İzmit Evden Eve Nakliyat Fiyatları

İzmit evden eve nakliyat fiyatları

İzmit evden eve nakliyat fiyatları oldukça değişiklik göstermektedir. Sektördeki bu fiyat farklılığın temel sebebi evden eve nakliyat firmalarının maliyetlerinin yüksek olmasıdır. Fiyatları belirleyen birçok unsur bulunmaktadır. Nereden nereye taşınacağınız, oda sayınız, kat sayılarınız ve benzeri birçok kriterde taşınmanızı değerlendiriyoruz.

Temel olarak saydığım bu etkenler haricinde fiyatları belirleyen birçok unsur bulunmaktadır. Göçmen Nakliyat olarak piyasa fiyatlarına oranla düşük fiyatlarda kaliteli hizmet vermek en büyük vizyonumuz.

İstihdamın artmasıyla birlikte ülkemizin en çok göç alan şehirlerinden biri olan İzmit, ev taşıma faaliyetlerinin de yoğun olduğu bir şehir. Yılların bize kazandırdığı tecrübe ile sizlere profesyonel İzmit ev taşıma hizmeti veriyoruz.

Hizmet:İzmit Evden Eve Nakliyat
Oda sayısı:3+1
Paketleme hizmeti:Var
Taşıma süresi:4-6 saat
Fiyat:10000₺’den başlamakta

İzmit Evden Eve Nakliyat Fiyatları Ne Kadar?

 • İzmit 1+1 evden eve nakliyat fiyatı: 9000 TL
 • İzmit 2+1 evden eve nakliyat fiyatı: 10000 TL
 • İzmit 3+1 evden eve nakliyat fiyatı: 14000TL
 • İzmit parça eşya taşıma fiyatı: 5500 TL
 • İzmit sadece araç fiyatı: 4500 TL
 • İzmit profesyonel eleman fiyatı: 1200 TL
İzmit Evden Eve Nakliyat Fiyatları Ne Kadar

İzmit evden eve nakliyat fiyatları ortalama olarak 3+1 ev için 14000₺‘den başlamaktadır. Ancak sizlere web sitemiz üzerinden maalesef net fiyat vermemiz doğru olmaz. Her taşımacılık işleminde evin oda sayısı, kat sayıları ve eşyanın nereden nereye gideceği gibi hususlar değişmektedir. Sizin 2+1 odalı evinizi giriş kattan 1. Kata 3000₺’ye taşıdıysak başkasının 2+1 odalı ama 3. Kattan 4. Kata gidecek olan eşyasını 4500₺’ye taşımaktayız. Bu nedenden ötürü fiyat bilgilendirmesini web sitesinden yapmamız doğru olmayacaktır.

Göçmen İzmit nakliyat firması olarak sizleri anlıyor ve fiyatlarımızda olabildiğince uygunluk sağlıyoruz. Hatta taşınmanın ne kadar masraflı bir işlem olduğunu çok iyi biliyor ve sizlerin rahat bir taşımacılık yaşamanız adına fiyatta elimizden gelen indirimleri yaptığımızı bilmenizi isteriz.

Kocaeli İzmit Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden eve nakliyat işlemlerinde fiyatları belirleyen birçok etkenden söz ettik. Ortalama olarak fiyatlardan bahsedecek olursak evinizin 1+1 olduğunu ve şehir içi taşınmayı planladığınızı varsayalım. Paketleme, montaj, ve sigorta dahil taşınma maliyeti 9000₺’den başlamaktadır. 2+1 veya daha büyük evler için taşınma maliyeti de aynı doğrultuda artış gösterecektir.  Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

Kocaeli İzmit evden eve nakliyat fiyatları yukarıda bahsettiğimiz gibi birçok değişkene bağlı olarak değişmektedir. Ancak ortalama olarak 3000₺ üstünde fiyatlar belirlenmektedir.

Kocaeli İzmit evden eve nakliyat fiyatları

İzmit Evden Eve Nakliyat Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Taşınma fiyatlarını belirlerken esas aldığımız en temel faktör hiç kuşkusuz taşıyacağımız eşyanın mesafesi ve işçiliğidir. Eşyalarınızın kaçıncı kattan alınıp yeni evinizde kaçıncı kata çıkarılacağı da başka bir etken. Bununla beraber eşyalarınızın zarar görmemesi için kullandığımız malzeme kalitesi ve talep edeceğiniz ekstra hizmetler de fiyatların belirlenmesinde etkili bir faktör. Ayrıca piyano ve para kasası gibi özel eşyalarınız da taşınma esnasında ekstra işçilik gerektirdiğinden fiyatları etkilemektedir.

İzmit ev taşıma fiyatları belirlenirken bazı değişkenler göz önüne almaktayız. Fiyat belirlenirken bu değişkenlerin fiyata olan etkisi çok fazladır. Oda sayısının +1 olması, kat sayısının artması, asansör kullanılma durumu gibi.

İzmit Evden Eve Nakliyat Fiyatlarını Neye Göre Belirlenir?

 • Evinizin oda sayısı (1+1, 2+1, 3+1 vb.).
 • Kat sayıları (şu an bulunduğunuz ev ve taşınacağınız evin kat sayısı).
 • Nereden nereye taşınacağınız
 • Bina asansörü olup olmaması
 • Dış cephe asansörü kullanımı
 • Nakliye için gereken işçilik
 • Özel eşya durumu
 • Ekstra hizmet talepleri
 • Evinizdeki eşyanın fazlalığı veya azlığı (eviniz 3+1 az eşyalı veya çok eşyalı olabiliyor. Eksiksiz, dolu 3+1 eşyalı olan ev ile az eşyalı 3+1 ev aynı fiyatta taşınmamaktadır.).
 • Asansör kullanımı

Temel olarak yukarıdaki değişkenleri İzmit ev taşıma fiyatı belirlerken baz alıyoruz.

Oda Sayısı

İzmit evden eve nakliye fiyatları

Evinizdeki eşyaların yoğunluğu İzmit evden eve nakliyat fiyatları etkileyen temel sebeplerden. Ev veya ofisinizin  kaç metrekare olduğu ve eşyalarınızın kapladığı alanın kaç metreküp olduğuysa kabataslak olarak evinizin büyüklüğüyle alakalı. Ayrıca 1+1 ve 2+1 bir ev için orta büyüklükte bir evden eve nakliyat aracı yeterliyken 3+1 ve daha büyük evler için büyük boy evden eve nakliyat araçlarını tercih etmekteyiz.

Kat Sayıları

Kat oranlarınız işçiliği etkileyeceğinden fiyatları belirlemede önemli bir faktör olmaktadır. 

Nereden Nereye Taşınacağız

Taşıyacağımız eşyanın nereden nereye gideceği artan yakıt fiyatları ile birlikte fiyatları belirlemede oldukça önemli bir etken. Özellikle şehirler arası evden eve nakliyat hizmetlerinde yakıt masrafları büyük önem arz etmekte.

İzmit Asansörlü Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Gelişen teknolojiye ayak uydurarak devamlı kendimizi geliştirmeyi misyon ediniyoruz. İzmit asansörlü evden eve nakliyat hizmeti ile birlikte eşyalarınızın hasar görme riskini minimum seviyeye indiriyoruz. Bununla beraber zamandan da büyük tasarruf etmenizi asansörlü taşınma ile sağlıyoruz. Taşınmalarınızda asansörlü evden eve nakliyatı tercih etmeniz sizlere ortalama olarak 1500₺ bir masrafı olacaktır.

Eğer eviniz yüksek katlarda bulunmuyorsa bu sizin için önemli değildir. Ancak eviniz yüksek katlarda yer alıyorsa evden eve nakliyat asansörü kurulması gerekecektir. Bu da İzmit evden eve nakliyat fiyatlarını arttıracaktır. Bina asansörü kullanılma durumda fiyat artışı olmayacaktır.

İzmit Sigortalı Evden Eve Nakliyat Fiyatları

İzmit ev taşıma fiyatları

Taşınmalarda firmadan beklenti başta profesyonellik ve hiç kuşkusuz güven. İzmit sigortalı evden eve nakliyat hizmeti ile siz değerli müşterilerimize bu güveni tam anlamıyla sağlıyoruz. Firmamızla anlaşmanız halinde ücretsiz eksper arkadaşımız evinize geliyor ve yerinde inceleme yapıyor. Ardından İzmit evden eve nakliyat taşınma sözleşmesini imzalayoruz. Taşıma esnasında yaşanacak olumsuzlukları ortadan kaldırmak adına taşıma sigortası yapıyoruz.

Alanında uzman ekip arkadaşlarımızla eşyalarınızı tek tek eşya paketleme hizmeti ile paketliyoruz. Herhangi bir olumsuzluğa karşı önlem alıp tüm sorunları ortadan kaldırıyoruz. Bu hizmete ek olarak taşınma sigortası ile birlikte güvenle, kurumsal ve profesyonel bir taşınma gerçekleştiriyoruz.

İzmit Gebze Ev Taşıma Fiyatları

İzmit evden eve nakliyat fiyatları hakkında yaşanan değişikliğe genel olarak değinmiştik. Net ve gerçek bir fiyat bilgisi için eşyalarınızın web sitemiz üzerinden fiyat teklif formunu ya da  yerinde eksper hizmeti ile incelenmesi gerekir.İzmit Gebze Ev Taşıma Fiyatları konusu için ücretsiz ekspertiz arkadaşımız bir fiyatlandırma yapar. Firma olarak sadece İzmit ve Gebze bölgesinde değil bütün Kocaeli evden eve nakliyat bölgelerinde ev taşıma hizmeti vermekteyiz.

Eşyalarınızın durumu, nakliyat asansörü, eşya paketleme ve belirteceğiniz ekstra hizmetler dahilinde fiyat teklifi yapıyoruz. Firmamız, karşılıklı anlaşma neticesinde yazılı sözleşme yapıyor ardından  eşyalarınızı garantili, sigortalı ve güvenle taşıma işlemine geçiyoruz.  Eşya kolileme, avize montajı, duvar montajı, stor perde montajlama ve bunun gibi ek hizmetler müşterilerimizin talebi dahilinde firmamızca profesyonelce yerine getirilir.

İzmit Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Fiyatları

İzmit evden eve taşıma fiyatları

Şehirler arası evden eve nakliyat işleminde hiç kuşkusuz değişken yakıt fiyatları taşıma maliyetini belirlemekte. Bunun dışında eşyanızın miktarı, gerekli personel ve gerekli ambalajlama malzemesi ve eşyalarınızın kaplayacağı alan da fiyatları etkilemektedir.

İzmit şehirler arası evden eve nakliyat fiyatları için dilerseniz web sitemizde bulunan fiyat teklif formunu doldurabilir, ücretsiz ekspertiz arkadaşımızdan yararlanabilirsiniz. Dakikalar içerisinde müşteri temsilcimiz sizlere dönüş yapacaktır.

İzmit Şehir İçi Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Şehir içi evden eve nakliyat fiyatlarını belirleyen temel faktör genel olarak işçilik masraflarıdır. Hiç kuşkusuz eşyanızın kapladığı, evinizin boyutu, talep edeceğiniz ekstra hizmetler ve ambalaj malzemeleri de fiyatı doğrudan etkilemektedir. Sadece İzmit’de değil Gebze evden eve nakliyat bölgesinde de faaliyet göstermekteyiz.

Gelişen teknoloji ile birlikte gerek zamandan tasarruf amacıyla gerekse hasarsız bir taşınma için müşterilerimize asansörlü evden eve nakliyat hizmeti de sunmaktayız. Piyano taşıma, antika eşya taşıma gibi hizmetler de taşınma öncesinde belirtmeniz gereken fiyatı belirleyen bazı etkenlerden.

Genel olarak fiyatlardan bahsedecek olursak 2+1 evinizin şehir içi taşınma maliyeti 1000₺ – 1500₺ arasında değişmektedir. Yakıt masraflarına oranla şehir içi ev taşıma, şehirlerarası ev taşımaya göre daha az maliyetli olmaktadır. Net bir fiyat bilgisi için lütfen firmamızla iletişime geçiniz.

İzmit Evden Eve Nakliyat

izmit evden eve nakliyat

İzmit evden eve nakliyat hizmetleri sayesinde artık nakliye işlemleri çok daha sistematik bir şekilde çözülmektedir. Aslında insanlar ev ve ofis nakliye işini gözünde gereksiz yere büyütür ve bunu bir sorun olarak görürken, iyi bir taşıma hizmeti ile işin kolayca halledilebildiğini de görmüştür. Göçmen Nakliyat, yer aldığı taşıma sektörü içerisinde en iyisi olarak kendisini onaylatmayı başarmış ve profesyonel taşımacılık hizmetleri sayesinde ev ve ofis taşıma işlemlerinde büyük ölçüde yardımcı olmaktadır. Bununla birlikte İzmit evden eve nakliyat bölgesindeki nakliyat gereksinimlerine de aynı profesyonellikle cevap vermektedir.

Ev ve ofis nakliyesinde eşyaların özellikleri birbirinden farklı olmaktadır. Sanayi amaçlı bir nakliye hizmeti için farklı araç tedariki ve paketleme ürünleri sağlanacaktır. Bununla birlikte İzmit evden eve nakliyatta da Göçmen ayrıcalığın da bir hizmet sağlanmakta.  Ayrıca eşyalarınız hassas veya hasar görebilecek eşyalar olarak ayrılıyor ve böylelikle kaybolma, hasar görme gibi sorunlar de yaşanmamaktadır.

İzmit Ev Taşıma Hizmeti

İzmit evden eve nakliye

İzmit evden eve nakliyat bölgesinden birçok ev ofis taşıma işi gelmektedir. Üstelik taşınması gereken eşyaların araca taşınması, emin bir şekilde yeni adresine götürülmesi ve sizin istediğiniz yerlere yerleştirilmesi işlemleri de planlandığı sırasıyla uygulanmaktadır. Özellikle taşımacılık hizmetlerinde görev sağlayan ekip alanında uzman ve tecrübeli kişilerden oluşmaktadır.  İyi bir iş bölümü ve hedefleme sayesinde, taşımacılık süreci de talep edildiği şekilde tamamlanacaktır. Şahıs ya da firmaların memnuniyetine göre çalışma sağlayan, uzmanlığından asla ödün vermeyen Göçmen Nakliyat firması sayesinde artık ev taşıtmak çok daha kolay ve zahmetsiz olacak.

Eşyaların nakliye edilmesini istediğiniz yerin taşınacağınız yere olan uzaklığı, taşınacak eşyaların ağırlığı ve özelliği, taşınmaya ait diğer meşakkatli detaylar ne olursa olsun, Göçmen’in kalitesi hepsi için hazırdır. Üstelik nakliye ile ilgili prosedürler de kısa sürede halledilmektedir. İzmit evden eve nakliyat bölgesinde talepleri de hak ettiğini Göçmen Nakliyat ile bulur. Kısacası güvenli ve ekonomik bir taşımacılık hizmetinin tek adresini keşfedin, sizin için de nakliyat artık bir problem olmaktan çıksın.

İzmit Profesyonel Evden Eve Nakliyat Hizmeti

İzmit’te verdiğimiz ev taşıma hizmeti sayesinde taşınmanızı profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Ayrıca bütün taşınma işlemleriniz firmamız tarafından itina ile gerçekleştirilmektedir.

İzmit Evden Eve Nakliyat Firmaları

İzmit evden eve nakliyat firmaları evinizde bulunan bütün eşyaları paketleyip, gerekli montaj işlemlerini yapıp, yeni adresine taşıyarak yerleştirme işlemlerini yaparlar. Yani eşyalarınızı taşıtmak için eleman, marangoz, şoför, kamyon ve asansör desteği sağlarlar. Bu hizmetleri tek tek aldığınızda maliyeti çok fazla olma ihtimali vardır. Bu nedenle evden eve nakliyat firmaları ile anlaşıp bu hizmetleri tek seferde uygun fiyata alabilirsiniz.

Göçmen İzmit ev taşıma firması olarak sizlere en iyi hizmet uygun fiyatlar ile sunmaya çalışıyoruz. Üstelik firmamız sizlere yükleme, ambalajlama, montajlama, boşaltma, asansör ve yerleştirme hizmetleri sunmaktadır. Hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

İzmit Evden Eve Nakliyat Yorumları

İzmit evden eve nakliyat yorumları taşınmadan önce bakmanız gereken önemli hususlardan birisidir. Ayrıca taşınmadan önce firmaların yorumlarına bakarak firmaların nasıl bir hizmet sunduğunu rahatlıkla öğrenebilirsiniz

Firma yorumlarına bakarak öğrenebilecekleriniz;

 • Firmanın kaliteli hizmet verip vermediğini
 • Bütün eşyaları ambalajlayıp ambalajlamadığını
 • Taşınanların memnun kalıp kalmadığını
 • Zarar gören eşya olup olmadığını
 • Sonradan fiyat artışı yaşanıp yaşanmadığını

Gördüğünüz üzere evden eve nakliyat firmalarının yorumlarına bakarak firma hakkında birçok bilgiye sahip olabiliyoruz. Yorumlara bakarak sorunsuz bir taşımacılık deneyimi için korsan firmalardan uzak durabilirsiniz.

İzmit evden eve nakliyat yorumlar

Şikayetvar üzerinden aldığımız bir yorum örneği. Bu yoruma bakarak kötü müşteri deneyimini rahatlıkla görebilirsiniz.

İzmit Evden Eve Nakliyat Tavsiye

İzmit’te nakliye firmalarının güvenilir olup olmadığını anlamanın çok basit bir yolu vardır. “Firma ismi + şikayet” şeklinde Google üzerinde arama yaparsanız karşınıza firmalar için açılmış şikayet sayfalarını görebilirsiniz. Eğer fiyat teklifi aldığınız firmanın kötü yorumlarına rastlarsanız tekrardan düşünmeniz gerekir. Hatta o firmanın korsan nakliye firması olması ihtimali de vardır.

İzmit evden eve nakliyat tavsiye almak istiyorsanız tanıdığınız asker veya polis var ise onlardan tavsiye isteyebilirsiniz. Polis ve askerler ortalama olarak 5 yılda en az 1 kere taşınırlar ve birçok taşımacılık deneyimleri vardır. Bu yüzden taşınmanız için tavsiye istiyorsanız onlara danışabilirsiniz.

Forum sitelerinde gezerek doğru bir nakliyat firması bulmanınız ve tavsiye almanız mümkündür ancak forumda nakliye firmalarının da konu açabildiğini ve paylaşım yapabildiğini unutmayınız. Nakliye firmalarının çoğunun forumlarda hesabı vardır ve kendilerini müşteri olarak gösterip sizlere tavsiye verebilirler.

Göçmen evden eve nakliyat firması olarak tavsiye üzerine çalışmaktayız. Taşıdığımız 10 müşteriden 7’si bize eş, dost tavsiyesi aracılığıyla ulaşmaktadır. Bu yüzen sizlerde hizmetlerimizden uygun fiyatlar ile yararlanmayı düşünüyorsanız hemen bizi arayabilirsiniz.

İzmit Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılıyor?

İzmit evden eve nakliyat kolileri

Evden eve nakliyat işlemi yapılırken genel olarak 6 aşamayı takip ediyoruz. Bu aşamalar; ekspertiz, ambalajlama, montajlama, yükleme, boşaltma ve yerleştirme aşamalarıdır. Göçmen Nakliyat olarak bizim izlediğimiz en verimli sıralama aşağıdaki şekildedir. Kocaeli evden eve nakliyat hizmetimizi okuyarak detaylı şekilde nasıl hizmet verdiğimizi öğrenebilirsiniz.

Firmamızla anlaşmanız durumunda fiyat dahilinde olan hizmetlerden ve İzmit ev taşıma aşamalarından bahsedeceğim. Ön bilgi niteliğindeki bu yazımız aklınızdaki soruları gidermede oldukça yardımcı olacaktır.  Alanında uzman ve deneyimli personellerimizle hem taşınma stresini minimum seviyeye indiriyor; hem de sorunsuz bir taşınma gerçekleştiriyoruz.  

1- Ekspertiz

Ekspertiz hizmeti ev taşıma sürecinden önce yapılan ön incelemedir. İlk olarak bu ön incelemede eşyalarınız, asansör durumu ve kat sayıları gibi durumları dikkate almaktayız. Buna bağlı olarak gelecek personel sayısı ve doğru büyüklükte kamyon belirliyoruz. Daha sonra size net fiyat verilerek taşınma günü için randevu veriyoruz. Anlaşma durumunda sözleşme imzalanarak ekspertiz işlemini sonlandırmaktayız.

İhtiyacınız Olabilir: Darıca evden eve nakliyat

2- Ambalajlama

Eşya ambalajlama

Evinizde bulunan bütün eşyalar firmamız tarafından paketlenmektedir. Aynı zamanda ambalajlama işleminde patpat, Kraft kâğıdı, karton koli, köşe bent, battaniye, taşıma ipi ve koli bandı kullanmaktayız. Her eşyanız için ayrı ambalajlama malzemesi kullanılmaktadır.

3- Montajlama

Montajlama işlemini alanında uzman marangozlarımız yapmaktadır. Evinizdeki gardırobu, yemek masası ve benzeri mobilyalara itina ile sökülüp aynı şekilde yeni adresinde kurulumu yapılmaktadır. Bununla birlikte beyaz eşyalarınızın da aynı şekilde sökülme ve kurulma işlemleri yapılmaktadır.

4- Yükleme

Ambalajlanarak ve montajlanarak taşınmaya hazır hale getirilen eşyalarınız dikkati bir şekilde kamyona yüklenmektedir. Yükleme işlemi için evden eve nakliyat asansörü, bina asansörü veya bina merdiveni kullanılmaktadır.

5- Boşaltma

Yeni adresine dikkatlice götürülen eşyalarınız kamyonumuzdan evinize taşınmaktadır. Boşaltma işlemine yükleme işleminde olduğu gibi ev taşıma asansörü, bina asansörü veya bina merdiveni kullanılmaktadır. Evden eve nakliyat asansörünün nasıl kullanıldığına ve nasıl işlemler yapıldığına dair bilgi almak için Gebze evden eve nakliyat yazımızı okuyabilirsiniz.

6- Yerleştirme

Son olarak yerleştirme işleminde eve çıkartılan eşyalar sizin isteğiniz doğrultusunda odalara ve yerlerine yerleştiriyoruz. Sizin “yatak odası şurası ve gardırop sol duvara kurulsun yatak da karşı duvarına yerleştirilsin” demeniz firma personellerimiz için yeterlidir. Kısacası İsteğiniz nasılsa personellerimiz o şekilde yerleşim yapacaklardır.

İhtiyacınız Olabilir: Çayırova evden eve nakliyat

İzmit Evden Eve Nakliyat Hizmetini Nasıl Yapıyoruz

Göçmen Nakliyat olarak bizimle anlaşmanız halinde öncelikle ücretsiz ekspertiz arkadaşımız ile birlikte evinize geliyoruz ve yerinde keşif yapıyoruz. Eşyalarınız incelenip gerekli ambalaj malzemelerini hesaplıyoruz aynı zamanda ihtiyacınız olan aracı belirliyoruz. Taşınma günü belirtmiş olduğunuz saatte aracınız ve uzman ekibimizle kapınızda oluyoruz.

Ekip arkadaşlarımız eşyalarınızın paketleme işlemine başlarken aynı zamanda marangozlarımız salon ve yatak odası mobilyalarınızın de-montaj işlemlerini yapıyoruz. Gardırobunuzda bulunan kıyafetlerinizin de kırışmaması için özel elbise dolaplarımıza yerleştiriyor, hijyenik olarak taşınmasını sağlıyoruz. Evinizde bulunun bütün kırılacak eşyalarınızı da ambalaj kağıtlarına sararak sert plastik taşıma kutularına yerleştiriyoruz. Profesyonelce paketlenen eşyalarınızı özel evden eve kasalı araçlarımıza zarar gelmeyecek şekilde istifliyoruz. Yüklemesi tamamlanan eşyalarınızı yeni evinizde aynı şekilde kurulumunu sağlıyoruz. 

Göçmen Nakliyat’tan İzmit Ev Taşıma Hizmeti

Göçmen izmit nakliyat

Göçmen Gebze evden eve nakliyat firması olarak sizlere en iyi taşımacılık deneyimini vermek adına çalışmaktayız. Üstelik firmamız ile ihtiyacınız olması doğrultusunda, ev taşıma, ofis taşımacılığıeşya depolama, şehir içi ve şehirler arası ev taşıma hizmetleri alabilirsiniz. Bu hizmetlerimiz haricinde istediğiniz bir taşımacılık hizmeti var ise bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Firmamız çoğu taşımacılık firmasıyla birlikte çalışmaktadır.

İzmit nakliyat hakkında merak ettiklerinizi sıkça sorulan sorular alanındaki alanda bulabilirsiniz. Eğer aklınıza takılan bir konu var ise bizimle telefon numaralarımızdan iletişime geçebilirsiniz, mail gönderebilirsiniz veya yorum yaparak bizlere ulaşabilirsiniz. 

İzmit Evden Eve Nakliyat Hizmeti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

❓İzmit evden eve nakliyat fiyatları ne kadar?

İzmit ev taşıma fiyatları ortalama olarak 3+1 ev için 14000₺’den başlamaktadır. Ancak her ev için nakliyat fiyatları değişkendir. Net fiyat almak için iletişime geçiniz.

❓Ev taşıma fiyatları nasıl belirlenir?

Ev taşıma fiyatları belirlenirken temel olarak evinizin oda sayısına, kat sayılarına ve nereden nereye taşınacağınıza bakılır ve ona göre fiyat belirlenir.

❓Mesafe nakliyat fiyatlarını etkiliyor mu?

Evet, şehir içi taşımacılıkta mesafe fiyatları pek etkilemezken şehirler arası nakliyatta mesafe fiyatları direkt olarak etkilemektedir.

İzmit ev taşıma için hangi eşyaları paketliyorsunuz?

Göçmen Nakliyat olarak bütün eşyalarınızın paketleme işlemlerini biz yapmaktayız.

İzmit eşya depolama hizmetiniz var mı?

Evet, eşyalarınızı depolamak isterseniz eşya depolama hizmetimizden uygun fiyatlar ile yararlanabilirsiniz.

İzmit’de bulunan evimin taşımanız ne kadar sürer?

Evinizin taşınması ortalama olarak 2-5 saat arasında sürmektedir. Sürenin uzunluğu oda sayınıza, nereden nereye taşımacılık istediğinize ve kat sayılarına göre değişiklik göstermektedir.

Hizmetimizi Puanlayın!
[Toplam: 16 Ortalama: 4.3]
2.288 görüntülenme
Hemen Ara