Sıkça Sorulan Sorular

Firmamıza yöneltilen evden eve nakliyat ile ilgili sıkça sorulan sorular aşağıda yer almaktadır. Firmamız veya hizmetlerimiz ile ilgili bir sorunuz var ise bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Evden eve nakliyat nasıl yapılıyor?

Evden eve nakliyat işlemi evinizde bulunan bütün eşyaların ambalajlanması, montajlanması, yüklemesi ve yeni adresine boşaltılıp sizin istediğiniz yerlere yerleştirilmesi ile yapılmaktadır. Göçmen Nakliyat ile anlaşmanız halinde televizyon kumandasını bile kaldırmanıza gerek kalmayacaktır. İsteğiniz halinde bütün işlemleri profesyonel ekibimiz yapacaktır.

Evden eve nakliyat fiyatları nasıl belirleniyor?

Evden eve nakliyat fiyatları belirlenirken birçok değişken göz önünde bulundurulur. Şehir içi taşımacılıkta evinizin oda sayısı, kat sayıları, asansör kullanılma durumu ve eşyalarınızın fazlalığı temel olarak baz alınan unsurlardır. Şehirlerarası evden eve nakliyatta ise bu değişkelere ek olarak eşyanın nereden nereye gideceği fiyatların belirlenmesinde büyük rol oynamaktadır.

Sektörde neden farklı fiyat teklifleri var?

Bunun birkaç nedeni vardır. Nedenlerin başında sektörde yer alan korsan firmalar yer almaktadır. Sadece Gebze evden eve nakliyat bölgesinde yüzlerce nakliye firması olduğunu söyleyebilirim. Bu nakliye firmalarından sadece %63’ü yasal olarak faaliyet göstermektedir. Siz A firmasından 1500₺’lik bir fiyat teklifi aldıysanız korsan firma size hiç çekinmeden 750₺ fiyat teklifi sunabilir. Telefonla görüşülen yarı yarıya fiyat farkı korsan firmayla anlaşmanız halinde taşınma günü yine 1500₺’yi bulabilir hatta 1500₺’nin üstüne çıkabilir. Kurumsal olarak faaliyet gösteren firmaların size sundukları fiyat teklifleri arasında 400₺’yi bulan bir fark görebilirsiniz. Bu fark ise sunulan hizmetin kalitesinden ötürüdür.

Hangi eşyaların montajını yapıyorsunuz?

Göçmen Nakliyat olarak evinizde bulunan bütün eşyaların montaj ve de-montaj işlemleri firmamız tarafından yapılmaktadır. Gardırobunuz, koltuk başlıklarınız, yemek masanız, beyaz eşyalarınız ve diğer montaj gerektiren eşyalarınız profesyonel bir şekilde sökülür ve takılır. Televizyonun takılması için duvar delme, ocağın takılması için doğalgaz borusunun bağlanması ve avize takılması firmamız tarafından yapılmamaktadır.

Eşyaları sökme ve kurma hizmeti veriyor musunuz?

Evet, evinizde bulunan ve taşınması için sökülmesi gereken bütün eşyaları uzman marangozumuz ile söküyoruz. Yeni adresinize sizi taşıdıktan sonra istediğiniz yerlere eşyaların kurulumunu gerçekleştiriyoruz.

Sıkça sorulan sorular

Hizmetimizi Puanlayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI
Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN
Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Hemen Ara