile sunuyoruz. Ekspertiz, ambalajlama, eşya yükleme ve eşya boşaltma işlemleri uzman kadromuz ile sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Sizlerde profesyonel hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

❓Başiskele ev taşıma fiyatları ne kadar?

✅ Başiskele ev taşıma fiyatı ortalama olarak 9500₺’den başlamaktadır.

❓Başiskele ev taşıma ne kadar sürmektedir?

✅ Başiskele ev taşıma hizmeti 3-6 saat aralığında sürmektedir.

Hizmetimizi Puanlayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
1.586 görüntülenme
ZİYARETÇİ YORUMLARI
Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN
Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Hemen Ara