Hakkımızda

Göçmen Nakliyat Hakkında

Göçmen Nakliyat 28.12.1997 tarihinde Kocaeli merkezli olarak kurulmuş evden eve nakliyat hizmeti veren kurumsal bir firmadır. Yılların vermiş olduğu tecrübenin yanı sıra gerçekleştirmiş olduğumuz işlerin verdiği güven ve tecrübeyle evden eve nakliyat sektöründe müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Amacımız

Göçmen Nakliyat , taşımacılık sektöründe firmamızın kurulduğu günden bugüne kadar modern hizmet anlayışı ve üstün müşteri memnuniyeti politikasıyla nakliyat sektörün önde gelen şirketleri arasındaki yerini almıştır. Göçmen Evden Eve Nakliyat, taşımacılık sektöründe alanında profesyonel bir kadro ile hizmet sunduğu şahıslara veya kurumlara zamanında, güncel ve sorunsuz bir hizmet vermeyi kendisine amaç edinmiştir.

Belgelerimiz

Hizmetlerimiz

Göçmen Nakliyat
Göçmen Nakliyat profesyonel taşımacılık deneyimi yaşamaya hazır mısınız?

Evden Eve Nakliyat

Göçmen Nakliyat olarak sizlere evden eve nakliyat hizmetini en üst hizmet garantisi ile vermekteyiz. Bütün eşyalarınızın paketleme işlemi firmamız tarafından özenle yapılmaktadır. Aynı zamanda gerekli görülen bütün mobilyalarınızın sökülme işlemleri firmamızın uzman marangozları ile yapılmaktadır. Taşınmaya hazır hale getirilen eşyalarınız dikkatli bir şekilde aracımıza yüklenir, istiflenir ve boşaltılmak üzere yeni adreslerine götürülür. Yeni adresinde eşyalar boşaltılırken sizin istediğiniz yerlere yerleştirilir ve kurumlar yapılır.

Ofis Taşımacılığı

Ülkemizde her geçen gün bir şirket kapanıyor ve yeni şirketler açılıyor. Bu süreç dolayısıyla ofis taşımacılığı sektörüne duyulan ihtiyacı da arttırmıştır.  İhtiyaç duyduğunuz taşımacılık hizmetini en iyi şekilde almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Göçmen Nakliyat olarak ofisinizde bulunan bütün ambalajlama, montaj, de-montaj, yükleme, boşaltma ve yerleştirme işlemleri firmamız tarafından itina ile gerçekleştirilmektedir.

Eşya Depolama

Belirli bir nedenden dolayı eşyalarınızı depolamak istiyorsanız sizlere güvenli depolarımızla hizmet vermekten memnuniyet duyarız. Tayininiz çıkmış olabilir, eski ve önem verdiğiniz eşyalarınız yüzünden yeriniz kalmamış olabilir, taşınacağınız ev küçük olabilir ve benzeri nedenden ötürü eşya depolama hizmeti almak istiyor olabilirsiniz. Evinizde olmadığınız halde eşyalar evde diye 20000₺’leri bulan kiraları artı olarak aidatları vermenize gerek yok. Firmamızın güvenli depoları sayesinde ortalama 1000₺’ye eşyalarınızı depolayabilirsiniz.

Şehiriçi Evden Eve Nakliyat

Şehiriçi evden eve nakliyat hizmetimiz Kocaeli bölgesinde yapacağınız ev taşıma işlemlerini kapsamaktadır. Sadece Kocaeli değil İstanbul bölgesinde yapacağınız taşımacılık işlemleri de bu hizmetimize dahil olmaktadır. Örneğin Gebze evden eve nakliyat hizmetimiz ile Darıca’ya taşınmak istiyorsanız nakliye işleminin adı Şehiriçi olarak belirlenmektedir.

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Göçmen Nakliyat olarak sizlere Türkiye’nin 81 ilinde ev taşıma hizmeti veriyoruz. Şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetimiz sayesinde bulunduğunuz yerden eşyalarınız alınıyor ve tanınacağınız ile güvenli bir şekilde ulaştırılıyor. Bütün eşyalarınızın ambalajlama işlemleri, montaj ve de-montaj işlemleri, yükleme, boşaltma ve yerleştirme işlemleri firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Eşyalarınızın teslimat süresi 1-3 gün arasında değişiklik göstermektedir.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Hizmetimizi Puanlayın!
[Toplam: 3 Ortalama: 5]
Hemen Ara