Körfez Evden Eve Nakliyat

körfez evden eve nakliyat

Körfez Evden Eve Nakliyat

Firmamız Körfez evden eve nakliyat bölgesinde nakliye konusunda profesyonel kadrosu ve en modern araç filosu ile eşya taşımacılığında niteliğini kanıtlamıştır. Çalışma alanı olarak en hacimli alana yayılan hizmetlerimiz en geniş tabakaya hizmet sunumu uygulayarak kalitede ortaya konulmaktadır. Nakliye personellerimiz ve montajda ilgili uzman kadromuz konusunda uzmanlaşmış kişilerden oluşturmakta ve evden eve taşımacılık konusunda özelliğimizi yansıtmaktadır.

Göçmen firması olarak eşyalarınızın nakliyesi esnasında hasar görmemesi için Körfez evden eve nakliyat sırasında kullanılacak yöntemler önceden belirlenerek en uyumlu ve kısa mesafeler belirlenerek müşterilerimize de bildirilmekte yol boyunca dikkatli bir biçimde yol alınarak eşyalar yeni evinize taşınmaktadır. Bunun yanında dikkatli bir şekilde seyreden araçlarımız herhangi bir sarsıntı olmadan emin yolculuklar yaparak eşyalarınızı yeni evinize ulaştırmaktadır.

Körfez evden eve nakliyat kolisi

Körfez evden eve nakliyat birimimiz ambalajlama işlemlerinde kullandıkları paketleme malzemelerini her nakliye işleminde yenileyerek eşyalarınızın titizliği konusunda da azami özen göstermektedir. Paketleme esnasında paketleme malzemelerinde hasarlar belirlendiğinde yenileriyle değiştirilmek suretiyle siz değerli müşterilerimizin önünde en temiz ve korunaklı ambalajlama gerçekleşmektedir.

Montajlama da Uzman Kadro

Körfez nakliyat personelleri olarak eleman uzman kadromuzda bulunan mobilya ve aksesuar konusunda uzman usta ellere sahip çalışanlarımız eşyalarınızın de-montaj işlemleri ve yeni yaşam alanınızda montajlanması siz değerli müşterilerimizin istediği yerlere istediğiniz biçimde yapmaktadırlar. Asla siz değerli müşterilerimizin fikrine danışılmadan evinizin yerleştirmesi ve eşyaların montajlanması sizin izniniz alınmadan yapılmamaktadır. Müşteri memnuniyeti ve referans odaklı çalışmalarımız son derece becerikli ellerden çıkan işçilikler sayesinde edebi güzellik kazanmaktadır.

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti Göçmen’den

Göçmen çalışmalarında güvenlik be tedbir konusunu en önemli konu olarak benimseyerek, eşyalarınızın güvenle yeni evlerinize ulaşması esnasında her türlü risk ve oluşacak hasarlara karşı sigortalayarak siz değerli müşterilerimizin alın teriyle oluşturduğunuz eşyalarınıza önem vermektedir. Bu süreçte yapmış olduğu ücretsiz ekspertiz hizmetleri sizlerin ve emeklerinizin teminatı amacı ile tüm detayları ile ele alınmaktadır.

Körfez Evden Eve Nakliyat Fiyatları | 2023

Oda SayınızFiyatlar
Körfez 1+1 ev taşıma7500₺
Körfez 2+1 ev taşıma10000₺
Körfez 3+1 ev taşıma14000₺
Körfez 4+1 ev taşıma17000₺

Körfez evden eve nakliye hizmeti fiyatlarını belirleyen en büyük etkenlerin başında işçilik gelmektedir. Yıllar içerisinde artan mazot fiyatları şehir içi taşımacılığı pek etkilemese de şehirler arası evden eve nakliyat fiyatlarını bir hayli etkilemiş bulunmaktadır. Şehir içi taşıma fiyatlarını etkileyen unsurların başında;

  • İşçilik
  • Kat durumu
  • Bina asansörünün kullanılması
  • Dış cephe asansörünün kullanılması
  • Kolileme hizmetinin istenmesi
  • Nereden nereye gidileceği

Bunun gibi işçiliği arttıracak etkenler fiyatlarımızı belirleyen unsurlar arsında yer almaktadır. Gelelim evden eve nakliye fiyatlarına. Aşağıda belirteceğim tabloda 2023 yılına ait fiyatları bulabilirsiniz. Tabloda yer alan fiyat bilgileri giriş kattan giriş kata ve ortalama işçilik gerektiren ev taşıması için belirlenmiştir.

Körfez Bölgesi Fiyatlarımız
3+1 Ev Eşyası İçin 14000₺ 2+1 Ev Eşyası İçin 10000₺ 1+1 Ev Eşyası İçin 7500₺

Kocaeli Körfez Nakliyat

Kocaeli Körfez nakliyat firması olarak taşınmanın ne kadar masraflı bir süreç olduğunu çok iyi biliyoruz. Açılacak aboneliklerin masrafları, yeni evin ilk kirası ve depozitosu, eski evinizi teslim etmeden önceki tadilatları ve yeni evinizin tadilat işlemleri derken bu zorlu pandemi döneminde çok fazla masrafa giriyorsunuz. Sizleri çok iyi şekilde anlıyor ve en iyi hizmeti sizlere sunarak uygun fiyat teklifleri veriyoruz.

İhtiyacınız olabilir: Kocaeli evden eve nakliyat

Evden eve nakliyat Körfez

Körfez evden eve nakliyat işlemlerinde firma olarak profesyonel bir hizmet sunmaktayız. Bütün eşyalarınızın ambalajlama işlemleri, montaj ve de montaj işlemleri firmamız tarafından itina ile yapılmaktadır. Evinizi nasıl kamyonumuza yüklediysek yeni evinizde de aynı şekilde teslim ediyoruz. Beyaz eşyalarınızın fişlerinin takılmasına dahi biz yapmaktayız.

Körfez Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır?

Körfez evden eve nakliyat nasıl yapılıyor diye düşünüyorsanız sizlere bunu liste şeklinde açıklayacağım. Genel olarak ev taşıma süreci ekspertiz, ambalajlama, montajlama, yükleme, istifleme, boşaltma ve kurulum adımlarından oluşmaktadır.

1- Ekspertiz Aşaması

Ekspertiz aşamasında personelimiz evinize gelerek eşyalarınızı yerinde inceler. Bu incelemeler sonucunda hangi büyüklükte bir kamyon gönderileceğini, kaç adet personel gerektiğini, hangi ambalajlama malzemelerinin kullanılması gerektiğini, asansör kullanılma durumunu ve benzeri incelemeler yapacaktır. İncelemeler sonucunda taşınmanız için sizlere en uygun fiyat teklifi sunulacaktır. Karşılıklı anlaşma halinde taşınma günü belirlenir ve sözleşme imzalanır.

2- Ambalajlama Aşaması

 Ambalajlama aşamasında bütün eşyalarınız tabiri caizse A’dan Z’ye olacak şekilde özenle ambalajlanır. Ambalajlama için kullandığımız malzemelerden birkaçı patpat, Kraft kâğıdı, karton koli, köşe bentler, taşıma ipi ve battaniyedir. Beyaz eşyalarınız, mobilyalarınız, koltuk takımlarınız ve geri kalan bütün eşyalarınız Göçmen nakliyatın uzman personelleri tarafından paketlenmektedir.

3- De-Montaj Aşaması

De-montaj aşamasında gerekli görülen eşyalarınızın sökülme işlemleri yapılmaktadır. Bizim firma olarak tercihimiz en az sayıda sökülme işlemi yapmaktır. Çünkü eşyalarınızın vida giriş yerleri her sökülme ve kurulma işleminde zorunlu bir şekilde aşınmaktadır. Eğer eşyanın tek parça halinde evden çıkması veya taşınması zor ise sökülmesi gerekmektedir. Uzman marangozlarımız tarafından evinizde bulunan gardırop, yemek masası ve televizyon ünitesi gibi birçok eşyanın sökülme işlemleri firmamız tarafından itina ile yapılmaktadır.

4- Yükleme Aşaması

Körfez evden eve nakliyat hizmetinin en önemli aşamalarından biri olan yükleme aşamasında eşyalarınız özenle kamyonlarımıza yüklenir. Yükleme işlemi için gerek duyulması halinde evden eve nakliyat asansörü kullanılır. Asansör kullanılmaması halinde ise bina merdivenlerinden eşyalarınız dikkatlice aracımıza yüklenir.

5- İstifleme Aşaması

İstifleme aşamasında aracımıza yüklenen eşyaların bir hiyerarşi takip edilerek üst üste düzenli bir şekilde yerleştirilmesi yapılmaktadır. Kamyon kasasının alt yüzeyine genel olarak sağlam ve dayanıklı kaba eşyalar yerleştirilir. Onun üstüne ise genellikle koli, varil ve ambalajlı daha hafif eşya yerleştirilir. Bu iki katmanın üstüne de hafif olan alttaki eşyalara zarar vermeyecek eşyalar yerleştirilir.

6- Boşaltma Aşaması

Boşaltma aşamasında gerek duyulması halinde evden eve nakliyat asansörü kullanılır. Gerek duyulmaması halinde ise ya bina asansörü ya da bina merdivenleri tercih edilir. Yeni adresine gelen eşyalarınız dikkatli bir şekilde evinize taşınır ve sizin istediğiniz yerlere yerleştirilir.

7- Kurulum Aşaması

Kurulum aşamasında sökülen bütün eşyalarınızın kurulum işlemleri yapılmaktadır. Çamaşır makinasından gardırobunuza kadar hangi eşyanın sökülme işlemi yapıldıysa aynı şekilde kurulumları yeni evinizde de yapılmaktadır. Eğer eskiyen kullanılmayacak durumda olan eşyalarınız var ise marangozumuzdan rica etmeniz halinde onları yeni gibi yapacaklardır.

Gebze Evden Eve Nakliyat

Kocaeli Körfez NakliyatGöçmen Nakliyat olarak sizlere Kocaeli’nin bütün ilçelerinde hizmet vermekteyiz. Firma olarak en çok rağbet gören hizmetimiz Gebze evden eve nakliyat hizmetidir. Gebze ev taşıma işlemlerinizde aynı Körfez nakliyattaki hizmetlerimiz geçerlidir. Bütün eşyalarınızın ambalajlanması, mobilyalarının kurulum ve sökülme işlemlerinin yapılması, eşyalarınızın yüklenmesi ve boşaltılıp sizin istediğiniz yerlere yerleştirilmesi işlemleri yapılır.

Asansörlü Körfez Evden Eve Nakliyat

Asansörlü Körfez evden eve nakliyat hizmetimiz mevcuttur. Asansörlü ev taşıma hizmetimiz ile eşyalarınız bulunduğu kattan hızlıca alınır ve yeni adresine asansör aracılığıyla aktarılır. Asansör talep etmeniz durumunda firma personelimiz ilk olarak binanızın ve dairenizin asansör kurulmaya müsait olma durumunu inceler. Eğer asansör kurulumunda bir sakınca yoksa hızlıca işlemler başlatılır.

Asansörün kurulamadığı bazı özel durumlar olabilmektedir. En sık karşılaştığımız özel durumlardan bazıları ise asansörün kurulma hizasında elektrik direği ve kablosu olmasıdır. Ayrıca dairenizin yola bakan bir penceresi olmaması durumunda da asansör kurulamayabilir. Asansörlü evden eve nakliyat hizmeti almadan önce firmamızdan ekspertiz hizmeti istemeyi unutmayınız.

❓Körfez Evden Eve Nakliyat Hakkında Sıkça Sorulan Sorular❓

Körfez evden eve nakliyat fiyatları ne kadar?

✅ Körfez evden eve nakliyat fiyatları birçok etkene bağlı olarak farklılıklar gösterse de 2+1 ev için ortalama olarak 10000₺ arasında değişmektedir. Kat oranları, taşıma mesafesi ve artan yakıt masrafları fiyatları belirleyen başlıca unsurlardandır. Ev taşıma ücretleri evinizin oda sayısına, nereden nereye taşınacağınıza ve birçok değişkene bağlı olarak değişmektedir. Arayarak net fiyat alabilirsiniz.

Körfez bölgesinde eşya ambalajlama hizmetiniz var mı? 

✅ Evet, bütün eşyalarınızın ambalajlama işlemi firmamız tarafından yapılmaktadır. Başta buzdolabı, çamaşır makinesi gibi beyaz eşyalarınız, mobilyalarınız ve koltuk takımlarınız olmak üzere bütün eşyalarınızın ambalajlama hizmetini vermekteyiz. Misyonumuz arasında %100 müşteri memnuniyetini hedefleyen firmamız eşyalarınızın hasar alma ihtimalini en aza indirmektedir. 

Nakliyat Nedir?

Evden eve nakliyat eşyalarınızın bulunduğu yerden alınıp yeni adresinize taşınması işlemidir.

Şehirler arası ev taşıma hizmetiniz var mı?

✅ Evet, ülkemizin 81 ilinde şehirler arası ev taşıma hizmeti sunmaktayız.

Asansörlü evden eve nakliyat hizmetiniz var mı?

✅ Evet! Asansörlü evden eve nakliyat hizmetimiz ile eşyalarınızın yükleme ve boşaltma işlemi hızlı bir şekilde yapılmaktadır.

Körfez evden eve nakliyat işlemi kaç saat sürüyor?

✅ Körfez evden eve nakliyat taşıma süresi tercih ettiğiniz hizmete ve eşya durumuna göre farklılıklar gösterse de ortalama olarak 3 ile 7 saat aralığında gerçekleştiriyoruz. Detaylı kolileme, piyano taşıma, para kasası taşımacılığı ve antika eşya taşımacılığı gibi hizmetler ekstra gerçekleştiriyoruz. 

Körfez bölgesinde sökme ve takma hizmetiniz var mı?

✅ Evet, gardırop, mobilyalar ve beyaz eşyalarınızın demontaj ve montaj işlemlerinde marangoz hizmetimiz bulunmaktadır. Sökülen eşyalarınızın yeni evinizde de aynı şekilde marangozlarımızca kurulumu yapılmaktadır. 

Körfez evden eve nakliyat hizmeti için kaç personel ile çalışıyorsunuz?

✅ Evinizi taşımaya gelen ekipteki personel sayısı birçok etkene bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Talep ettiğiniz hizmetler doğrultusunda da değişiklik gösterebilen personel sayısı 2+1 bir ev için genellikle 5 kişiden oluşmaktadır. 

Körfez ev taşıma işlemi sözleşmeli ve sigortalı olarak mı yapılıyor?

✅ Evet, Körfez evden eve nakliyat ve talep edeceğiniz eşya depolama, ofis taşıma gibi tüm hizmetlerimiz sözleşme güvencesi altında yapılmaktadır. Sabit fiyat garantisi ve güvenilir hizmet veren firmamız müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktadır.  

Hizmetimizi Puanlayın!
[Toplam: 14 Ortalama: 4.8]
7.356 görüntülenme
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Bedirhan Çelik dedi ki:

    Evimi bugün taşıttım. İşlerini iyi yapıyorlar. Dikkatli, özenli ve temiz çalışıyorlar. Bana gelen ekip çok iyiydi. Memnun kaldım. Sadece ev taşıması değil fazla eşyamın başka bir yerden alınıp taşındığım evin deposuna konulmasına da yardımcı oldular. Herkese tavsiye ederim.

BİR YORUM YAZIN
Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Hemen Ara