Kandıra Evden Eve Nakliyat

kandıra evden eve nakliyat

Kandıra evden eve nakliyat hizmetini profesyonel bir ekipten sorunsuz bir şekilde alabilirsiniz. Bunun için sizlere 1 telefon kadar uzağız. Eğer sorunsuz bir taşımacılık süreci yaşamak istiyorsanız Göçmen Nakliyat olarak sizlere bütün taşımacılık işlemlerinizde yardımcı oluyoruz. %30 indirimli fiyatlarımız ile sizlere kaliteli ev taşıma hizmeti sunuyoruz.

Kandıra Evden Eve Nakliyat 

Kandıra evden eve nakliye hizmeti konusunda artık taşımacılık sektörü daha gelişmiş bir seviyeye gelmiştir. Taşımacılık konusunda insan gücünden çok makine gücü tavsiye edilmekte olup, iş bölümü ve hazırlığı açısından belirlenen sürece uyacak şekilde çalışmalar sürdürülmektedir.

Bu sektöre adapte olarak alanında en iyisi olarak tavsiye edilen Göçmen firması, çalışmaları ile hızlı, emniyetli ve hesaplı bir taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Kandıra nakliyat taleplerinde de aynı anlayışla yardımcı olamaya her zaman hazırdır.

Göçmen çalışma tarzında her zaman müşteri memnuniyeti üstün gelmektedir. Bitirilmesi istenen zaman zarfı içerisinde taşımacılık sıkıntısız bir şekilde yerine getirtilir. Ev ve ofislere özel olacak özelliklerde taşımacılık gerçekleştirilirken, buna göre kamyon ve araç seçimi, çalışacak personel sayısı ve diğer ayrıntılar da kısa süre içerisinde halledilir.

Kandıra evden eve nakliyat firması

Göçmen nakliyat içerisinde çalışma için ne isteniyorsa, firma bütün imkanları ile olanca şekilde bir planlama hazırlayacaktır. İşini hakikaten profesyonel bir perspektif ile sağlayan personeller ile kısa bir süreçte yerleşme ve nakliye işleminin sonuçlandırılması mümkün.

Kandıra Evden Eve Nakliyat Firması

Sözde kurumsal şirketlerin tersine, işini hakikaten ciddiye alan bir Göçmen Nakliyat hizmeti mevcuttur. Düzenli bir çalışma izlendiği sürece, nakliye için de sıkıntısız bir iş sağlanabilir. Bu bakımdan Göçmen nakliyat fırsatları ile ister ev ister ofis nakliyesi olsun, müşterilere gösterilen hizmet ve sonuç daima en iyisi olacaktır.

Kısa veya uzun iş farkı yapmadan hizmet vermeleri sayesinde bugünlere erişebilmiş ve tecrübeleri ile en sıkıntılı taşınma süreçlerinin bile üstesinden profesyonel bir şekilde gelebilmişlerdir. Bizimle iletişime geçerek hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Kandıra Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Eşyaların paketlenmesinden taşınmasına, montaj ve de-montaj işlemlerinden yeni adresinize yerleştirilmesine kadar nakliye sürecini kapsayan her hizmet Göçmen farkı ile tecrübe edildiği sürece, taşınmak eskiden olduğu gibi bir sorun olarak görülmeyecek ve zevkle yaşanacaktır. 

Kandıra Evden Eve Nakliyat Fiyatları

HizmetOda SayısıNakliyat Fiyatı
Kandıra şehir içi evden eve nakliyat 2+112000₺’den başlamakta
Kandıra şehirlerarası nakliyat3+115000₺’den başlamakta
Kandıra parça eşya taşıma1+09500₺’den başlamakta

Kandıra evden eve nakliyat fiyatları 9500₺’den başlamaktadır. Kandıra’nın diğer illere ve ilçelerinden dolayı ev taşıma fiyatı, diğer taşıma fiyatlarından biraz fazladır. Günümüzde akaryakıt fiyatlarının fazlalığı ücretlerin belirlenmesinde büyük rol oynamaktadır.

Kandıra Evden Eve Nakliyat Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Kandıra evden eve nakliyat fiyatları

Kandıra ev taşıma fiyatları belirlenirken genel olarak eşyalarınızın fazlalığına ve nereye taşınacağınız kesinleştikten sonra belirlenir. Eşyalarınızın fazlalığı, kat sayılarınız ve nereye taşınmak istediğiniz fiyatları direkt olarak etkiler. Bu nedenle bu değerler fiyat belirlenmesinde büyük öneme sahiptir.

Ev taşıma fiyatları belirlenirken dikkat edilenler şu şekildedir;

 • Evinizin oda sayısı
 • Eski ve yeni evinizin kat sayısı
 • Nereden nereye taşınmak istediğiniz
 • Asansör kullanılma durumu
 • Araç ile bina arası mesafe
 • Özel yapım eşya durumu
 • Ekstra hizmet talebi

Kandıra Evden Eve Nakliyat Firması Olarak Verdiğimiz Hizmetler

Kandıra evden eve nakliyat firması olarak sizlere ihtiyacınız olan bütün taşımacılık hizmetlerini sağlıyoruz. Sizlere verdiğimiz ev taşıma hizmetlerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

 1. Ekspertiz
 2. Ambalajlama
 3. De-montajlama
 4. Yükleme
 5. Boşaltma
 6. Montajlama
 7. Yerleştirme

1- Kandıra Ekspertiz Hizmeti

Nakliyat fiyatının doğru olarak belirlenmesi ve gerekli ihtiyaçların doğru olarak belirlenmesi için sizlere ücretsiz ekspertiz hizmeti sunuyoruz. Ekspertiz hizmetimiz ile sorunsuz bir taşımacılık keyfi yaşatıyoruz.

2- Kandıra Ambalajlama Hizmeti

Evinizde bulunan bütün eşyaların ambalajlama işlemlerini uzman kadromuz ile gerçekleştiriyoruz. Ambalajlama hizmetimiz ile bütün eşyalarınızı paketliyoruz ve sizlere tatmin edici bir taşınma deneyimi yaşatıyoruz.

3- Kandıra De-Montaj Hizmeti

 Evinizde bulunan ve de-montajlanması (sökülmesi) gereken bütün eşyalarınızı uzman marangozumuz sayesinde söküyoruz. Evinizde bulunan mobilyalar, koltuk takımları, tv ünitesi, beyaz eşyalar ve diğer bütün eşyalar bu hizmete dahildir. Ancak duvar delme işlemleri, kombi ve doğalgaz işlemleri yapılmamaktadır.

4- Kandıra Yükleme Hizmeti

Kandıra evden eve nakliyat ambalajlama

Ambalajladığımız ve söktüğümüz bütün eşyalarınızı kapalı kasa evden eve nakliyat kamyonumuza yüklüyoruz. Yükleme işlemini yaparken bina asansörü veya dış cephe asansörü kullanmaktayız.

5- Kandıra Boşaltma Hizmeti

Aracımıza yüklediğimiz bütün eşyaları yeni adresinize, yeni evinize boşaltıyoruz. Eşya boşaltma işleminde nakliyat asansörü veya bina asansörü tercih etmekteyiz.

6- Kandıra Montajlama Hizmeti

Eski evinizde de-montaj (söktüğümüz) yapıtğımız bütün eşyaları yeni adresinizde aynen montajlıyoruz (kuruyoruz). Yani eski evinizde düzeniniz nasılsa yeni evinizde de o şekilde düzeniniz olmaktadır. Eşyalarınızı aldığımız gibi sizlere teslim ediyoruz.

7- Kandıra Yerleştirme Hizmeti

Evinizde bulunan eşyaları yeni adresinize boşaltırken sizlerin istediği yerlere yerleştiriyoruz. Ücretsiz olarak sunduğumuz bu hizmet ile evinizi istediğiniz şekilde dizayn edebilirsiniz.

Kocaeli Kandıra Evden Eve Nakliyat

Göçmen nakliyat firması olarak sizlere sadece Kandıra’da değil bütün Kocaeli evden eve nakliyat bölgesinde hizmet vermekteyiz. Aşağıda verdiğimiz hizmetlere rahatlıkla ulaşabilisiniz.

Göçmen Nakliyat Kocaeli hizmet bölgeleri şu şekildedir;

Göçmen Nakliyat ile Sorunsuz Taşının!

Göçmen Nakliyat olarak sizlere sigortalı ve garantili hizmet sunuyoruz. Artık taşınma strasini bir kenara bırakarak rahat bir şekilde taşınmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin.

Ev taşıma fiyatı ne kadar?

Kandıra bölgesi için ev taşıma fiyatı ortalama olarak 1500₺’den başlamaktadır. Net fiyat almak için aramanız gerekmektedir.

Hangi eşyaları ambalajlıyorsunuz?

Evinizde bulunan ve taşınmasını istediğiniz bütün eşyaları ambalajlıyoruz.

Hizmetimizi Puanlayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
1.673 görüntülenme
ZİYARETÇİ YORUMLARI
Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN
Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Hemen Ara