Kocaeli Evden Eve Nakliyat

Kocaeli evden eve nakliyat

Kocaeli evden eve nakliyat hizmetimizde sizlere uygun fiyatlar ile en kaliteli ev taşıma hizmeti sunuyoruz. Göçmen Nakliyat olarak 20 yılı aşkın deneyimimiz ile ihtiyacınız olan bütün taşımacılık işlemlerini sorunsuz şekilde gerçekleştiriyoruz. 100’den fazla şahıs referansımız ve 0 şikayet farkımız ile sizlere Kocaeli bölgesinde profesyonel taşınma fırsatı sunuyoruz.

Kocaeli Evden Eve Nakliyat Fiyatları 2024

Hizmet:Evden Eve Nakliyat
Oda sayısı:2+1
Paketleme hizmeti:Var
Taşıma süresi:3-6 saat
Fiyat:14000₺

Kocaeli evden eve nakliyat fiyatları 2023 yılı için 14000₺ aralığındadır. Ancak Kocaeli ev taşıma fiyatları birçok değişkene bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Bu nedenle maalesef net fiyat verilememektedir. Ekspertiz hizmeti alarak taşınmak için net fiyat alabilirsiniz.

Kocaeli Evden Eve Nakliyat Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Kocaeli evden eve nakliyat fiyatları

Kocaeli evden eve nakliyat fiyatları temel olarak evinizin oda sayısına, nereden nereye taşınacağınıza ve kat sayılarınıza bakılarak belirlenir. Bu temel değişkenler her taşımacılık hizmeti için değişiklik gösterdiği için maalesef net fiyat verilemektedir. Kocaeli bölgesinde taşıma fiyatı almak için ekspertiz hizmeti almanız gerekmektedir.

Kocaeli evden eve nakliye fiyatları belirlenirken dikkate alınan değerler;

 • Evinizin oda sayısı
 • Nereden nereye taşınacağınız
 • Eski ve yeni evin kat sayıları
 • Asansör mevcudiyeti
 • Bina-araç arası mesafe durumu
 • Güncel akaryakıt fiyatları
 • Eşyalarınızın fazlalığı
 • Özel eşya mevcudiyeti
 • Taşımacılık için gereken personel sayısı
 • Kullanılacak paketleme malzemeleri

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti ile Garantili Taşımacılık 

Kocaeli nakliyat eşya ambalajlama

Kocaeli ev taşıma fiyatı alabilmeniz için ekspertiz hizmeti almanız mecburi durumdadır. Sizlere telefon üzerinden direkt olarak nakliyat fiyat teklifi veren firmalardan uzak durunuz. Göçmen Nakliyat olarak ekspertiz hizmetimizi sizlere ücretsiz olarak sunuyoruz. Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile Kocaeli bölgesi için net fiyat teklifi alabilirsiniz.

Kocaeli Asansörlü Evden Eve Nakliyat 

Kocaeli asansörlü evden eve nakliyat

Kocaeli asansörlü evden eve nakliyat hizmetimiz ile sizlere hızlı bir taşımacılık deneyimi yaşatıyoruz. Asansörlü nakliyat hizmetimiz ile yüksek katlarda olan evlerinize eşyalarınızı hızlı ve sorunsuz şekilde taşıyoruz. Asansörlü taşımacılık hizmeti için evinizin kat sayısının 2. kat ve üstü olması gerekmektedir. Ayrıca asansörün kullanılabilmesi için evinizin yol tarafına bakan bir cephesi olması gerekmektedir. Asansör ile bütün eşyalarınız (buzdolabı dahil) yeni evinize nakliye edebiliyoruz. Bu hizmetimizi Kocaeli bölgesinde almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kocaeli Asansörlü Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Kocaeli asansörlü evden eve taşıma fiyatları, nakliyat fiyatı + 600₺ şeklindedir. Asansörün tek taraflı kurulum fiyatı 600₺ şekildedir. Asansör hem yükleme hem boşaltma aşamasında kurulacak ise nakliyat fiyatı + 1200₺ şeklindedir.

Kocaeli Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır?

Kocaeli evden eve nakliyat kolileme

Kocaeli evden eve nakliye; ekspertiz, ambalajlama, sökme, yükleme, boşaltma, kurma ve yerleştirme aşamalarının tamamlanması ile yapılır. Göçmen Nakliyat olarak taşımacılık hizmetimizde bu sıralamayı takip ederek evinizi taşıyoruz. Özel durumlar haricinde evinizin taşınması aşağıdaki 8 aşamanın tamamlanması ile yapılmaktadır..

 1- Ekspertiz (Keşif) Aşaması

Ekspertiz aşamasında evinizi ziyaret ederek yerinde inceliyoruz. İncelemelerimiz sonucunda taşınmanıza dair net Kocaeli nakliyat fiyatını veriyoruz. İncelemelerimizde eşyalarınızın fazlalığına, kaç personel gerekeceğine, gereken ambalajlama malzemesine ve gerekli araç büyüklüğünü kesinleştiriyoruz. Bu sayede sizlere net taşıma fiyatı sunuyoruz.

 2- Ambalajlama (Paketleme) Aşaması

Kocaeli evden eve nakliyat eşya ambalajlama

Ambalajlama aşamamız Kocaeli nakliyat işleminin en önemli aşamasıdır. Bu aşamada bütün eşyalarınızı tamamen ambalajlıyoruz. Bu aşamada gerçekleşecek en ufak hata eşyalarınızın zarar görmesine sebebiyet verebilir. Bu nedenle Göçmen Nakliyat olarak uzman personellerimiz ile kapsamlı ambalajlama hizmeti veriyoruz.

 4- Sökme (Demontaj) Aşaması

Sökme aşamasında evinizde bulunan ve taşınması için demonte edilmesi gereken eşyalarınızı söküyoruz. Uzman marangozumuz ile bütün eşyalarınızı sökerek ambalajlama işlemine gönderiyoruz. Sökme işlemine yemek masanız, televizyon üniteniz ve gardırobunuz dahil bütün eşyalarınız özelinde bu işlemi gerçekleştiriyoruz.

 5- Yükleme (Taşıma) Aşaması

Yükleme aşamasında ise eşyalarınızı özenli bir şekilde kamyonumuza yüklüyoruz. Eşyaşarınızı yüklerken ihtiyaca bağlı olarak, nakliyat asansörü, bina merdiveni veya bina asansörünü tercih edebiliyoruz. Bu noktada en önemli kısım ise eşyaları sağlam bir ip ile sabitleyerek yüklemektir. Eşyalarınızı kamyona yüklerken düzenli sırada istifliyoruz.

 6- Boşaltma (Taşıma) Aşaması

Boşaltma aşamasında ise yükleme aşamasında özenle yüklediğimiz eşyalarınızı aynı şekilde yeni evinize taşıyoruz. Yeni evinize eşyaları boşaltırken nakliyat asansörü veya bina asansörünü tercih edebiliriz.

 7- Kurma (Montaj) Aşaması

Kurma aşamasında söktüğümüz bütün eşyaları montajlıyoruz. Yani eski evinizden eşyalarınızı nasıl aldıysak yeni evinizde de eşyalarınızı o şekilde sizlere teslim ediyoruz. Uzman marangozlarımız ile sökülen bütün eşyalarınızı yeni evinizde kuruyoruz.

 8- Yerleştirme (Dağıtım) Aşaması

Yerleştirme aşamasında eşyalarınızı sizin istediği yerlere yerleştiyoruz. Eşyalarınızı istediğiniz odaya istediğiniz duvara taşıyoruz. Evinizi ve eşyalarınızı sizlerin istediği gibi dizayn ediyoruz. Eğer eşyaların konumlarını beğenmezseniz talep etmeniz doğrultusunda tekrardan taşıma işlemi gerçekleştiriyoruz.

Kocaeli Evden Eve Nakliyat Firmaları

Firma adı:Göçmen Nakliyat
Firma türü:Limited Şirketi
Firma kuruluş yılı:1997
Firmanın verdiği hizmet:Ev taşıma ve depolama
Firma adresi:İstasyon Mah 1496/1. Sok. No:3 Darıca/Kocaeli
Firma telefonu:0(262) 653 34 36

Kocaeli evden eve nakliyat firmaları arasında birçok kurumsal firma olduğu gibi birçok korsan firma da bulunmaktadır. Bu nedenle firmalardan fiyat teklifi alırken firmaları ciddi şekilde araştırmanızı öneririz. Özellikle de evden eve nakliyat firmalarından fiyat teklifi alırken mutlaka ekspertiz hizmeti talep etmenizi öneririz. Sizlere telefon üzerinden net fiyat veren firmalara itibar etmemenizi öneriyoruz. Eğer korsan bir nakliyat şirketleri ile anlaşırsanız ciddi sorunlar ile karşılaşıp mahkemelik olma ihtimaliniz de bulunmaktadır.

Kocaeli Evden Eve Nakliyat Yorumlar

Kocaeli evden eve nakliyat yorumlar konusunda ev taşıma fiyat teklifi aldığınız firmayı ciddi şekilde araştırmanızı öneririz. Firmaların aldığı yorumlar direkt olarak firmanın sunduğu taşımacılık deneyimini ve kullanıcı deneyimini yansıtacaktır. Yorumlardan yola çıkarak bile firmanın korsan taşımacılık yapıp yapmadığını saptayabilirsiniz. 

Kocaeli nakliyat yorumlarına ulaşmak için;

 •  “Firma ismi + şikayet” şeklinde Google üzerinde arama yapabilirsiniz. 
 • Sikayetvar.com web sitesi üzerinden Kocaeli bölgesindeki nakliyat firmalarının şikayetlerini inceleyebilirsiniz.
 • Google Haritalar üzerinde firma profili var ise yorumlara bakabilirsiniz.
 • Forumlar üzerinde nakliyat firmasının yorumlarını inceleyebilirsiniz

 Örnek Kocaeli Nakliyat Yorumları

Kocaeli evden eve nakliyat yorumları

Kocaeli nakliyat yorumları için sadece yukarıdaki görselde yer alan örneğe bakmanız yeterlidir. Korsan nakliyat firmaları ekspertiz hizmeti sunmadıkları gibi anlaştığınız fiyatın çok üstünde fiyat talep edebilirler. Bu konuda korsan ev taşıma firmalarına Kocaeli bölgesinde dikkat etmelsiniz.

Kocaeli Evden Eve Nakliyat Tavsiye

Kocaeli evden eve nakliyat tavsiye konusunda Göçmen Nakliyat olarak hem online dünyada hem de geleneksel dünyada olumsuz 1 tane bile yorumumuz bulunmamaktadır. Müşterilerimizin %75’i referanslı yani tavsiye üzerine bizlere ulaşan müşterilerdir.

Örnek olarak 1 müşterimize evden eve nakliye hizmeti veriyoruz ve o müşterimiz eşine, dostuna ve akrabalarına Göçmen Nakliyat’ı tavsiye ediyor. Tabii ki de tavsiye durumu, müşterilerimize üst düzey hizmet verdiğimiz için gerçekleşmektedir. Sizler de tatmin edici bir taşımacılık deneyimi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Referanslı taşımalarda %60’ye varan indirim fırsatı için bizi arayın!

Kocaeli Evden Eve Nakliyat Hizmet Bölgelerimiz

Kocaeli evden eve nakliyat buzdolabı ambalajlama 1

Göçmen Nakliyat olarak Kocaeli’nin tamamında ev taşıma hizmeti vermekteyiz. Kocaeli evden eve taşıma hizmet bölgelerimiz arasında bütün ilçelerimiz bulunmaktadır. Şehir içi ev taşıma işlemleri için hizmet bölgelerimiz aşağıdadır.

Kocaeli Hizmet Bölgelerimiz;

 • Gebze
 • İzmit
 • Darıca
 • Çayırova
 • Körfez
 • Karamürsel
 • Derince
 • Kartepe
 • Gölcük
 • Başiskele
 • Dilovası
 • Kandıra

Kocaeli Gebze Evden Eve Nakliyat

Gebze evden eve nakliyat hizmetimizde özellikle Gebze ilçesi artan istihdam oranları ile birlikte oldukça göç alan bir ilçemiz. Artan nüfusla birlikte müşterilerimiz Gebze Evden Eve Nakliyat hizmetine yoğun ilgi duymaktadır. Evden eve nakliyat hizmetini büyük bir hassasiyet ve profesyonelce yapan firmamız uzun yılların verdiği tecrübe ile Gebze merkezli olmak üzere hizmet vermektedir. 

Kocaeli İzmit Evden Eve Nakliyat

İzmit evden eve nakliyat sektörde müşterileri tarafından tam memnuniyet ve olumlu yorumları ile İzmit genelinde müşterilerimize güvenli ve sigortalı nakliyat hizmeti vermekteyiz. Kurumsal kimliğimiz ve sigortalı taşımacılık hizmetimiz ile müşterilerimize tam memnuniyet sağlamakla birlikte olumlu geribildirim de almaktayız. 

Kocaeli Darıca Evden Eve Nakliyat

kocaeli ev taşıma ambalajlama

Darıca evden eve nakliyat konusunda müşterilerimize profesyonel, sigortalı ve sabit fiyat garantisi ile hizmet vermekteyiz. Asansörlü evden eve nakliyat ve detaylı paketleme hizmetimiz ile Darıca’da tam müşteri memnuniyetini gözeterek taşımalarımızı gerçekleştirmekteyiz. 

Kocaeli Çayırova Evden Eve Nakliyat

Çayırova evden eve nakliyat hususunda ücretsiz ekspertiz arkadaşımız öncelikle eşyalarınızın yerinde tespiti, gerekli ambalajlama malzemelerinin belirlenmesi ve taşıma sigortası ile sözleşmelerin yapılması için evinize yönlendiriyoruz. Profesyonel bir taşınmanın olmazsa olmazı olan ekspertiz hizmetimiz tamamen ücretsiz olup meydana gelebilecek yanlış anlaşılmaların ve sorunların önüne geçmektedir. 

Kocaeli Körfez Evden Eve Nakliyat

Körfez evden eve nakliyat hizmetimiz oldukça yoğun göç alan ilçelerimizden biri olmakla beraber taşımacılık hizmetine ilgi de artmaktadır. Özellikle çalışan çiftlere taşınma konusunda profesyonel çözümler üretmek için destek hizmeti sağlıyoruz. Her türlü ev ve ofis eşyalarınızın taşınması, ambalajlanması ve talebiniz halinde depolanması firmamız tarafından profesyonelce yapılmaktadır. 

Kocaeli Karamürsel Evden Eve Nakliyat

Karamürsel evden eve nakliyat sektörde müşterileri tarafından %100 memnuniyeti misyon haline getirmiş ve olumlu yorumları kendine referans edinmiş bununla beraber uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ve müşterilerine sağladığı güven ile hizmetlerini yürütmektedir. Sigortalı ve sözleşmeli evden eve nakliyat ile taşımaları güvenle gerçekleştiriyor asansörlü taşımacılık hizmeti ile oluşacak hasarları minimum seviyeye indiriyoruz. 

Kocaeli Derince Evden Eve Nakliyat

Derince evden eve nakliyat ile artan nüfusa ve müşterilerimize ev, ofis taşıma ve depolama hizmeti vermekteyiz. Bununla beraber özellikle çalışan çiftlere  talebiniz halinde anahtar teslim evden eve nakliyat hizmeti de sunmaktayız. Bütün eşyalarınızın detaylı paketlenmesi; gardolap, beyaz eşyalarınız ve tüm mobilyalarınız tarafımızca paketleniyor yeni evinize aynı şekilde kurulumunu gerçekleştiriyoruz. 

Kocaeli Kartepe Evden Eve Nakliyat

Kartepe evden eve nakliyat ile ev eşyası paketleme, depolama ve asansörlü taşımacılık hizmetlerini profesyonelce yürütmekteyiz. Kurumsallığın gereği olarak taşımacılık sigortası ve sözleşmesi ile tüm hususları garanti altına almaktayız. Sigortalı ve güvenli taşımacılığı misyonu haline getiren firmamız hakkında müşterilerimiz tarafından olumsuz yorum da bulunmamaktadır. 

Kocaeli Gölcük Evden Eve Nakliyat

Gölcük evden eve nakliyat  bölgesinde sektörde faaliyet gösteren birçok korsan taşımacı ile birlikte kurumsal firmalar da mevcuttur. Görüştüğünüz firmanın temsilcisinden mutlaka yetki belgelerini, sigorta yapıp yapmadıklarını ve sözleşme detaylarını öğreniniz. Çeşitli mağduriyetlerin önüne geçmek ve bir muhatap bulmak adına oldukça önemli ve asla göz ardı edilmemesi gereken bir etken taşımacılık sözleşmesi. Nakliyat ve eşya depolama hizmeti veren firmamız sözleşmeli ve sigortalı olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. 

Kocaeli Başiskele Evden Eve Nakliyat

Başiskele evden eve nakliyat bölgede adından oldukça söz ettirmiş ve müşterilerine tam memnuniyet ile hizmet vermektedir. Asansörlü evden eve nakliyat ile gerek zamandan kazanıyor gerekse oluşabilecek zararların önüne geçiyor hasarsız bir taşıma gerçekleştiriyoruz. Ev eşyası depolama hizmeti de veren firmamız; depolamak istediğiniz her türlü ev ve ofis eşyalarınız için yanınızda.

Kocaeli Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Kocaeli buzdolabı ambalajlama 2

Sigortalı evden eve nakliyat hizmetimiz ile sizlere garantili ve sorunsuz bir taşımacılık deneyimi yaşatıyoruz. Eşyalarınızı sigortalayarak oluşabilecek herhangi bir hasara karşı eşyalarınızı güvence altına alıyoruz. 50.000’ye varan sigorta poliçelerimiz ile sizlere güvenilir taşınma fırsatı sunuyoruz. 

Göçmen Nakliyat ile Sorunsuz Taşının

Göçmen Nakliyat olarak öncelikli amaçlarımız arasında sizlere tatmin edici bir taşınma deneyimi yaşatmak yer almaktadır. Nakliyat firması olarak bütün eşyalarınızı hasar görmeyecek biçimce özenle ambalajlıyoruz. İşimizi ve eşyalarınızı garanti altına almak için sigortalama işlemi de uyguluyortuz. Ancak eşyalarınıza gösterdiğimiz özen sayesinde sigortaya ihtiyaç dahi kalmamaktadır. Sizler de profesyoneller ile taşınmak istiyorsanız Göçmen Nakliyat’ı tercih edebilirsiniz.

Kocaeli Ev Taşıma Hakkında Sıkça Sorulanlar

Kocaeli evden eve nakliyat fiyatları ne kadar?

Kocaeli nakliyat fiyatları 14000₺ aralığındadır. Ancak ev taşıma fiyatları birçok değişkene göre farklılık göstermektedir. Net fiyat için ekspertiz hizmeti alınmalıdır.

Bütün eşyaları ambalajlıyor musunuz?

Evet, Kocaeli bölgesinde ev taşırken bütün eşyalarınızı ambalajlıyoruz. Amabaljlama işlemi bittikten sonra taşıma işlemine geçiyoruz.

Eşyaları taşımak için sökme ve kurma işlemleri yapıyor musunuz?

Uzman marangozlarımız ile evinizde bulunan ve montaj gerektiren bütün eşyalarınızın montaj işlemlerini yapıyoruz.

Hizmetimizi Puanlayın!
[Toplam: 2 Ortalama: 5]
691 görüntülenme
Hemen Ara