Pendik Evden Eve Nakliyat

Pendik evden eve nakliyat

Pendik evden eve nakliyat hizmetini sizlere uzman kadromuz ile profesyonel bir şekilde sunuyoruz. İstanbul merkezli nakliyat firmamız başta Pendik halkı olmak üzere müşterilerimize ev taşıma, eşya depolama ve ambalajlama hizmetleri vermekteyiz. Evden eve nakliye konusunda uzman olup tam müşteri memnuniyetini hedefleyen ekibimiz ve çözüm odaklı müşteri temsilcilerimizle Pendik bölgesinde bütün nakliye, ambalajlama ve depolama işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz.

Pendik Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Nakliye, ambalajlama ve depolama işlemlerinizi uzman ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize tam profesyonel bir şekilde sunuyoruz. Kendi marka reklam logolu evden eve kasalı araç filomuz ve yine firmamız bünyesinde uzun yıllar bizlerle birlikte çalışan alanında uzman ekip arkadaşlarımızla sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz. 

Pendik Evden Eve Nakliyat Fiyatları

HizmetOda SayısıNakliyat Fiyatı
Pendik şehir içi evden eve nakliyat 2+110000₺’den başlamakta
Pendik şehirlerarası nakliyat3+114000₺’den başlamakta
Pendik parça eşya taşıma1+07500₺’den başlamakta

Pendik evden eve nakliyat fiyatları ortalama olarak 10000₺ civarındadır. Fiyatlar değişiklik gösterebilir örneğin eşyalarınızın durumu, mevcut evinizdeki oda sayısı, bulunduğunuz ve taşınacağınız evin kat oranları, mevcut evinizde yük asansörü bulunup bulunmadığı ve işçi, yakıt, ambalaj malzemesi giderleri gibi birçok etkenden söz edebiliriz. 

Pendik evden eve nakliyat fiyatları birçok etkene bağlı olarak farklılıklar göstermektedir. Ücretsiz ekspertiz arkadaşımızı firmamızdan talep etmeniz halinde eşyalarınızı yerinde inceliyor ve fiyatta yardımcı olmaya çalışıyoruz. Göçmen Nakliyat olarak zaman zaman indirim kampanyaları oluşturmakta ve müşterilerimize taşınmayı daha az maliyetli kılmaktayız. 

Pendik Evden Eve Nakliyat Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Pendik evden eve nakliyat koltuk ambalajlama

Pendik evden eve nakliyat fiyatları belirlenirken birçok etkenden söz edebiliriz. Fiyatların ve piyasanın sürekli hareketli olmasını artan yakıt fiyatlarına bağlamamız mümkün olacaktır. Özellikle son yıllarda yakıt fiyatlarındaki belirsizlik nakliye sektörünü doğrudan etkilemiştir. Evinizdeki oda sayısı ve eşyalarınızın yoğunluğu da fiyatı etkileyen başlıca unsurlardan. Eşyalarınızın çokluğu ve azlığı da aynı şekilde ev taşıma fiyatını doğrudan etkilemektedir. Aynı şekilde eşyalarınızın hasarsız bir şekilde taşıyabilmek için gerekli olan ambalajlama malzemelerinin fiyatları da nakliye fiyatını direkt etkilemektedir.

Eşyalarınızın kaçıncı kattan alınıp yeni evinizde kaçıncı kata çıkarılacağı ayrıca her iki tarafta da bina yük asansörünün bulunup bulunmadığı da fiyatları etkilemektedir. Modüler dış cephe Pendik evden eve nakliyat asansörü de fiyatları doğrudan etkileyen unsurlardandır. Müşterilerimizin talep etmesi halinde ve yüksek katlara bina yük asansörü bulunmadığı durumlarda kullanılıyor olup hem zamandan oldukça tasarruf etmenizi sağlıyor hem de eşyalarınızın hasarsız bir şekilde nakliyesini gerçekleştiriyoruz.

Pendik Evden Eve Nakliyat Firmaları

Pendik evden eve nakliyat firmaları, hizmeti alacağınız zaman fiyat teklifi aldığınız firmaların mutlaka web sitesini incelemeli ve firma hakkında varsa yorumları okumalısınız. Ülkemizde korsan nakliyat firmalarının sayısı oldukça artmış durumda. Özellikle İstanbul başta olmak üzere birçok korsan nakliye firması bulunmakta. Nakliye sırasında zarar gören eşyanın çözüm yoluna gidilememesi, nakliye sigortasının yapılmaması, eşyalarınızın eksik teslim edilmesi gibi birçok problemle karşılaşabilirsiniz.

Özellikle sabit fiyat olmaması ve nakliye taşımacılık sözleşmesi yapılmadığı için anlaşılan fiyattan ekstra ücret talep edilmesi korsan nakliye firmalarının sık sık başvurduğu yöntemler arasında. Göçmen Pendik evden eve nakliyat olarak bu tarz olumsuzlukların önüne geçmek adına firmamızla anlaşmanız halinde ücretsiz ekspertiz arkadaşımız eşyaların yerinde incelenmesi için evinize ya da ofisinize geliyor, eşyaları yerinde inceliyor ve Pendik ev taşıma sözleşmenizi yapıyoruz. 

Pendik Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır?

pendik evden eve nakliyat dolap paketleme

Göçmen evden eve nakliyat olarak mevcutta oturduğunuz evin düzeni kurulumu ve eşyalarınızın konumu nasılsa yeni evinizde de sizlere aynı konforu yaşatmak başlıca misyonlarımız arsında. Evden eve nakliyat ekibimiz içerisinde yer alan marangoz arkadaşlarımız gardırobunuzu ve diğer mobilyalarınızın sökümünü, ambalajlamasını yapıyor, yeni evinizde aynı şekilde kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Şimdi sizlere evden eve nakliyat aşamalarından söz edeceğim. 

1- Pendik Ekspertiz Aşaması 

Ekspertiz aşamasında firma müşteri temsilcimiz evinize eksper arkadaşımızı yönlendiriyor ve eşyalarınızın yerinde incelenmesini gerçekleştiriyoruz. Eşyalarınızın yerinde incelenmesi, gerekli ambalaj malzemelerinin tespiti, ihtiyacınız ve talebiniz halinde kırılacak mutfak eşyalarınızın paketlenmesi için karton koli temini ve daha birçok avantajı bulunan ücretsiz eksper arkadaşımız aynı zamanda beraberinde getirdiği nakliye sözleşmesinin de yapılmasını sağlıyor. Böylelikle sabit fiyat garantili ve profesyonel bir taşınmanın olanaklarını sunmuş oluyoruz.

2- Pendik Ambalajlama Aşaması

Ambalajlama aşamasında evinizde bulunan bütün eşyalarınızın paketlemesini detaylı işçiliğini yapıyoruz. Koltuk takımı, beyaz eşya ve mobilyalarınız başta olmak üzere perde avize gibi eşyalarınızın da ambalajlaması yapılmakta. Firma müşteri temsilcimize belirtmeniz halinde kırılacak mutfak eşyalarınızın ambalaj kağıtlarına sarılarak paketlenmesi ve kıyafetlerinizin kırışmadan taşınabilmesi için firmamız envanterindeki aperatif giysi taşınma dolaplarına yerleştiriyor ve nakliyesini gerçekleştiriyoruz. 

3- Pendik Eşya Sökme Aşaması

Pendik ev taşıma eşya paketleme

Alanında uzman marangoz arkadaşlarımız tarafından mobilyalarınızın sökülmesi ve paketlenmesi ardından yeni evinizde kurulumu firmamızın hizmet kapsamındadır. Ekip şeflerimizce uygun görünen ve taşınmasında hasara neden olabilecek eşyalarınızın sökülmesi ardından paketlenmesi ve yeni evinizde kurulumunu yapmaktayız.

4- Pendik Eşya Yükleme Aşaması

Eşya yükleme aşamasında bütün eşyalarınızın paketlenmesi ve yüklenmeye hazır olmasından sonra kamyon içerisine istiflenmesi sırasında hasara yol açmamasını göz önüne alıyoruz. Bina yük asansörü bulunmadığı durumlarda ise dış cephe evden eve nakliyat asansörünü kullanmayı tercih ediyoruz. 

5- Pendik Eşya Boşaltma Aşaması

Eşya boşaltma aşamasında ise özenle ve araç içerisinde hasara yol açmayacak şekilde paketleyip istiflediğimiz eşyalarınızın evinize transferini gerçekleştiriyoruz. Yine bina içerisinde yük asansörü bulunmadığı durumlarda modüler dış cephe evden eve nakliyat asansörünü tercih ediyor; müşterilerimize hem zamandan tasarruf etmelerini sağlıyor hem de eşyalarınızın hasarsız teslimini gerçekleştiriyoruz. 

6- Pendik Eşya Kurma Aşaması

Eşya kurma aşamasında paketlenen eşyalarınızın ambalajlarını söküyor ardından sökülen eşyalarınızın marangozlarımızca montajını yapıyoruz. Eski evinizdeki düzeni ve konforu yeni evinizde de sizlere sunmayı vizyon edinen firmamız aynı zamanda anahtar teslim evden eve nakliyat hizmeti de vermekteyiz. Doğalgaz tesisatı, kombi montajı ve klima montajı gibi hizmetler firmamızın kapsamı dışındadır. 

Göçmen ile İstanbul Pendik’de Sorunsuz Taşının

Göçmen Nakliyat olarak sizlere Pendik evden eve nakliye hizmetini profesyonel olarak sunuyoruz. Uzman kadromuz ve geniş araç filomuz ile sizlere marangozlu, ambalajlı ve asansörlü bir taşımacılık deneyimi sunuyoruz. Sorunsuz bir ev taşıma hizmeti almak için hemen bizimle iletişime geçin.

Pendik Evden Eve Nakliyat Hizmeti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Taşıma işlemi Pendik bölgesinde kaç saat sürüyor?

Pendik bölgesinde ev taşıma işlemi ortalama olarak 4-6 saat aralığında sürmektedir. Ancak evinizdeki eşya miktarına göre taşıma süresi uzamakta veya azalmaktadır.

Pendik bölgesinde hangi eşyaları paketliyorsunuz?

Pendik ev taşıma hizmetimizde bütün eşyalarınızı paketliyoruz. Eşyaların zarar görmemesi için paketleme işlemini istisnasız bütün eşyalar için uyguluyoruz.

Montaj ve de-montaj hizmetiniz var mı?

Evet, Pendik bölgesinde ev taşıma hizmeti aldığınızda gerekli bütün eşyalarınızın montaj ve de-montaj işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Pendik ev taşıma için kaç personel geliyor?

Ortalama olarak 6 kişilik bir Pendik ev taşıma ekibi size hizmet edecektir. Ancak evinizde bulunan eşya sayısına göre bu ekip sayısı değişiklik göstermektedir.

Hizmetimizi Puanlayın!
[Toplam: 3 Ortalama: 5]
465 görüntülenme
Hemen Ara