Kartepe Evden Eve Nakliyat

kartepe evden eve nakliyat

Kartepe evden eve nakliyat firması olarak sizlere profesyonel ev taşıma hizmeti veriyoruz. Yüksek kalite ve uygun fiyatlar ile sunduğumuz Kartepe ev taşıma hizmetimizden sizlerde hemen yararlanabilirsiniz. Sunduğumuz sigortalı nakliyat hizmeti sayesinde artık eşyalarım çizilecek veya kırılacak korkusu yaşamanıza engel oluyoruz. Uzman kadromuzun sunduğu tatmin edici nakliyat hizmetinden yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçin.

Kartepe Evden Eve Nakliyat Şirketi

Kartepe Evden Eve Nakliyat şirketi olarak sizlerin taşımacılık işlemlerinizi özenle gerçekleştirmekteyiz.  Kartepe Nakliyat olarak sektörde kazandığımız en büyük deneyim şu dur ki; taşınma işlemlerinde en meşakkatli olan işlem ambalajlama işlemidir. Ambalajlama işlemi oldukça önemli ve özen gösterilmesi gereken aynı taktirde de planlı bir şekilde sürdürülmesi gereken bir çalışmadır.

Bu nedenle öncelikle ambalajlanması gereken eşyaların sınıflandırılması gerekir. Sınıflara ayrıldıktan sonra ambalajlama işlemleri dikkatli bir şekilde yapılmalıdır. Hasar görecek eşyalar özellikle ayrı kolilere yerleştirilmelidir ki taşınma esnasında diğer eşyalar ile ilişkisi önlenmelidir.

Kartepe Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Ayna gibi narin eşyalar ise özel korumalı malzemelerle ambalajlanarak nakliye kamyonunun üst kısımlara yerleştirilerek hareket etmesi engellenmektedir. Bu şekilde sürdürülen olan bir ambalajlama işlemi akabinde eşyalarınıza herhangi bir hasar meydana gelmemektedir.

Ambalajlama işlemlerinin yanında eşyaların nakliye kamyonuna yüklenmesi çalışmalarında da özen gösterilmelidir. Bu hususta en çok sıkıntı eşyaların yüksek katlı binalarda merdivenlerinde karşı karşıya gelinmektedir.

Eşyalar buralarda nakliyesi gerçekleştirilirken duvarlara sürtünmesi veya bir yere çarpması gibi durumlarda maalesef zarar görebilmektedir. Bu sebeple bu tür durumlarda olan dairelerde nakliye işlemi asansörlü araçlar ile yapılmalıdır. Ancak binada eşyaları nakliye edecek bir yük asansörü yoksa dışarıdan bir asansör hazırlanarak eşyaların emin bir şekilde taşınması sağlanmaktadır.

Asansörlü Kartepe Evden Eve Nakliyat

Kartepe Evden Eve Nakliyat bölgesinde asansör sistemi sayesinde eşyalarınız güvenli bir şekilde taşıma kamyonuna yüklenmektedir. Nakliye aracına taşıma yapılırken de ilk araca gelmesi gereken eşyalar sona sonradan araçtan inmesi gereken eşyalar ise en sona yerleştirilmelidir ki eşyaların yeni adresine taşınması esnasında bir sorunla karşılaşmayın. Sizlere göstermiş olduğumuz hizmetlerden faydalanarak eşyalarınızın emin bir şekilde nakliyesini sağlayabilirsiniz.

Kartepe evden eve nakliye

Göçmen Nakliyat olarak sizlere Kartepe haricinde Gebze bölgesinde de hizmet sunmaktayız. Gebze evden eve nakliyat bölgesinde sunduğumuz ev taşıma hizmeti sayesinde ailemize birçok mutlu müşteri katılmıştır. Verdiğimiz bütün hizmetleri profesyonel bir şekilde gerçekleştiren firmamız sizlere en iyi hizmeti uygun fiyatlar ile sunmaktadır. Üstelik alanında uzman personellerimiz sayesinde nakliye işleminiz çok hızlı ve profesyonel bir şekilde gerçekleştirilir.

Kartepe Evden eve Nakliyat Fiyatları

HizmetOda SayısıNakliyat Fiyatı
Kartepe şehir içi evden eve nakliyat 2+110000₺’den başlamakta
Kartepe şehirlerarası nakliyat3+114000₺’den başlamakta
Kartepe parça eşya taşıma1+05000₺’den başlamakta

Kartepe evden eve nakliyat fiyatları ortalama olarak 9500₺ aralığındadır. Ancak nakliyat fiyatları evinizin oda sayısına ve almak istediğiniz hizmete göre değişiklik göstermektedir. Net fiyat bilgilendirmesi için ekspertiz hizmeti alınması gerekmektedir.

Kocaeli Kartepe Evden Eve Nakliyat

Kocaeli evden eve nakliyat firması olarak alanında uzman personellerimiz sayesinde istediğiniz taşımacılık işlemini çok kısa sürelerde tamamlayabiliriz. İsterseniz eşya depolama isterseniz ofis taşımacılığı isterseniz de ev taşıma hizmeti olsun. Bu arada Göçmen Nakliyat olarak sizlere Kocaeli bölgesinde en iyi hizmeti veriyoruz. Ayrıca firmamızda bulunan personellerimiz eşyalarınıza kendi eşyası gibi davranmaktadır. Herkesin kendi eşyasına gözü gibi baktığını varsayarsak personellerimizin eşyalarınıza nasıl davrandığını anlayabilirsiniz. 

Kocaeli Kartepe Nakliye

Kartepe nakliyat

Kocaeli Kartepe nakliye firması olarak sizlere üst düzeyde bir hizmet sunmaktayız. Ayrıca Sunduğumuz hizmetlere herkes erişebilsin diye fiyatlarımızı oldukça makul seviyelerde belirlemekteyiz. Pandemi döneminde maddi açıdan zor durumda olduğunuzu biliyoruz. Sizlere eviniz taşımanız için fiyat teklifi sunarken bunu göz önünde bulundurarak sizlere teklifler sunmaktayız.

Ayrıca elimizden gelen tüm opsiyonları kullanarak indirim yapmaya da çalışıyoruz. Fiyatta indirim olunca veya fiyat makul seviyede olunca sakın hizmet kalitesi kötü diye düşünmeyiniz. Hizmet kalitemizi anlamınız için referanslarımıza bakmanız veya bizimle 1 kere taşınmanız yeterlidir. Göçmen Nakliyat olarak sizlere sadece Kartepe bölgesinde değil bütün Kocaeli bölgesinde taşımacılık hizmetleri sunmaktayız.

Göçmen nakliyat olarak sunduğumuz hizmetler aşağıdadır;

Kartepe Evden Eve Nakliyat Firmaları

Kartepe ev taşıma firmaları arasında seçim yapmakta kararsız kalıyorsanız o firmanın sahip olduğu belgelere, fiyat politikasına ve müşteri yorumlarına bakabilirsiniz. Üstelik bunlar size karar almanızda yardımcı olacaktır. Göçmen Nakliyat olarak yıllardır ev taşıma sektöründe yer almaktayız. Firmamız bakanlığın zorunlu kılmış olduğu K1 ve K3 belgelerine sahiptir. Çoğu nakliye firması bu belgelere sahip olmadan korsan bir şekilde taşımacılık yapmaktadır. O firmalardan uzak durmanızı tavsiye ederiz. Yoksa hem eşyanız hem de siz zarar görebilirsiniz.

Göçmen ile Güvenilir Hizmetin Tadını Çıkartın

Göçmen Nakliyat olarak sizlere güvenilir, sorunsuz ve profesyonel bir taşımacılığın garantisini sunmaktayız. Özellikle evinizi taşımak istediğinizde karşınıza Google’da binlerce nakliyat firması sonucu çıkabilir. Bu firmalar arasında doğru seçimi arıyorsanız şu an da oradasınız demektir. Doğru adrese geldiniz. Bütün eşyalarınızın ambalajlanması, montajlanması, yüklenmesi, boşaltılması ve yerlerine yerleştirilmesi uzman, marifetli personellerimiz aracılığıyla yapılıyor. Sizlerde tatmin edici bir hizmet almak istiyorsanız bizimle iletişim kanallarımızdan irtibata geçebilirsiniz.

❓Kartepe Nakliyat Hizmetimiz Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kartepe evden eve nakliyat fiyatları ne kadar?

✅ Kartepe evden eve nakliyat fiyatları 10000₺ aralığındadır. Evinizin oda sayısı ve almak istediğiniz hizmetlere göre fiyat değişmektedir.

Kartepe ev taşıma hizmeti kaç saat sürmektedir?

✅ Kartepe ev taşıma hizmeti ortalama olarak 5 saat sürmektedir. Almak istediğiniz hizmete ve eşya fazlalığına göre saat değişmektedir.

Sökme ve kurma hizmeti veriyor musunuz?

✅ Evet, evinizde bulunan ve taşınması gereken bütün eşyalarınızın sökme ve kurma işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Hizmetimizi Puanlayın!
[Toplam: 3 Ortalama: 5]
2.211 görüntülenme
Hemen Ara