Karamürsel Evden Eve Nakliyat

karamürsel evden eve nakliyat

Karamürsel Evden Eve Nakliyat

Taşımacılık yapılırken evlerde olan teknolojik eşyalarınızı güvende tutmak için elimizden geleni yapıyoruz. Firmamız Göçmen Karamürsel evden eve nakliyat Kocaeli’den diğer illere kilometre hesabı ile ücret analizi yapmaktadır. Ayrıca fiyatlarımız müşterilerimizin gelirlerine zarar vermeyecek şekilde hazırlanmıştır. Karamürsel bölgesinde her zaman üstün hizmet edineceğiniz bir ekip sizleri beklemektedir. Ek olarak taşınmanın ne kadar maliyetli bir süreç olduğunu biliyoruz. Buna göre sizlere Karamürsel evden eve nakliyat fiyatı veriyoruz.

Bir bina içerisinde olan odalarda hasar görme ihtimali olan bütün eşyalara tek tek özen gösteriyoruz. Her eşyayı vaktinde teslim edip sizlerin itimadını kısa zamanda alıyoruz. Hatta teknolojik cihazların zarar görme ihtimalini göz önünde bulundurarak daha nitelikli araçlarımızı kullanıyoruz.

Karamürsel Evden Eve Nakliyat Firması

Karamürsel Evden Eve Nakliyat

Karamürsel Nakliyat bölgesinde Göçmen güvencesiyle eşya ambalajlama hazırlıklarını ayrı ve dikkatli bir şekilde yapıyoruz. Eşya planlama hazırlıkları taşınmanın daha öncesinde olmasından ötürü ürünlerin biçimine uygun olacak şekilde kamyon ve araç kategorileri belirliyoruz. Göçmen Nakliyat firması olarak müşterisini asla üzmeden eşya depolama ve eşya nakliyesi yapar. Sıcak ve soğuk hava koşullarında bile daima eşyalarınızı emin bir şekilde yeni adreslerine teslim ediyoruz.

İhtiyacınız olabilir: Eşya Depolama

Asansör bakımından da tüm şehirlerde aktif olan kurumsal firmamızda çekişmeyi attıracak teknikler uyguluyoruz. Bizler evden eve taşımacılık ve depolama işlemlerini sürdürürken Göçmen nakliyat ve ofis taşımacılığı olarak müşterimizi asla yarı yolda bırakmıyoruz. Şehirler arası eşya taşımacılığı yaparken sigorta yapılmasını daima firma olarak destekliyoruz. Bu sayede Göçmen en kıymetli eşyalarınızı muhafaza altına alacaktır.

Profesyonel Karamürsel Evden Eve Nakliyat

Karamürsel Evden Eve Nakliyat Firması

Siz değerli müşterimizin asla zaman pişman olmayacağı bu hizmetlerde üst düzeyde saygılı olan kadromuz en üstün güveni sizlere vermektedir. Hatta bizlere bu konuda sınırsız bir şekilde güvenebilirsiniz. Araç filomuza gelince, her zaman en üst düzeyde olan kamyonlarımız bulunmaktadır. Firmamız Kocaeli, İzmit evden eve nakliyat ve Gebze evden eve nakliyat bölgesinde tebrik edilesi sonuçları ve en başarılı sonuçları gösteriyor. Üst kısımlarda yazılan sebeplerden ve en değerli eşyalarınızı koruma altına almanın teminatını sağlamanız açısından siz müşterilerimize kestirme sürede yardımcı olacağız. Bizleri arayarak randevu alabilir ve en kısa sürede taşınabilirsiniz.

Karamürsel Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Karamürsel evden eve nakliyat fiyatları ortalama olarak 10000₺ ile 20000₺ arasında değişiklik göstermektedir. Sizin taşınmanız bu fiyat aralığında, bu fiyat aralığının üstünde veya altında olabilir. Karamürsel ev taşıma fiyatlarını belirleyen birçok etken bulunmaktadır. Bunlara örnek olarak;

Karamürsel Evden Eve Nakliyat Fiyatları

  • Evinizin oda sayısı. 1+1 ev ile 3+1 evin taşınma fiyatı aynı değildir.
  • Kaçıncı kattan kaçıncı kata taşınmak istediğiniz.
  • Evinizdeki eşyaların fazlalığı veya azlığı. 3+1 az eşyalı ev ile 3+1 tam dolu evin taşımacılık fiyatı aynı değildir. Aynı olması Beklenmemelidir.
  • Kat sayıları yüksek ise asansörün olup olmaması. Eğer daireniz 3. Kat veya daha üst katlarda yer alıyorsa bina asansörü kullanılmaktadır. Ancak binanızda asansör yoksa asansörlü Karamürsel evden eve nakliyat hizmeti almanız gerekmektedir.
  • Ek hizmet durumu. Eğer kolileme hizmeti istiyorsanız bu sizlere ek ücret olarak yansıyacaktır. Ekip arkadaşlarımız sizin yerinize evinizde bulunan bütün ufak tefek eşyaları kolileyeceklerdir.
  • Nereye taşınmak istediğiniz.

İhtiyacınız olabilir: Gebze Evden Eve Nakliyat

Karamürsel evden eve nakliyat fiyatlarında tasarrufa gitmek istiyorsanız kendiniz kolileme işlemini yapabilirsiniz. Bunun için kendinize karton koli, Kraft kâğıdı veya gazete ve koli bandı almanız yeterli olacaktır.

Firma olarak taşınmanın ne kadar maliyetli bir süreç olduğunun farkındayız. Yeni dairenin tutulması kira, depozito, tadilat ve yeni abonelikler derken elde avuçta para kalmıyor. Hiç kuşkunuz olmasın ki biz firma olarak bu durumun farkındayız ve sizlere fiyat teklifi verirken bunları dikkate alıyoruz. Göçmen Nakliyat olarak sizlere uygun fiyatlar ile profesyonel hizmet sunuyoruz.

Karamürsel ve Evden Eve Nakliyat

Karamürsel nakliye ücretsiz ekspertiz

Yaklaşık 60.000 nüfusa sahip Karamürsel, gelişen sanayi ve istihdamla birlikte son zamanlarda oldukça göç almaya başladı. Ev taşıma yoğunluğu ve korsan nakliyecilerin artmasıyla birlikte profesyonel bir nakliyat şirketi bulabilmeniz oldukça zor.

Bu yazımızda taşınma telaşınızı en aza indirecek profesyonel bir taşınmanın nasıl olacağını sizler için derledik. Yazımızın devamını okuyarak bilgi edinebilirsiniz.

Karamürsel’de Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Firmamızdan fiyat teklifi almak isteyen müşterilerimize ücretsiz ekspertiz hizmeti sağlıyoruz. Ekspertiz arkadaşlarımız evinizde olan ev eşyalarını yerinde inceliyor ve fiyat teklifinde bulunuyoruz. Ek olarak anlaşmamız durumunda karşılıklı olarak sözleşme imzalıyoruz ve eşyalarınızın sigortasını yapıyoruz. Taşınmanızda kullanacağımız ambalajlama malzemesi, araç boyutu ve kaç personele ihtiyacınızın olduğu tespitini ekspertiz sürecinde yapıyoruz. Taşınma tarihi ve saati kararlaştırıldıktan sonra eksperiz işlemi son buluyor ve sıra taşınma gününe geliyor.

İsterseniz ekspertiz hizmetini online olarak da alabilirsiniz. Bunun için Whatsapp üzerinden eşyalarınızın fotoğrafını atmanız yeterli olacaktır. Online olarak eşyalarınızı inceliyoruz ve buna göre sizlere Karamürsel evden eve nakliyat fiyatı veriyoruz.

Okumak İsteyebilirsiniz: Körfez Evden Eve Nakliyat

Karamürsel Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılıyor?

Karamürsel Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılıyor

Taşınma günü öncesinden ekspertiz arkadaşımıza belirtmiş olduğunuz saatte aracımızı profesyonel ekip arkadaşlarımızla gönderiyoruz. Öncelikle salon takımı, beyaz eşyalarınız, mobilyalarınız; kısaca bütün eşyalarınızı paketliyoruz. Montaj işlemi gereken eşyalarınızı söküyor, ambalajlıyor ve yeni evinizde tekrar kurulumunu, montajını yapıyoruz. Hatta buzdolabı, bulaşık ve çamaşır makinesini yeni evinizde tekrar kuruyor; salon takımı ve mobilyalarınızı dilediğiniz gibi yerleştiriyoruz.

Dikkatinizi Çekebilir: Darıca Evden Eve Nakliyat

Şeflerimizce yapılan son kontrollerden sonra evinizi anahtar teslim kullanılmaya hazır bir şekilde sizlere teslim ediyoruz.

1- Ekspertiz İşlemi

Karamürsel ev taşıma işlemine başlamadan önce almanız gereken en önemli işlemlerden birisi ekspertiz işlemidir. Ekspertiz işlemi sayesinde eşyalarınızı ve taşınmanızı garantiye almış olursunuz. Ekspertiz işleminde uzman personelimiz evinizi ziyaret eder ve eşyalarınızı inceler. İncelemeler sonucunda sizlere net fiyat teklifi veriyoruz. Eğer karşılıklı anlaşma olursa sözleşme imzalıyoruz. Ekspertiz işlemi daha önce belirttiğim gibi online ortamda Whatsapp üzerinden de gerçekleştirebiliriz.

2- Ambalajlama Adımı

Karamürsel ev taşıma

Göçmen Karamürsel evden eve nakliyat olarak evinizde bulunan bütün eşyaları ambalajlıyoruz. Ambalajlama işlemini yaparken pür dikkatli bir şekilde, eşyalarınızda açık bırakmadan yapmaktayız. Koltuk takımlarınız, yemek masanız, sandalyeleriniz hatta televizyonunuza kadar her şeyi sağlam bir şekilde paketliyoruz.

3- Montajlama İşlemleri

Göçmen ev taşıma firması olarak ihtiyaç duyulan bütün eşyalarınızın montaj ve de-montaj işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Söktüğümüz eşyaların her bir parçasını paketleyerek nakliyat işlemine hazır hale getiriyoruz. Söktüğümüz bütün eşyaların yeni adresinizde kurulumlarını ve yerleştirme işlemlerini yapıyoruz.

Okumak İsteyebilirsiniz: Çayırova Evden Eve Nakliyat

4- Eşya Yükleme İşlemleri

Eşyalarınızı kamyona yüklerken bina asansörü, bina merdiveni veya asansörlü evden eve nakliyat işlemi tercih edebiliriz. Bütün eşyalarınızı nakliyat işlemine hazır hale getirdikten sonra dikkatli bir şekilde kamyonumuza yüklüyoruz. Eğer dış cephe asansörü kullanılacaksa ve uygun bir balkonunuz yoksa pencerenizin sökülmesi gerekmektedir. Daha sonra asansörün kurulum işlemlerini yapıyoruz. Ardından ise eşyalarınızı hızlı ve dikkatli bir şekilde yüklüyoruz.

Karamürsel nakliyat eşya boşaltma

5- Boşaltma ve Yerleştirme İşlemleri

Yüklediğimiz eşyalarınızı yeni adresine taşıdıktan sonra boşaltma işlemine geçiyoruz. Boşaltma işleminde yükleme işleminde olduğu gibi bina asansörü, dış cephe asansörü veya bina merdiveni kullanabiliriz. Bu durum tamamen kat sayınıza ve dairenizin taşınmaya uygunluğuna bağlıdır. Kamyonumuzdan yeni dairenize boşalttığımız eşyalarınızı sizin istediğiniz yerlere yerleştiriyoruz. Örnek olarak “Koltuğu şu odada şu duvarın oraya koyabilir misiniz?” demeniz bizim için yeterlidir.

Okumak İsteyebilirsiniz: Kartepe Evden Eve Nakliyat

Göçmen Nakliyat ile Sorunsuz Taşının

Karamürsel evden eve nakliyat bölgesinde taşımacılık ihtiyacınız varsa Göçmen Nakliyat ile iletişime geçerek bu ihtiyacınız sorunsuz bir şekilde giderebilirsiniz. Firma olarak sizlere net fiyat ve sorunsuz nakliyat hizmeti garantisi veriyoruz. Eğer bir evden eve nakliye hizmetine ihtiyacınız varsa hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hizmetimizi Puanlayın!
[Toplam: 4 Ortalama: 5]
2.113 görüntülenme
ZİYARETÇİ YORUMLARI
Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN
Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Hemen Ara