İzmit Evden Eve Nakliyat Fiyatları

İzmit evden eve nakliyat fiyatları

İzmit evden eve nakliyat fiyatları oldukça değişiklik göstermektedir. Sektördeki bu fiyat farklılığın temel sebebi evden eve nakliyat firmalarının maliyetlerinin yüksek olmasıdır. Fiyatları belirleyen birçok unsur bulunmaktadır. Nereden nereye taşınacağınız, oda sayınız, kat sayılarınız ve benzeri birçok kriterde taşınmanızı değerlendiriyoruz.

Temel olarak saydığım bu etkenler haricinde fiyatları belirleyen birçok unsur bulunmaktadır. Göçmen Nakliyat olarak piyasa fiyatlarına oranla düşük fiyatlarda kaliteli hizmet vermek en büyük vizyonumuz.

İstihdamın artmasıyla birlikte ülkemizin en çok göç alan şehirlerinden biri olan İzmit, ev taşıma faaliyetlerinin de yoğun olduğu bir şehir. Yılların bize kazandırdığı tecrübe ile sizlere profesyonel İzmit ev taşıma hizmeti veriyoruz.

Hizmet:Evden Eve Nakliyat Hizmeti
Oda sayısı:3+1
Paketleme hizmeti:Var
Taşıma süresi:4-6 saat
Fiyat:1000₺’den başlamakta

Kocaeli İzmit Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden eve nakliyat işlemlerinde fiyatları belirleyen birçok etkenden söz ettik. Ortalama olarak fiyatlardan bahsedecek olursak evinizin 1+1 olduğunu ve şehir içi taşınmayı planladığınızı varsayalım. Paketleme, montaj, ve sigorta dahil taşınma maliyeti 1000₺’den başlamaktadır. 2+1 veya daha büyük evler için taşınma maliyeti de aynı doğrultuda artış gösterecektir.  Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

Kocaeli İzmit evden eve nakliyat fiyatları yukarıda bahsettiğimiz gibi birçok değişkene bağlı olarak değişmektedir. Ancak ortalama olarak 1000₺ üstünde fiyatlar belirlenmektedir.

Kocaeli İzmit evden eve nakliyat fiyatları

İzmit Evden Eve Nakliyat Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Taşınma fiyatlarını belirlerken esas aldığımız en temel faktör hiç kuşkusuz taşıyacağımız eşyanın mesafesi ve işçiliğidir. Eşyalarınızın kaçıncı kattan alınıp yeni evinizde kaçıncı kata çıkarılacağı da başka bir etken. Bununla beraber eşyalarınızın zarar görmemesi için kullandığımız malzeme kalitesi ve talep edeceğiniz ekstra hizmetler de fiyatların belirlenmesinde etkili bir faktör. Ayrıca piyano ve para kasası gibi özel eşyalarınız da taşınma esnasında ekstra işçilik gerektirdiğinden fiyatları etkilemektedir.

İzmit Ev Taşıma Fiyatlarını Belirleyen Unsurlar

  • Oda sayısı
  • Kat sayıları
  • Nereden nereye taşınacağınız
  • Bina asansörü olup olmaması
  • Dış cephe asansörü kullanımı
  • Nakliye için gereken işçilik
  • Özel eşya durumu
  • Ekstra hizmet talepleri

Oda Sayısı

İzmit evden eve nakliye fiyatları

Evinizdeki eşyaların yoğunluğu İzmit evden eve nakliyat fiyatları etkileyen temel sebeplerden. Ev veya ofisinizin  kaç metrekare olduğu ve eşyalarınızın kapladığı alanın kaç metreküp olduğuysa kabataslak olarak evinizin büyüklüğüyle alakalı. Ayrıca 1+1 ve 2+1 bir ev için orta büyüklükte bir evden eve nakliyat aracı yeterliyken 3+1 ve daha büyük evler için büyük boy evden eve nakliyat araçlarını tercih etmekteyiz.

Kat Sayıları

Kat oranlarınız işçiliği etkileyeceğinden fiyatları belirlemede önemli bir faktör olmaktadır. 

Nereden Nereye Taşınacağız

Taşıyacağımız eşyanın nereden nereye gideceği artan yakıt fiyatları ile birlikte fiyatları belirlemede oldukça önemli bir etken. Özellikle şehirler arası evden eve nakliyat hizmetlerinde yakıt masrafları büyük önem arz etmekte.

İzmit Asansörlü Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Gelişen teknolojiye ayak uydurarak devamlı kendimizi geliştirmeyi misyon ediniyoruz. İzmit asansörlü evden eve nakliyat hizmeti ile birlikte eşyalarınızın hasar görme riskini minimum seviyeye indiriyoruz. Bununla beraber zamandan da büyük tasarruf etmenizi asansörlü taşınma ile sağlıyoruz. Taşınmalarınızda asansörlü evden eve nakliyatı tercih etmeniz sizlere ortalama olarak 500₺ bir masrafı olacaktır.

İzmit Sigortalı Evden Eve Nakliyat Fiyatları

İzmit ev taşıma fiyatları

Taşınmalarda firmadan beklenti başta profesyonellik ve hiç kuşkusuz güven. İzmit sigortalı evden eve nakliyat hizmeti ile siz değerli müşterilerimize bu güveni tam anlamıyla sağlıyoruz. Firmamızla anlaşmanız halinde ücretsiz eksper arkadaşımız evinize geliyor ve yerinde inceleme yapıyor. Ardından İzmit evden eve nakliyat taşınma sözleşmesini imzalayoruz. Taşıma esnasında yaşanacak olumsuzlukları ortadan kaldırmak adına taşıma sigortası yapıyoruz.

Alanında uzman ekip arkadaşlarımızla eşyalarınızı tek tek eşya paketleme hizmeti ile paketliyoruz. Herhangi bir olumsuzluğa karşı önlem alıp tüm sorunları ortadan kaldırıyoruz. Bu hizmete ek olarak taşınma sigortası ile birlikte güvenle, kurumsal ve profesyonel bir taşınma gerçekleştiriyoruz.

İzmit Gebze Ev Taşıma Fiyatları

İzmit evden eve nakliyat fiyatları hakkında yaşanan değişikliğe genel olarak değinmiştik. Net ve gerçek bir fiyat bilgisi için eşyalarınızın web sitemiz üzerinden fiyat teklif formunu ya da  yerinde eksper hizmeti ile incelenmesi gerekir.İzmit Gebze Ev Taşıma Fiyatları konusu için ücretsiz ekspertiz arkadaşımız bir fiyatlandırma yapar. Firma olarak sadece İzmit ve Gebze bölgesinde değil bütün Kocaeli evden eve nakliyat bölgelerinde ev taşıma hizmeti vermekteyiz.

Eşyalarınızın durumu, nakliyat asansörü, eşya paketleme ve belirteceğiniz ekstra hizmetler dahilinde fiyat teklifi yapıyoruz. Firmamız, karşılıklı anlaşma neticesinde yazılı sözleşme yapıyor ardından  eşyalarınızı garantili, sigortalı ve güvenle taşıma işlemine geçiyoruz.  Eşya kolileme, avize montajı, duvar montajı, stor perde montajlama ve bunun gibi ek hizmetler müşterilerimizin talebi dahilinde firmamızca profesyonelce yerine getirilir.

İzmit Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Fiyatları

İzmit evden eve taşıma fiyatları

Şehirler arası evden eve nakliyat işleminde hiç kuşkusuz değişken yakıt fiyatları taşıma maliyetini belirlemekte. Bunun dışında eşyanızın miktarı, gerekli personel ve gerekli ambalajlama malzemesi ve eşyalarınızın kaplayacağı alan da fiyatları etkilemektedir.

İzmit şehirler arası evden eve nakliyat fiyatları için dilerseniz web sitemizde bulunan fiyat teklif formunu doldurabilir, ücretsiz ekspertiz arkadaşımızdan yararlanabilirsiniz. Dakikalar içerisinde müşteri temsilcimiz sizlere dönüş yapacaktır.

İzmit Şehir İçi Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Şehir içi evden eve nakliyat fiyatlarını belirleyen temel faktör genel olarak işçilik masraflarıdır. Hiç kuşkusuz eşyanızın kapladığı, evinizin boyutu, talep edeceğiniz ekstra hizmetler ve ambalaj malzemeleri de fiyatı doğrudan etkilemektedir. Sadece İzmit’de değil Gebze evden eve nakliyat bölgesinde de faaliyet göstermekteyiz.

Gelişen teknoloji ile birlikte gerek zamandan tasarruf amacıyla gerekse hasarsız bir taşınma için müşterilerimize asansörlü evden eve nakliyat hizmeti de sunmaktayız. Piyano taşıma, antika eşya taşıma gibi hizmetler de taşınma öncesinde belirtmeniz gereken fiyatı belirleyen bazı etkenlerden.

Genel olarak fiyatlardan bahsedecek olursak 2+1 evinizin şehir içi taşınma maliyeti 1000₺ – 1500₺ arasında değişmektedir. Yakıt masraflarına oranla şehir içi ev taşıma, şehirlerarası ev taşımaya göre daha az maliyetli olmaktadır. Net bir fiyat bilgisi için lütfen firmamızla iletişime geçiniz.

❓İzmit evden eve nakliyat fiyatları ne kadar?

İzmit ev taşıma fiyatları ortalama olarak 1000₺’den başlamaktadır. Ancak her ev için nakliyat fiyatları değişkendir. Net fiyat almak için iletişime geçiniz.

❓Ev taşıma fiyatları nasıl belirlenir?

Ev taşıma fiyatları belirlenirken temel olarak evinizin oda sayısına, kat sayılarına ve nereden nereye taşınacağınıza bakılır ve ona göre fiyat belirlenir.

❓Mesafe nakliyat fiyatlarını etkiliyor mu?

Evet, şehir içi taşımacılıkta mesafe fiyatları pek etkilemezken şehirler arası nakliyatta mesafe fiyatları direkt olarak etkilemektedir.

Hizmetimizi Puanlayıni1
[Toplam: 11 Ortalama: 4.2]
872 kez görüntülendi
Hemen Ara