Tuzla Evden Eve Nakliyat

Tuzla evden eve nakliyat

Tuzla evden eve nakliyat firması olarak sizlere uygun fiyatlar ile ev taşıma hizmeti sunuyoruz. Eşya taşıma, ambalajlama ve montaj işlemleri konusunda uzman ekibimiz ile ihtiyacınız olan nakliye işlemini sizlere sunuyoruz. Ayrıca Göçmen Nakliyat olarak Tuzla ve İstanbul bölgesindeki ev taşıma fiyatında %30 indirim kampanyası oluşturduk. Sizler de uygun fiyatlar ile kaliteli bir şekilde taşınmak istiyorsanız hizmet detaylarımızı aşağıdan inceleyin.

Tuzla Ev taşıma hizmetimizde %30 indirimli fiyatlarla taşınmak için hemen arayın!

Tuzla Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Tuzla evden eve nakliyat hizmetini sizlere alanında uzman ekibimiz ile sunuyoruz. Eşya ambalajlama, montaj, de-montaj işlemleri, eşya yükleme ve boşaltma işlemlerini sizlere veriyoruz. Hatta 20 yılı aşkın taşımacılık deneyimimiz ile Kocaeli bölgesinde sürdürdüğümüz ev taşıma hizmetimizi artık Tuzla bölgesi için de sunuyoruz. A’dan Z’ye bütün ev taşıma işlemlerini kurumsal bir firmadan almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Tuzla Evden Eve Nakliyat Fiyatları 2024

Tuzla evden eve nakliyat fiyatları

HizmetOda SayısıNakliyat Fiyatı
Tuzla şehir içi evden eve nakliyat 2+110000₺’den başlamakta
Tuzla şehirlerarası nakliyat3+114000₺’den başlamakta
Tuzla parça eşya taşıma1+05000₺’den başlamakta

Tuzla evden eve nakliyat fiyatları ortalama olarak 9500₺ aralığındadır. Nakliyat fiyatını belirleyen birçok unsur bulunmaktadır. Bunların arasında temel olarak; kat sayınız, oda sayınız ve nereden nereye taşınmak istediğiniz yer almaktadır. Ancak bu fiyat unsurları değişken olduğu için nakliye fiyatları sabit değildir. Net fiyat almak için ekspertiz hizmeti almanız gerekmektedir.

Tuzla Evden Eve Nakliyat Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Tuzla evden eve nakliyat fiyatları belirlenirken birçok değişken göz önüne alınır. Akaryakıt fiyatlarının son zamanlarda artması ev taşıma fiyatlarını direkt olarak etkilemiştir. Akaryakıt fiyatı haricinde genel olarak yaşanan fiyat artışları Tuzla nakliyat hizmetini de direkt olarak etkilemiştir.

Tuzla ev taşıma fiyatı belirlenirken özellikle nereden nereye taşınacağınız ve oda sayınız büyük önem taşımaktadır. Bunun haricinde nakliye fiyatı nasıl belirlenir diyorsanız aşağıdaki değişkenler göz önüne alarak ücret belirliyoruz.

Tuzla evden eve nakliye

Tuzla evden eve nakliyat fiyatlarını belirleyen unsurlar;

  • Oda sayısı
  • Nereden nereye taşınacağınız
  • Kat sayıları
  • Eşyalarınızın fazlalığı veya azlığı
  • Montaj işlemi gereken eşya sayısı
  • Asansör kullanımla durumu
  • Dış cephe asansörü ihtiyacı
  • Özel eşya olup olmaması

Nakliye fiyatı belirlenirken göz önüne aldığımız unsurlar arasındadır.

Tuzla Evden Eve Nakliyat Firmaları

✅ Sigortalı Nakliyat:Sorunsuz Taşıma
✅ Sözleşmeli Nakliyat:Garantili Taşıma
✅ Firma K3 Belgesi:Onaylı Firma
✅ Firma Vergi Levhası:Kurumsal Firma

Tuzla evden eve nakliyat firmaları arasında seçim yaparken seçeceğiniz firmayı internette aratmanız son derece önemlidir. Hatta ev taşıma ve nakliye sektöründe çok fazla korsan faaliyet gösteren firma bulunmaktadır. Bu firmalardan birisine denk gelmeniz durumunda başınız ciddi derece ağrıyabilir.

Doğru bir Tuzla nakliyat firması seçmek için öncelikli olarak fiyat teklifi aldığınız firmaları Google üzerinde araştırmanız gerekmektedir. Google üzerinde “firma ismi + şikayet” veya “firma ismi + yorumları” şeklinde arama yapmanız sizlere firma hakkında bilgi verecektir. Ekstra olarak firmanın web sitesinde verdiği bilgiler, web sitesi yorumları firmanın sahip olduğu belgeler sizlere ekstra bilgi verecektir.

Tuzla evden eve nakliyat firmaları

Bu noktada sizlere verilen ev taşıma fiyatında da seçici olmanız gerekmektedir. Bir Tuzla ev taşıma firması sizlere normal fiyat aralığının altında bir fiyat sunuyorsa maalesef o firmanın korsan olma ihtimali yüksektir. Firma sizlere 1000₺ diyerek sizinle anlaşabilir ancak taşınma günü birkaç eşyanızı araca yükledikten sonra sizlerden 3000₺ hatta daha fazla tutarlarda ücret isteyebilir. Bu nedenle seçeceğiniz evden eve nakliyat firmasına son derece dikkat etmekisiniz.

Tuzla Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır? 

Tuzla evden eve nakliye hizmetini eski evinizdeki kurulu düzeninizin yeni evinizde aynen kurarak yapıyoruz. Yani eski evinizdeki eşyalarınız ambalajlıyoruz, sökülmesi gereken eşyaları söküyoruz daha sonra yeni adresinize taşıyoruz. Ardından ise yeni evinizde eşyalarınız kurulur ve sizin istediğiniz yerlere yerleştiriyoruz. Genel olarak Tuzla ev taşıma işlemi 6 aşamada tamamlanmaktadır. Aşağıdaki başlıklarla ev taşıma aşamalarını ve detaylarını öğrenebilirsiniz.

1- Tuzla Ekspertiz Aşaması

Ekspertiz aşamasında eviniz eksper personellerimiz tarafından ziyaret edilir. Eşyalarınızı evinizde inceleyerek sizlere net bir evden eve nakliyat fiyatı veriyoruz. Bu hizmetimiz sayesinde eşyalarınızın kaplayacağı alanı, hangi boyutta bir araç gerektiğini, taşımacılık için kaç personel gerektiğini ve gerekli ambalajlama malzemelerini belirliyoruz.

2- Tuzla Ambalajlama Aşaması

Tuzla evden eve nakliyat eşya ambalajlama

Ambalajlama aşamasında evinizde bulunan ve taşıyacağımız bütün eşyalarınızı ambaljalıyoruz. Ambalajlama malzemesi olarak patpat, battaniye, karton koli, streç ve koli bandı gibi malzemeler tercih ediyoruz. Eşyanızın türüne ve malzemesine göre kullandığımız paketleme malzemesi değişmektedir.

3- Tuzla Eşya Sökme Aşaması

Sökme aşamasında usta marangozlarımız ile taşıyacağımız eşyalarınızın sökme işlemini gerçekleştiriyoruz. Bu noktada rahat taşınabilmesi için sökülmesi gereken eşyaları belirleyerek sökme işlemini gerçekleştiyoruz. Eğer bir eşyanın taşınması için sökülmesine gerek yoksa öncelikli olarak sökme işlemini gerçekleştirmiyoruz. Çünkü ister istemez her sök-tak işleminde mobilyalar deforme olmaktadır.

4- Tuzla Eşya Yükleme Aşaması 

Eşya yükleme aşamasında ambalajladığımız ve söktüğümüz eşyalarınızı dikkatli bir şekilde kamyonumuza yüklüyoruz. Yükleme işlemiinde genel olarak kat sayısı 3. kat üstü ise evden eve nakliyat asansörü kullanmayı tercih ediyoruz.

5- Tuzla Eşya Boşaltma Aşaması 

Tuzla ev taşıma eşya boşaltma aşaması

Eşya boşaltma aşamasında ise özenle yüklediğimiz eşyalarınızı yeni evinize boşaltıyoruz. Eşyalarınızı boşaltırken bina merdiveni veya asansör tercih ediyoruz. Bunu belirlerken kat sayısını dikkate alıyoruz. Eğer ki kat sayınız yüksekse asansörlü taşımacılık hizmeti sunuyoruz.

5- Tuzla Eşya Kurma Aşaması 

Eşya kurma aşamasında sökme işlemini uyguladığımız eşyalarınızı aynen kuruyoruz. Yani eski evinizden eşyalarınızı nasıl aldıysak yeni evinizde de sizlere öyle teslim ediyoruz. Yeni evinizde perde takma, duvar delme ve doğalgazlı ocak kurulumu yapmıyoruz. Uzman marangoz ve personellerimiz ile diğer bütün ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

6- Tuzla Eşya Yerleştirme Aşaması 

Eşya yerleştirme aşamasında yeni evinizde eşyalarınızı istediğiniz yerlere yerleştiriyoruz. Bu noktada personellerimizi yönlendirdiğiniz takdirde eşyalarınızı sizi istediğiniz yerlere yerleştireceklerdir. Örnek vermek gerekirse koltuklarınızın nasıl bir düzende ve hangi odada hangi duvar tarafında olmasını istediğinizi belirtmeniz yeterli olacaktır.

İstanbul Tuzla Evden Eve Nakliyat

İstanbul Tuzla evden eve nakliyat

İstanbul Tuzla evden eve nakliyat firması Göçmen Nakliyat olarak 20 yılı aşkın deneyimimiz ile sizlere taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Kocaeli bölgesindeki uzun yıllar boyunca verdiğimiz hizmetleri artık İstanbul Tuzla bölgesi için de veriyoruz. Sizler de uygun fiyatlı ev taşıma hizmetini kaliteli bir şekilde almak istiyorsanız bizi yani Göçmen Nakliyat’ı tercih edin.

Tuzla Şifa Mahallesi Evden Eve Nakliyat

Tuzla Şifa mahallesi evden eve nakliyat hizmetimiz ile Tuzla’nın en bilindik mahallerinden olan Şifa bölgesinde ev taşıma hizmeti veriyoruz. Yani Göçmen Nakliyat olarak Tuzla bölgesinin tamamında sizlerin yanındayız. Taşınma işlemi hakkında merak ettikleriniz ve Şifa mahallesindeki taşınmanızın fiyat teklifi için bizi arayabilirsiniz. Uzman kadromuz ile ihtiyacınız olan ev taşıma ve nakliye hizmetlerini uygun fiyatlar ile sizlere sunacağız.

Neden Tuzla’da Göçmen Nakliyat?

Tuzla evden eve nakliyat koltuk paketleme görseli

Göçmen Nakliyat olarak sizlere hızlı, güvenli ve sorunsuz bir taşımacılık deneyimi sunuyoruz. Hatta sizler bizimle anlaştıktan sonra sizlere sadece koltuğunuzda oturup evinizin taşınmasını beklemek kalıyor. Ortalama olarak 3-6 saat aralığında taşıma işlemini sonlandırarak eşyalarınızı sizlere sorunsuz bir şekilde teslim ediyoruz. Ayrıca ücretsiz ekspertiz ve sigortalı ev taşıma hizmetimizle güvenli bir şekilde sizleri yeni evinize taşıyoruz.

Çünkü Biz Profesyoneliz

20 yılı aşkın ev taşıma sektöründe bulunuyoruz. Artık ev taşıma, İstanbul eşya depolama, ambalajlama ve montaj işlemleri konusunda profesyoneliz. Sadece İstanbul bölgesinde değil bütün Kocaeli bölgesinde verdiğimiz hizmetler ile ev taşıma hizmetinde uzmanlaştık. 

Tuzla haricinde Kocaeli bölgesinde verdiğimiz ev taşıma hizmetleri aşağıdadır;

❓Tuzla Evden Eve Nakliyat Hakkında Sıkça Sorulan Sorular❓

❓Tuzla evden eve nakliyat fiyatları ne kadar?

✅ Tuzla ev taşıma fiyatı ortalama olarak 9500₺’den başlamaktadır. Ancak nakliyat fiyatları birçok değişkene göre değişmektedir. Bu nedenle net fiyat teklifi için ekspertiz hizmeti almanız gerekmektedir. Tuzla ev taşıma fiyatları güncel olarak 2+1 ev için ortalama 10000₺-15000₺ arasında değişiklik göstermektedir. Ücretsiz ekspertiz hizmetimizden yararlanmak ve daha detaylı fiyat teklifi almak için lütfen müşteri temsilcimizle iletişime geçin!

❓Tuzla evden eve nakliyat ne kadar sürüyor?

✅ Tuzla ev taşıma hizmeti ortalama olarak 3-6 saat aralığında tamamlanmaktadır. Eşyalarınızın fazlalığına veya azlığına göre bu süre değişmektedir.

❓Bütün eşyaları paketliyor musunuz?

✅ Evet, evinizde bulunan bütün eşyaları paketliyoruz. Ambalajlanan eşyaları kamyonumuza yüklüyoruz. Hiçbir eşya paketlenmeden taşınmamaktadır.

❓Tuzla evden eve nakliyat sigortalı mı?

✅ Evet, Tuzla ev taşıma işlemlerini eşyalarınızın zarar görme ihtimaline karşı sigortalatıyoruz. Önceliğimiz 0 hata ile eşyalarınızı taşımak ancak her ihtimale karşı önlem almaktayız.

❓Tuzla evden eve nakliyat hizmeti pazar günü var mı?

✅ Evet, pazar günü dahil haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz. Ancak ev taşıma tarihinizden 3 gün önce bize haber vermeniz ve rezervasyon oluşturmanız gerekmektedir.

Tuzla evden eve nakliyat hizmeti nedir?

Tuzla evden eve nakliyat eşyalarınızın sigortalı ve güvenilir bir şekilde yeni adresinize taşınması işlemidir. Müşteri temsilcimizle iletişime geçerek ücretsiz ekspertiz hizmetimizden yararlanabilir, tüm taşınma de depolama işlemleriniz için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Tuzla evden eve nakliyat fiyatları nasıl belirleniyor?

✅ Evden eve nakliyat fiyatları belirlenirken genel olarak eşyalarınızın durumu, kat oranları ve taşınacak mesafe esas alınır. Artan yakıt masrafları, ambalajlama giderleri ve talep edeceğiniz ekstra hizmetler de göz önüne alınarak evden eve nakliyat teklifimizi sizlere sunarız. 

Tuzla bölgesinde eşya depolama hizmetiniz var mı?

✅ Evet eşya depolama hizmetimiz var. ister evinizde bulunan fazla olarak gördüğünüz parça eşyanızı, isterseniz de bütün eşyalarınızı depolama şartlarına göre ambalajlıyoruz daha sonra depomuza nakliyesini gerçekleştiriyor ve güvenle depoluyoruz.

Tuzla bölgesinde marangoz hizmetiniz var mı?

✅ Evet, mobilyalarınız, beyaz eşyalarınız, gardırobunuz ve koltuk takımlarınız dahil olmak üzere bütün eşyalarınızın montaj ve demontaj işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Anahtar teslim bir şekilde hizmet veriyor eski evinizdeki düzeni oluşturmayı amaçlıyoruz.

Pazar günü Tuzla’da taşıma olur mu?

✅ Evet, özellikle kamu personeli ve hafta içi müsait olamayan, çalışan müşterilerimiz için hafta sonu taşınma işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Hafta sonu yaşanan muhtemel yoğunluktan dolayı müşteri temsilcimizle iletişime geçip en az 2 gün öncesinden randevu oluşturmayı unutmayınız. 

Tuzla’daki evimi taşımaya kaç personelle geliyorsunuz?

✅ Evden eve nakliyat işlemi için gerekli personel sayısı eşyalarınızın durumu ve kat oranlarınıza göre değişiklik göstermektedir. Talep edeceğiniz ekstra hizmetler de personel sayısını etkilemekte. Evden eve nakliyat işlemlerini 2+1 ev için ortalama olarak 5 kişilik ekip ile gerçekleştiriyoruz. 

Taşımalarınızda sözleşme ve sigorta yapıyor musunuz?

✅ Evet, evden eve nakliyat, ev eşyası depolama, ofis ve iş yeri taşıma dahil olmak üzere bütün işlemlerinizi taşıma sözleşmesi ve sigortası ile gerçekleştiriyoruz. Taşıma sözleşmesi ile sabit fiyat garantili taşınma imkanından yararlanıyor ve karşılıklı güven ortamını sağlamış oluyoruz. 

Hizmetimizi Puanlayın!
[Toplam: 13 Ortalama: 4.7]
1.038 görüntülenme
Hemen Ara