İstanbul Eşya Depolama

İstanbul Eşya Depolama

İstanbul eşya depolama, ürünün, eşyanın veya çeşitli hizmetin yıpranmadan ve ömrünü uzun sürdürebileceği şekilde saklanması, korunması ve muhafaza edilmesidir. Herhangi bir nedenden dolayı (şehir değiştirme, evlilik, belirli bir zaman içerisinde eşyaların bir müddet bir yerde bekletmek gerekmesi) gibi durumlarda eşyaların nerede ve nasıl bekletileceği önemli bir konudur.

İstanbul Eşya Depolama Hizmetlerimizde %20 İndirim!

Güvenilir Firma İle Anlaşmak Önemlidir

Kişiler, eşyalarını herhangi bir yerde beklettiğinde olumsuz durumlarla karşılaşma ihtimalini göz önünde bulundurması gerekir. (Eşyanın çalınması, yangın, su baskını vb.) Bu sebeplerden dolayı eşya depolama hizmeti veren firmalardan hizmet almak çok faydalı olacaktır. Böylelikle güvenli bir yerde bekletildiğinden emin olursunuz ve rahatlık içerisinde hareket edebilirsiniz. Bu konuda güvenli ve titiz çalışmamız ile sizlere en iyi imkânları sergilemek için gayret sarf eden eşya depolama firmamızdan yardım isteyebilirsiniz.

Genel anlamda müşterinin istediği ortamı (güvenli ve emin) sağlamaktayız. Sağladığımız bu hizmet ile kişiler, gerek ev eşyası olsun, gerek ofis eşyası olsun gerekse özel bir ürün olsun rahatlıkla eşyasını bırakır ve güvenli ortamdan emin olurlar. Uzun vadeli kullanımlar için de eşyalar rahatlıkla muhafaza edilmektedir. 

Eşya Depolama Hizmeti Neden Önemlidir?

Farklı durumlardan dolayı kişiler eşyalarını saklamak için kiralık depo ihtiyacı duyarlar. Eşya depo kiralama firmaları için bir araştırma yapılırken, ticaret merkezlerine yakınlığı, güvenli ve ekonomik olması gibi durumlar, eşyalarını muhafaza etmek isteyen kişiler için son derece önemli konulardır. Bu sebepten dolayı kişilere sergilenen imkânlar da bir o kadar önem kazanmaktadır. 

İstanbul eşya depolama firması

Eşyaların belirli bir zaman içerisinde muhafaza edilmesi için depolama firmalarına bırakılması eşya depolama hizmeti veren firmalar tarafından yapılmaktadır. Kolay depo imkânı ile kişilere rahat bir nefes aldıran bu firmalar, eşyaların güvenli bir ortamda saklandığını bilen kişilere büyük kolaylık sağlar. İstanbul eşya depolama firması olarak siz müşterilerimize bu konuda en iyi hizmeti vermek için gayret ediyoruz.

Eşya depolama sürecinde kişiler ile bir sözleşme yapıyoruz. Yapılan bu depolama sözleşmesi ile belirlenen güne kadar orada kalması ve eşyaların güvenli ortamda depolama hizmeti veren firma ile anlaşma yapmalısınız. Fiyatların belirlenmesinde, eşyaların ne kadar süre içerisinde bekletileceği ve hacim olarak ne kadar alan kaplayacağı gibi durumlar fiyatı belirler. 

Eşya Depolama Avantajları Nelerdir

Güvenlik için kamera sistemi ve hızlı alarm sistemi ile eşyalar günün her saatinde kontrol ediyoruz. 

  • Depolama seçeneği eşyalara zarar gelmemesi açısından önemli bir seçenektir. 
  • Sigorta güvencesi ve garantisi vardır. 
  • Özel paketleme ürünleri ile eşyanın kırılmadan çizilmeden muhafaza edilmesini sağlar. 
  • Uygun fiyatlarıyla nakliye ve depolama seçeneği vardır. 

Eşya depolama firması olan İstanbul eşya depolama firmamız, sizlerin ihtiyaçlarına ve beklentilerine en uygun seçenekleri sunarak, eşyalarınıza zarar gelmeden muhafaza edilmesini sağlıyoruz. 

Eşya Depo Kiralama Firması Seçmek Neden Önemlidir

Depolama hizmeti veren firmalar, eşyaları dikkatli ve özenli bir şekilde paketleyerek sözleşmeli olarak kişi den alıp, depoda güvenli bir şekilde beklemelerini sağlar. Ayrıca eşyaların saklandığı depo, temiz ve yeterli alana sahip olmalıdır. Eşyalarını güvenli ortamda saklanmalarını isteyen kişilerin, profesyonel bir firma ile çalışması çok önemlidir.

Okumak isteyebilirsiniz: Gebze Evden Eve Nakliyat

Böyle firmalar eksiksiz sözleşme yaparak, kişinin aklında hiçbir soru işaretine fırsat vermezler. Gerekirse kişiler, eşyaların saklanacağı yeri gezip, nasıl bir yerde muhafaza edildiğine bakmalıdır. Sözleşmeye, kırılma ihtimali olan ya da çizilecek eşyaların olduğunu belirtiyoruz dikkatli olan konusunda uyarıda bulunuyoruz. Profesyonel eşya depolama firması ile çalışmak bu açıdan büyük önem teşkil eder. 

💵 İstanbul Eşya Depolama Fiyatları

Depo TürüDepo Fiyatları
Koli Depolama400₺
Oda Depolama1000₺
1+1 Eşya Depolama1200₺
2+1 Eşya Depolama1600₺
3+1 Eşya Depolama2000₺

İstanbul eşya depolama fiyatları ortalama olarak 1200₺ civarındadır. Net fiyat için ekspertiz hizmeti almanız gerekmektedir. İstanbul nakliyat firması olarak ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile eşya depolama fiyatınızı öğrenebilirsiniz.

🚛 Eşya Depo Kiralama Firmaları İle Çalışma

✅ Firma:Göçmen Depolama
✅ Firma Faaliyet:Eşya Depolama, Ev Taşıma
✅ Hizmet Bölgesi:İstanbul ve Kocaeli
✅ Firma Kuruluş:1997

Her zaman yeni eşya satın almak günümüz şartlarında mümkün olmuyor . Depolama sıkıntısı nedeni ile satılması zorunda kalınan eşyalar olmaktadır. Fakat bu durum kişiyi kardan çok zarara uğratacaktır. Kaliteli ve bu nedenle maliyeti yüksek olan eşya satılırken çok ucuza gidecektir. Bu sebeple eşyayı satmak zorunda olmadan, güvenli ve uygun fiyata eşyaların korunması sağlamaktayız. Eşyanın hangi koşullarda muhafaza olduğundan emin olunacak şekilde bir depo kiralama firması ile anlaşılarak daha ekonomik şartlar oluşturulmuş olunur. 

Bu konuda İstanbul eşya depolama firmamız ile sizlere eksiksiz ve güvenli bir ortam sunarak eşyalarınızın en iyi şekilde muhafaza edilmesini sağlıyoruz. 

Eşya Depolama İşleminde Neler Bulunur?

İstanbul ev eşyası depolama

Kişilerin evini yenilemesi durumunda veya evin taşınması durumunda fazlalık olan eşyaların veya mobilyaların depolanması için onlara ayrı bir yer ayırmak gerekmektedir. Ama bu imkân her yerde olmaz. Bu eşyalar, mevsimlik kıyafetler ya da mevsimlik spor malzemeleri, sıkça kullanılmayan ya da küçük  bir eve taşınma durumunda eşyanın boyutunun büyük olması sebebi ile geniş alan kaplayan eşyalar, evraklar, kitaplardır.

Okumak isteyebilirsiniz: İzmit Evden Eve Nakliyat

Ayrıca hobi olarak başlanan fakat daha sonra farklı sebeplerden dolayı devam edememe gibi (resim yapmak için alınan tuval, ya da bisiklet alındıktan sonra kullanamama.) Bunun gibi her türlü eşyanın çizilmeden, kırılmadan korunması için bir depoya ihtiyaç duyabiliriz. İşte böyle durumlarda eşya depolama firmaları kişilerin yardımına koşar. Eşyaların kayıp, hasar ya da herhangi bir aksilik olmadan güvenli ortamda korunmasını sağlar. 

İhtiyacınız olabilir: Tuzla evden eve nakliyat

Bu hizmet sadece kişisel bir hizmet olmamakla birlikte kurumsal firmalar için de büyük kolaylık sağlar. Nem ve sıcaklık kontrolü sağladığımız depolarda evrak, belirli bir süre kullanılmayacak olan büro malzemeleri, araç, gereç ve eşyaları ve bunun gibi ürünler de güvenli bir şekilde eşya depolarında muhafaza edilir. Depo kiralama firmaları, kişilerin istek ve ihtiyaçlarına göre olanak sunarak büyük kolaylık sağlar. Bu anlamda en başta müşteri memnuniyetini ilke edinen İstanbul eşya depolama firmamız ile sizlere en güzel imkânları sunuyoruz. 

Güvenilir Bir Eşya Depo Kiralama Firması İle Anlaşılmalı

Eşyalarını birçok nedenden dolayı bir yerlerde muhafaza etmek isteyen kişiler için pek çok eşya depo kiralama firması bulunmaktadır. Bu nakliyat firmaları, büyüklü küçüklü depolama alanlarının yanı sıra uzun vadeli ya da kısa vadeli depolama hizmeti vermektedir. Kişilerin temel hizmeti, eşyaların bulunduğu yerden güvenle alınması, taşınması, eşyanın muhafaza edileceği yere güvenle teslim edilmesidir. Güvenli ve kaliteli firmalar, yapılan sözleşme ve garanti gibi seçeneklerle kişilerin aklında hiç bir soru işareti oluşmasına izin vermezler. Böyle firmalar, eşyanın her türlü zarardan (haşere, nem, su baskını) muhafaza edileceğini belirtmek için garanti verirler. 

Depolama Sözleşmesinde Bulunması Gereken Konular

  • Eşyaların zarar görmeden saklanacağı yerde depolama protokolü
  • Firmaya ulaşmak için irtibat bilgileri
  • Ödeme şeklinin nasıl yapılacağı
  • Yapılan olan sigorta koşulları ve kapsamı yazılı olarak müşteriye sunulması gerekir. 

Ev eşyası depolama hakkında detaylı bilgi için anlaşmalı sitemize bakabilirsiniz.

Hizmetimizi Puanlayın!
[Toplam: 9 Ortalama: 5]
994 görüntülenme
Hemen Ara