Gebze Evden Eve Nakliyat

gebze evden eve nakliyat

Gebze evden eve nakliyat hizmetini sizlere uzman kadromuz ve 28 yıllık deneyim ile veriyoruz. Eşyalarınızı taşımak için öncelikle evinizde bulunan bütün eşyalarınızı paketliyoruz.

Gebze ev taşıma eşya ambalajlama 1

Ardından eğer sökülmesi gereken eşyalar varsa eşyalarınızı söküyoruz ve onları ayrı ambalajlıyoruz.

Gebze Evden Eve Nakliyat Eşya Ambalajlama Fotoğraflarımız

Daha fazla Gebze bölgesinde verdiğimiz ev taşıma hizmeti fotoğrafları için bizlere ulaşabilirsiniz.

Gebze ev taşıma eşya ambalajlama 2

Gebze evden eve taşımacılık

Ambalajlama işleminin ardından eşyalarınızı dikkatlice kamyonumuza yüklüyoruz. Eşyaları yüklerken asansör kullanabiliyoruz ancak kat sayınıza göre bu durum değişmektedir. Eşyalarınızı kamyona yüklerken dikkatlice eşyalarınızı kamyon içerisinde istifliyoruz. Ardından yeni evinize kamyonumuz ve eşyalarınız ile birlikte yola çıkıyoruz. Yeni evinize eşyaları sizin istediğiniz yerlere taşıyoruz.

Eşyaları boşaltırken yüklemede olduğu gibi asansör kurabiliriz ancak kat sayısına göre bu durum değişmektedir. Eşyaları yeni evinize taşıdıktan sonra ambalajlarını söküyoruz. En son olarak da yükleme kısmında söktüğümüz eşyaları tekrardan monte ediyoruz. Eski evinizden eşyalarınızı nasıl aldıysak yeni evinizde de eşyalarınızı aynı şekilde size teslim ediyoruz.

Gebze ev taşıma konusunda güvenilir ve kaliteli bir firma arayışına son veriyoruz. Çünkü sizlere %100 sabit fiyat garantisi, sigortalı, sözleşmeli ve hasarsız bir eşya taşıma fırsatı sunuyoruz.

Ev taşıma sürecinde bütün eşyalarınızı kendi eşyamız gibi benimsiyoruz ve eşya paketlemleme sürecine son derece önem veriyoruz. Gebze bölgesinde taşınmak isteyen kişilere hem kaliteli hizmet hem de uygun fiyat sunuyoruz. Gebze evden eve nakliyat hizmeti sizlere %100 sabit fiyat garantisi veriyoruz.

  Formu doldurun sizi arayalım!  Gebze Evden Eve Nakliyat Fiyatları

  Gebze evden eve nakliyat fiyatları
  Oda SayınızFiyatlar
  Gebze 1+1 ev taşıma7500₺
  Gebze 2+1 ev taşıma10000₺
  Gebze 3+1 ev taşıma14000₺
  Gebze 4+1 ev taşıma17000₺

  Gebze evden eve nakliyat fiyatları ortalama olarak 12000₺ bandındadır. Gebze ev taşıma fiyatı, eşyanızın fazlalığına ve birçok değişkene göre belirlenmektedir. Bu nedenle net fiyat için ekspertiz hizmeti almanız gerekmektedir. Göçmen Nakliyat olarak ücretsiz ekspertiz hizmeti sunuyoruz.

  Gebze Bölgesi Ev Taşıma Fiyatları
  3+1 Ev Eşyası İçin 14000₺, 2+1 Ev Eşyası İçin 10000₺, 1+1 Ev Eşyası İçin 7500₺

  Gebze ev taşıma fiyatlarını belirleyen birçok faktör olduğundan bizimle iletişime geçtinizde detaylıca taşımanızı anlatmanız gerekmektedir. Ortalama bir fiyat vermek gerekir ise 1+1 ev taşımanız için 7500₺, 2+1 ev taşıması için 10000₺ ve 3+1 ev taşıma işlemi için de sizlere 14000₺ ortalama fiyat veriyoruz. Ancak net fiyat için ücretsiz ekspertiz hizmeti almanız gerekmektedir.

  Ev Taşıma Fiyatlarını Belirleyen Faktörler

  • Nereden nereye taşınmak istediğiniz,
  • Evinizin kaç oda kaç salon olduğu,
  • Şu an ki evinizin ve yeni evinizin kat durumları,
  • Asansör olup olmaması
  • Eşyaların hacmi ve fazlalığı
  • Araç ile bina arası ekstra mesafe olması
  • Özel eşya bulunması
  • Kullanılacak ambalajlama malzemeleri
  • Gerekli eleman sayısı

  Evden Eve Nakliyat Fiyatları Nasıl Belirlenir?

  Gebze Evden Eve Nakliyat eşya paketleme görseli

  Evden eve nakliyat fiyatları belirlenirken birçok değişkeni göz önüne bulundurarak fiyatı belirliyoruz. Bu değişkenler evinizin oda sayısı, nereden nereye taşınacağınız ve kat durumları gibi temel değişkenlerdir. İşçilik ve akaryakıt maliyetlerini netleştirdikten sonra Gebze ev taşıma fiyatı belirliyoruz. 

  Gebze ev taşıma fiyatında en etkili unsurlar oda sayısı, kat durumu ve taşınacağınız mesafedir. Çünkü işçilik ve akaryakıt fiyatları yüksek olduğundan ev taşıma fiyatı üzerinde de etkileri yüksek olmaktadır. İşçiliği ve taşınacağınız mesafeyi arttıran her etken Gebze evden eve nakliyat fiyatlarını da arttıracaktır.

  Ev Taşıma Fiyatları Neden Pahalı?

  Evden eve nakliyat pahalı olmasının nedeni işçilik ve akaryakıt maliyetlerinin fazla olmasıdır. Ev taşıma fiyatını belirlerken işçiliği ve akaryakıt maliyetlerini arttıracak her unsuru göz önünde bulunduruyoruz. İşçilik ve akaryakıt maliyetlerinin artması direkt olarak Gebze evden eve nakliyatfiyatlarını arttırmaktadır. 

  Gebze Evden Eve Nakliyat Firmaları

  Gebze evden eve nakliyat firmaları arasından seçim yaparken seçeceğiniz firmayı iyi araştırmanız gerekmektedir. Göçmen Nakliyat olarak sizlere Gebze bölgesinde profesyonel ve kurumsal ev taşıma hizmeti veriyoruz.

  ✅ Göçmen Nakliyat1997 Kuruluşudur
  ✅ Eşya Taşıma Sigortası :Axa Sigorta Hizmeti
  ✅ Hizmet Bölgesi :Gebze Bölgesi
  ✅ Firma Faaliyet Belgeleri :K3-Marka Tescil-Uygunluk Belgesi

  26 yıllık evden eve nakliyat tecrübemiz ile sizlere profesyonel, kurumsal ve sigortalı ev taşıma hizmeti veriyoruz. Daha önce yaşındaysanız ve taşıma işleminden memnun kalmadıysanız bizi tercih edip sorunsuz bir taşınma deneyimi yaşayabilirsiniz.

  Ev Taşıma Firmaları Nasıl Olmalıdır?

  Gebze ev taşıma firmaları, ulaştırma bakanlığı tarafından belirlenen belgelere sahip olmalı ve tecrübeli olmalıdır. Gebze bölgesinde bu nitelikleri taşımayan birçok sayıda korsan nakliye firması bulunmaktadır. Gebze ev taşıma bölgesinde çok sayıda şikayet olduğunu “firma ismi + şikayet“ şeklinde aratarak görebilirsiniz. Bunun nedeni ne yazık ki ev taşıma sektöründe yer alan korsan firmalarının sayısının fazla olmasıdır. 

  Evden eve nakliyat firmalarının sahip olması gereken özellikleri;

  • K3 Belgesine sahip olması,
  • Uzman personellere sahip olması,
  • Personel ekibinin tam olması,
  • Bir ofisi, merkezi olması,
  • Net fiyat garantisi vermesi,
  • Fatura ve irsaliye kesmesi,
  • Vergi numarası olması.

  Ulaştırma bakanlığı tarafından belirlenen belgelere sahip, tecrübeli ve şikayeti olmayan bir evden eve nakliyat firması ile anlaşmalısınız.

  Gebze evden eve nakliyat firmaları

  Korsan Evden Eve Nakliyat Firmalarına Dikkat!

  Evden eve nakliyat firmaları arasında maalesef çok sayıda korsan ev taşıma firması bulunmaktadır. Günümüzde ev taşıma hizmetine olan talebin artması çoğu kişiyi nakliyat sektörüne yöneltmiştir. Her kamyon alan kişiler ev taşımacılığı sektörüne yöneldiği için kalitesiz ve korsan ev taşıma firmasına denk gelme olasılığınız yüksektir.

  Bir Gebze ev taşıma firmasının korsan olup olmadığını anlamak için o firmanın belgelerine ve şikaetlerine bakmanız yeterlidir. Zaten çoğu korsan firma ev taşıma belgesine sahip değildir ayrıca birçok şikayeti mevcuttur. Google’a “firma ismi + şikayet” şeklinde aratarak firma hakkında bilgi alabilirsiniz.

  Korsan Evden eve nakliyat firması ile taşınırsanız olabilecekler;

  • Ekstra ücret talebi,
  • Eşyalarınızın hasar görmesi, kullanılmaz hale gelmesi.
  • Uzun süren evden eve nakliyat işlemi,
  • Ücret talebinden ötürü uzun süren tartışmalar,
  • Yabancı uyruklu işçilerin eşyalarınızı taşımak için gelmesi,
  • Sigortasız işçiler ile eşyanızın taşınması
  • Eşyalarınızın çalınma riski
  • Taşınmanın yarım kalması
  • Taşımanın iptal olması

  Korsan bir Gebze nakliye firması ile anlaşırsanız polislik duruma düşme ihtimaliniz yüksektir. Bu nedenle seçeceğiniz evden eve nakliyat firmasını iyice araştırmanız gerekmektedir.

  Gebze Asansörlü Evden Eve Nakliyat

  Gebze asansörlü evden eve nakliyat

  Gebze asansörlü evden eve nakliyat hizmetimiz sayesinde taşınma işleminiz çok hızlı ve daha güvenilir bir şekilde yapmaktayız. Göçmen Nakliyat olarak bünyemizde 2 adet nakliyat asansörü bulundurmaktayız.

  Asansörlü Gebze evden eve nakliyat hizmeti çoğu taşınma için uygundur ancak bazı binaların konumları nedeniyle asansör kurulumu yapılamamaktadır. Asansör kurulamadığı durumlarda mecburi olarak bina merdiveni veya bina asansörü tercih etmeyiz.

  Asansörlü Gebze ev taşımahizmeti alarak hem eşyalarınızı güvenli bir şekilde hem de hızlı bir şekilde yeni adresine taşıtmış olursunuz. Asansörün kurulumu eğer mümkünse balkonunuza mümkün değilse pencerenize yapılır. Pencereden eşyaların alınabilmesi için pencerenin sökülmesi gerekmektedir. Asansör personelimiz pencerenin sökülme işlemlerini yapmaktadır.

  Gebze Asansörlü Evden Eve Nakliyat Fiyatları

  Gebze asansörlü evden eve nakliyat fiyatları tek taraflı kurum için 1500₺’dir. Hem yükleme hem de boşaltma işlemi için asansörlü ev taşıma fiyatı 3000₺’dir. Asansörlü taşıma hizmeti almak istediğinizde adresinize hem nakliyat kamyonu hem de asansörü taşıyan kamyon gelecektir.

  Asansörle beraber asansörü kuracak ve kullanacak olan tecrübeli personelimiz de gelecektir. Bu personelin ve asansörün masrafı olduğundan ev taşıma fiyatında 1500₺’lik bir artış normaldir. Eviniz 2. Kat veya daha üst katlarda yer alıyorsa bu hizmetimiz tam sizlere göredir.

  Gebze asansörlü evden eve taşıma

  Bazı durumlarda asansörlü nakliyat şart olabilmektedir. Örneğin Ege bölgesinde çoğu apartman yönetimi bina içerisinde taşıma yapılmasına müsaade etmez. Bu nedenden ötürü Ege bölgesinde asansörlü taşımacılık işlemi çok yaygındır. Kocaeli Gebze evden eve nakliyat bölgesinde ise bina sakinleri, ev sahipleri ve apartman yöneticisi bina içerisinde taşıma yapmaya müsaade etmez. Bu durumlarda mecburi olarak asansörlü taşımacılık yapılmaktadır.

  Gebze Asansörlü Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapıyoruz?

  Asansörlü nakliye koltuk ambalajlama

  Gebze asansörlü evden eve nakliyat personelimizin asansörün nereye kurulacağını belirlemesiyle başlar. İnceleme yaparken asansörün yanaşabileceği bir yer ve eşyanın rahatça alınabileceği bir pencere seçmektedir. Ayrıca pencere ile asansör arasında elektrik teli veya ağaç olmayan bir cepheye kurulum yapılması gerekmektedir.

  İlk olarak personelimiz eşyanın alınacağı pencereyi sökerek işleme başlar. Ardından asansörün kurulumunda ayarlamalar yapılır ve asansörün ayakları pencerenize gelecek şekilde yanaştırılır. Daha sonra asansör paneli açılır ve deneme olarak test yapılır. Bir sorun olmadığı takdirde asansörlü nakliyat işlemini başlatıyoruz.

  asansörlü Gebze evden eve nakliyat işlemi

  Kurulum başarılı bir şekilde yapıldıktan sonra evden eve nakliyat işlemleri başlar. Eşyalarınızın ambalajlanması, sökülmesi ve asansörden kamyonumuza direkt olarak indirilmesi. Eşyalarınız evinizden asansör paneline dikkatli bir şekilde tek tek yerleştirilir. Eşyalarınızın asansör panelinden düşmesi söz konusu değildir. Asansörümüz maksimum 400kg taşıma yapabilmekle beraber 16. Kata kadar kurabilmekteyiz. Ayrıca ev taşıma işleminde bazen asansör kurulumu yapamıyoruz. Asansör kurulumu olmadığı nakliye işlemlerinizi bina merdiveni aracılığıyla yapıyoruz.

  Evden eve nakliyat asansörünün kurulamama nedenleri;

  • Asansör kurulum hizasında elektrik teli veya ağaç olması
  • Dairenin yola bakan veya asansör kurulumuna müsait bir penceresinin olmaması
  • Asansörün kurulması için bir eğime ihtiyaç vardır bu yüzden 2. Kattan aşağı katlara asansör kurulamamaktadır.
  • Sokağın ve caddenin asansör kurulumuna müsait olma durumu (yoğun cadde ve sokaklarda asansör kurulumu zordur. Örnek olarak Gebze çarşı).
  gebze eşya taşıma ambalajlama

  Göçmen’den Asansörlü Evden Eve Nakliyat

  Gebze evden eve nakliyat asansörünün kurulabilmesi için ilk olarak evinizin yola bakan penceresi olan bir cephesi bulunmalıdır. Asansör kurulumu bu cepheye yapılabilir ancak o cepheye yakın elektrik teli veya ağaç bulunmamalı. Ağaç veya elektrik teli olması durumunda asansör kurulumu bazen yapılamamaktadır.

  Asansörlü nakliye sandalye ambalajlama

  Göçmen evden eve nakliyat olarak sizlere birçok taşımacılık hizmeti sunmaktayız. Bunlar arasında şehir içi taşımacılık, şehirler arası nakliyat, eşya depolama, ofis taşımacılığı ve Kocaeli’nin tamamında ev taşıma hizmetlerimiz bulunmaktadır. Sizlerde kaliteyi uygun fiyatlar ile almak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Evden Eve Nakliyat Firmaları Asansörlü Taşıma Yapıyor mu?

  Göçmen evden eve nakliyat

  Biz Göçmen nakliyatolarak sizin talebiniz doğrultusunda ya da gereklilik durumunda dış cephe asansörü getirterek eşyalarınızı insana göre minimum hatayla ve hızlı bir şekilde taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz. Gebze evden eve taşıma bölgesinde genellikle 3. Kattan sonra nakliyat asansörü kullanıyoruz. 1. ve 2. Katlara asansörün yapısı gereği maalesef asansör kuramamaktayız. 3. Katta ise bina asansörünün olmaması ve bina merdivenlerinin taşımaya elverişli olmaması durumunda eşyaların nakliyesini asansör kurarak yapıyoruz.

  Gebze Şehir İçi Evden Eve Nakliyat

  Gebze şehir içi nakliyat

  Gebze şehir içi evden eve nakliyat hizmetimizde sizlere Gebze bölgesinde evden eve nakliyat hizmeti veriyoruz. Gebze şehir içi nakliyat hizmetimizde bütün eşyalarınızı ambalajlıyoruz, söküyoruz ve eşyaları yükledikten sonra yeni evinizde boşaltıyoruz. Bu ev taşıma hizmetimiz ortalama olarak 3-5 saat aralığında tamamlıyoruz.

  Gebze Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

  Gebze Evden Eve Nakliyat Koltuk Paketleme

  Gebze şehirler arası evden eve nakliyat hizmetimizde sizlere Gebze bölgesinden Türkiye’nin bütün illerine ev taşıma hizmeti sunuyoruz. Gebze şehirlerarası nakliyat hizmetimizde bütün eşyalarınızı sarıyoruz, kamyonumuza yükleyip istifledikten sonra eşyalarınızı kasaya sabitliyoruz. Daha sonra taşınmak istediğiniz başka bir ile eşyanızın nakliyesini gerçekleştiriyoruz. 

  Gebze şehirler arası evden eve nakliyat fiyatları şehir içi nakliyat fiyatlarına göre daha fazladır. Bunun nedeni taşınacağınız mesafenin artması ve akaryakıt fiyatlarının fazla olmasıdır. Göçmen Nakliyat ile iletişime geçerek fiyat teklifi ve ücretsiz ekspertiz hizmeti alabilirsiniz.

  Gebze Evden Eve Taşımacılık

  Gebze evden eve nakliyat hizmetimizde değerli müşterilerimize sorunsuz, güvenli ve sigortalı bir taşımacılık deneyimi sunuyoruz. Başka bir firma ile daha önce yaşamış olduğunuz kötü bir deneyim var ise Göçmen Nakliyat ile taşındıktan sonra “iyi ki sizi tercih etmişiz” diyeceğinizi garanti edebiliriz. Yenilikçi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan yapımız ile önceliğimiz siz diyoruz. Hatta Gebze ev taşıma hizmetimizde sizlere olabildiğince uygun teklifler sunuyoruz. Ek olarak taşımacılık hizmetimizde bütün işlemler alanında uzmanlaşmış profesyonel ekip arkadaşlarımız gerçekleştiriyor. Sizler de Göçmen Nakliyat ile taşınmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz!

  Gebze Evden Eve Nakliyat Yorumlar

  Gebze evden eve nakliyat yorumları nakliye hizmeti almadan önce Google’da aratmanız gereken en önemli başlıklardan birisidir. Bir Gebze ev taşıma firması ismi yazıp yanına yorumlar yazarsanız o firmaya ait hem olumlu hem de olumsuz yorumlara erişebilirsiniz. 

  Örnek vermek gerekirse arama motoruna “A firması yorumlar” ya da “A firması şikayet” tarzında sorular ile arama yaparsanız sizlere o nakliye firmasının müşteri deneyimi hakkında bilgiler gösterilecektir. Böylece sizlerin Gebze evden eve nakliye firması seçimi yaparken o firma hakkında bilginiz olacaktır. 

  Hatta firmamızı aynı şekilde arattığınızda hiçbir kötü müşteri deneyiminin olmadığını göreceksiniz. Aynı şekilde firmamızı “şikayet” kelimesi ile arttığınızda hiçbir olumsuz yorumun yer almadığını göreceksiniz. Göçmen Nakliyat olarak sizlere en iyi nakliyat, paketleme ve depolama hizmetleri sunuyoruz. Ayrıca firmamızın hiç şikayeti bulunmamaktadır.

  Gebze Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır?

  Gebze evden eve nakliyat ilk olarak ekspertiz hizmeti daha sonra eşyaların paketlenmesi, montajların yapılması, eşyaların yüklenmesi ve adresinize boşaltılarak yerleştirilmesi ana başlıkları altında yapılmaktadır.

  Evden eve nakliyat Gebze

  1- Gebze Ekspertiz İşlemi

  Ekspertiz aşaması sizin bizimle iletişime geçmeniz ardından da ücretsiz ekspertiz talep etmeniz doğrultusunda yapıyoruz. Ekspertiz işleminde personelimiz daha önceden sizlere verdiği rezervasyon günü ve saatinde evinize gelerek eşyalarınızı yerinde inceler. Bu incelemeler sonucunda ev taşıma için kaç adet personel gerektiği, hangi büyüklükte bir araç gönderileceği, Gebze evden eve taşıma asansörüne ihtiyaç olup olmadığı gibi soruların yanıtlarını belirler. Bu teşhisler ile sizlere en iyi fiyat teklifi sunarak karşılıklı anlaşma dahilinde taşınma tarihi belirliyoruz ve sözleşme imzalıyoruz.

  2- Gebze Eşya Paketleme İşlemi

  Gebze eşya paketleme işleminde Göçmen Nakliyat olarak bütün eşyalarınızın ambalajlama işlemini biz yapmaktayız. Beyaz eşyalarınız, koltuk takımlarınız, mobilyalarınız ve Gebze evden eve taşımacılık hizmetinde aklınıza gelebilecek bütün eşyaları özenle paketliyoruz. Ek olarak paketleme ve sökme işlemleri eşzamanlı olarak yürütülmektedir. Hatta söktüğümüz eşyalarınızı direkt olarak ambalajlıyoruz ve taşınma işlemine hazır hale getiriyoruz.

  Taşıma günü geldiğinde son model aracımız kapınıza yanaşır ve profesyonel ekibimiz araç kasasından gerekli malzemeleri alarak evinize çıkartıyoruz. Hatta ilk olarak kaba olarak tabir ettiğimiz büyük eşyaların ambalajlama işlemlerini yapıyoruz. Beyaz eşyalar, konsollar, koltuk takımları ve gümüşlükler ile başlanan ambalajlama işlemi daha sonra küçük eşyalara geçilerek devam eder. Ayrıca küçük eşyalarda komodinler, masalarınız ve sökülen dolap parçalarınız örnek olarak verilebilir.

  Gebze evden eve nakliyat paketleme

  3- Gebze Eşya De-Montaj İşlemi

  Gebze eşya de-motaj işleminde Gebze evden eve nakliyat firması olarak gerekli görülen bütün eşyalarınızın montaj ve de-montaj işlemlerini biz yapmaktayız. Eşyalarınızın taşınması için sökülme ve kurulma işlemleri firmamızın uzman personelleri tarafından itina ile yapıyoruz. Özetlemek gerekirse evinizde yer alan eşyaları nasıl yüklediysek aynı şekilde boşaltıyoruz. Beyaz eşyalarınızın sökülmesi ve yeni adresinde kurulması, koltuk takımlarınızın gerek duyulması halinde sökülmesi ve kurulması, aynı şekilde evinizdeki gardırop ve mobilyaların marangozlarımız tarafından sökülüp kurulması işlemlerini yapıyoruz.

  Evinizde bulunan gardırop, yemek masası, portmanto ve benzeri montaj gerektiren eşyalarınızın işlemleri firmamızın uzman marangozları tarafından yapılmaktadır. Ayrıca dikkatlice sökülen de-monte edilen eşyalarınızın her bir parçasını paketliyoruz ve taşımaya hazır hale getiriyoruz.

  4- Gebze Eşya Yükleme İşlemi

  Gebze eşya yükleme işleminde eşyalarınızın evden eve nakliyat firması olarak eşyalarınızın yükleme ve boşaltma işlemleri özenle, sorunsuz bir şekilde yapıyoruz. Eşyalarınızın yükleme ve boşaltma işlemlerinde genellikle asansörlü taşımacılık işlemini tercih etmekteyiz.

  Paketleme, ambalajlama ve de-montaj işlemleri bitiriyoruz. Ardından eşyalarınızı nakliye işlemine hazır hale getirip eşyalarınızı dikkatli bir şekilde aracımıza yüklüyoruz. Ek olarak kat sayılarına ve bazı özel durumlara göre Gebze evden eve nakliyat asansörü kullanıyoruz. Asansör kullanılmadığı durumda ise eşyalarınız dikkatli bir biçimde aracımıza yüklüyoruz. Eşyalarınızı yüklerken belirli bir sıralama takip edip ve eşyalarınız ona göre istifliyoruz.

  Gebze evden eve nakliyat asansörü

  5- Gebze Eşya Boşaltma İşlemi

  Gebze eşya boşaltma işleminde dikkatli bir şekilde Gebze evden eve nakliyat işlemine hazırladığımız eşyalarınızı aynı şekilde yeni adresinde boşaltıyoruz. Yeni dairenizde eşyalarının nerede olması gerektiğini ekip şeflerimize belirtmeniz durumunda sizin istediğini yerleşim yapılacaktır. Mesela “salon şu oda olsun ve televizyon ünitesiyle televizyon şu duvara yerleştirilsin” tarzında isteğiniz olması durumunda personellerimiz dediklerinizi takip edeceklerdir.

  6- Gebze Eşya Montaj İşlemi

  Gebze montaj işleminde söktüğümüz eşyalarınızı yani sökülen eşyalarınızı sizin istediğiniz yerlere aynı şekilde yerleştiriyoruz. Eşyanızı eski evinizde nasıl aldıysak yeni evinizde de aynı şekilde kurulumları yaparak sizlere teslim ediyoruz.

  7- Gebze Eşya Yerleştirme İşlemi

  Gebze eşya yerleştirme işlemi ile eşyalarınızı yeni evinizde sizin istediğiniz yere yerleştiriyoruz. Salonunuzu dizayn etmek için eşyaların yer değişikliğini planlıyorsanız sizlere yardımcı oluyoruz. Eşyalarınızı yeni evinize çıkarırken eşyalarının nereye yerleştirilmesini bize belirtmeniz yeterli olacaktır.

  Profesyonel Gebze Evden Eve Nakliyat Hizmeti

  Gebze evden eve taşıma

  Gebze evden eve nakliyat firmamız ev taşıma konusunda lider pozisyonda yer alan firmaları arasındadır. Ek olarak uzman kadromuz ve geniş araç filomuz sayesinde ihtiyacınız olan bütün taşımacılık işlemlerini itina ile gerçekleştiriyoruz. Ayrıca personellerimiz Göçmen Nakliyat’ın en az 10 yıllık tecrübeye sahip uzmanlarız tarafından eğitilmiştir. Gerek montajlama gerekse eşya ambalajlama işlemlerini profesyonel şekilde yaptıklarından emin olabilirsiniz.

  Göçmen Nakliyat olarak bütün eşyalarınızın ambalajlama işlemini profesyonel şekilde yapıyoruz. Ayrıca eşyalarınız ambalajlanırken firmamız üst düzey koruyuculuğa ve geçirmezliğe sahip malzemeleri tercih etmektedir. Gebze evden eve taşımacılık sırasında eşyalarınızın zarar görmemesi için patpat, havalı naylon, kraft kâğıdı, varil, karton koli, battaniye ve daha birçok malzeme kullanmaktayız. Ayrıca evinizde bulunan her eşyanın paketleme ve taşınma işlemi tek tek ve özenle yapmaktayız.

  Firmamız sadece Gebze bölgesinde değil Kocaeli’nin bütün semtlerinde ev taşıma hizmeti vermektedir. Bu Gebze ev taşıma hizmet bölgeleri;

  Eşyalarınızın taşınması esnasında firma olarak evden eve nakliyat asansörü, bina merdivenleri veya bina asansörü kullanmaktayız. Göçmen olarak firmamız önceliğini ilk olarak dış cephe asansörüne daha sonra bina asansörüne daha sonra ise bina merdivenlerini tercih etmekteyiz. Eşyalarınızın en güvenilir yoldan taşınması sıralaması da bu şekildedir. 

  Göçmen Nakliyat’tan Kurumsal Gebze Evden Eve Nakliyat

  Gebze Göçmen Nakliyat

  Gebze Nakliyat alanında uzman personellerimiz ile sizlere kusursuz ev taşıma hizmeti sunuyoruz. Evinizi taşırken ihtiyacınız olan bütün hizmetler Göçmen Nakliyat hizmetlerinde yer almaktadır. Ayrıca müşterilerimiz bizleri hizmetlerimizden ötürü tanıdıklarına tavsiye etmektedirler.

  Gebze evden eve nakliyat hizmetini profesyonel bir şekilde 2024 yılında sizlere sunuyoruz. Özellikle alanında uzman ekip arkadaşlarımız ile ihtiyacınız olan bütün taşınma işlemlerini sorunsuz bir şekilde yerine getiriyoruz. Bizlerden teklif almak için iletişim sayfamız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Gebze Evden Eve Nakliye

  ❓Gebze Evden Eve Nakliyat Hakkında Sıkça Sorulan Sorular❓

  ❓Gebze evden eve nakliyat ne kadar sürmektedir?

  ✅ Ev taşıma işlemi ortalama olarak 2-6 saat arasında sürmektedir. Tabii eşyanızın ve kat sayılarına göre bu süreler değişiklik gösterebilir.

  ❓Ev taşıma fiyatları ne kadar?

  ✅ Gebze ev taşıma fiyatları birçok değişkene göre belirlenmektedir. Bu nedenden ötürü fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçip 2 dakika içerisinde teklif alabilirsiniz.

  ❓Hangi eşyaları paketliyorsunuz?

  ✅ Evinizde bulunan ve taşınmasını istediğiniz bütün eşyalarınızın paketleme işlemleri firmamız tarafından yapılmaktadır.

  ❓Beyaz eşyaların sökme kurma işlerini yapıyor musunuz?

  ✅ Evet, evinizdeki eşyaları nasıl yüklediysek yeni evinizde aynı şekilde teslim ediyoruz. Beyaz eşyalarınızın sökme ve kurma işlemleri firmamız tarafından yapılmaktadır.

  ❓Depolama hizmetiniz var mı?

  ✅ Evet, İstanbul ve Kocaeli’nde eşyalarınız için özel hazırlanmış depolarımız mevcuttur. İsteğiniz doğrultusunda eşyalarınızı güvenli depolarımıza taşıyabiliriz.

  ❓Gebze nakliyat sigortalı mı?

  ✅ Evet, Gebze nakliyat hizmetimizi sizlere sigortalı bir şekilde sunuyoruz. Bütün eşyalarınızı sigortalayarak ev taşıma hizmetini vermekteyiz.

  ❓Gebze evden eve nakliyat firması nasıl seçilir?

  ✅ Gebze ev taşıma firması, firma hakkında yorumlar okunduktan sonra seçilir. Ev taşıma fiyatlarının piyasa altında fiyatlar veren firmalara karşı dikkatli olunmalıdır.

  ❓Gebze ev taşıma hizmetini kaç personel ile yapıyorsunuz?

  ✅ Gebze evden eve nakliyat hizmetini ortalama olarak 2+1 ev için 6 personel ile yapmaktayız. Ekimize 1 adet şoför ve 1 adet marangoz dahildir.

  ❓Gebze evden eve nakliyat işlemi yağmurlu havada yapılıyor mu?

  ✅ Evet, ev taşıma işlemi yağmurlu havada yapabiliyoruz. Eşyalarınızın tamamı ambalajlandığı için herhangi bir ıslanma sorunu olmamaktadır.

  ❓Gebze ev taşıma işlemi karlı havada yapılıyor mu?

  ✅ Evet, ev taşıma işlemi karlı havada yapabiliyoruz. Eşyalarınızın tamamı ambalajlandığı için herhangi bir sorun olmamaktadır. Ancak yol koşulları taşıma için elverişli değilse maalesef taşımayı gerçekleştiremiyoruz.

  ❓Gebze ev taşıma işlemi pazar günleri yapılıyor mu?

  ✅ Evet, ev taşıma işlemi haftasonları yapabiliyoruz. Pazar günleri ise eğer sitede oturuyorsanız ve site yönetiminin bu konuda bir yasağı bulunmuyorsa pazar günleri taşıma yapmaktayız.

  ❓Ev taşıma işlemine kaç kişi geliyorsunuz?

  ✅ Ev taşıma işlemine gelen personel sayısı evinizin oda sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ortalama olarak bir ev taşıma işlemi için 5 personel gelmektedir. Bunların arasına şöför ve marangoz dahildir.

  Hizmetimizi Puanlayın!
  [Toplam: 150 Ortalama: 4.9]
  ZİYARETÇİ YORUMLARI - YORUM YOK
  1. Mustafa Alkan dedi ki:

   Gebze evden eve nakliyat hizmeti almak için kendileriyle anlaştım. Tam istediğim saatte geldiler eşyaların hepsini güzelce paketleyip taşıdılar. Kendilerine çok teşekkür ediyorum ilk kez sorunsuz bir taşımacılık deneyimi yaşadım.

   1. gocmennakliyat dedi ki:

    Olumlu dönüşleriniz için teşekkür ederiz Mustafa Bey.

  2. İbrahim Uçar dedi ki:

   Göçmen nakliyat ile salı günü gebzede şehir içi nakliyat için anlaştık. Anlaştığımız saatte sabah 8 gibi firma kamyonu kapımızdaydı. Tüm eşyalarımı ambalajladılar profesyonel bir çalışma yaptılar. Koronavirüs tedbirlerine de uyuyorlar tüm ekip arkadaşlarına teşekkür ediyorum elinize sağlık.

   1. gocmennakliyat dedi ki:

    Olumlu geri dönüşünüz için teşekkür ederiz İbrahim Bey.

  3. Emrullah URGAN dedi ki:

   Özellikle pandemi döneminde böyle hijyenik ve tedbirli bir firmayla karşılaşmak çok güven verici. Hakan Bey ve ekibine çok teşekkür ederim.

   1. gocmennakliyat dedi ki:

    Olumlu geri dönüşleriniz için teşekkür ederiz Emrullah Bey.

  4. Maide Durmaz dedi ki:

   Gebze de bulunan evimi Göçmen Nakliyat ile İzmite taşıdım. Evimi taşıya personeller çok profesyoneldi. Ayrıca çalışanların güler yüzlü olması beni çok memnun etti. Herkese taşınması için tavsiye ediyorum.

   1. Olumlu geri dönüşleriniz için teşekkür ederiz Maide Hanım.

  5. Sevim dedi ki:

   Göçmen Nakliyat sayesinde sorunsuz bir şekilde taşındım. Kendilerinden Gebze evden eve nakliyat hizmeti aldım ve çok memnumum. Bütün eşyalarımı ambalajladılar ve dört dörtlük bir hizmet verdiler.

   1. Olumlu geri dönüşleriniz için teşekkür ederiz Sevim Hanım.

  6. Merve Nur Kasapçı dedi ki:

   Göçmen nakliyat ile sorunsuz bir taşımacılık deneyimi yaşadım. Evimi özenle taşıyan bütün arkadaşlara teşekkür ederim.

   1. Olumlu geri dönüşleriniz için biz teşekkür ederiz Merve Nur Hanım. Tekrardan görüşmek dileğiyle sağlıcakla kalın.

  7. Eray Uğurlu dedi ki:

   Gebze’de bulunan evimin Tuzla’ya taşınmasın da çok profesyonel bir iş çıkardılar. Hakan Bey ve ekibine verdikleri hizmet için teşekkür ederim.

   1. Olumlu geri dönüşleriniz için bizler teşekkür ederiz Eray Bey. Hizmetimizden memnun kalmanıza çok sevindik. Sonraki taşınmalarınızda görüşmek üzere.

  8. Hakkı Çilsaldı dedi ki:

   Hakan Bey ve ekibine teşekkür ederim. Taşınmanin en başından bitişine kadar eksiksiz dikkatli bir nakliye yaptılar. Müşteri memnuniyeti dikkate alınan, samimi ve çalışkan bir ekip. Gözünüz kapalı tercih edilecek bir ekip.

   1. Hizmetimizden memnun kalmanıza çok sevindik Hakkı Bey. Bir sonraki taşınmanızda görüşmek üzere, sağlıcakla kalın.

  9. Eren Çavdar dedi ki:

   Sabah erken saatlerde gelip işini titizlikle sağlam ve hızlı bir şekilde yapıp öğlen saatlerinde bitirdiler. Paketleme ve montaj kusursuzdu. Çalışanlar ve yetkili abimiz gayet samimi ve güvenilir insanlardı gayet memnun kaldık çok teşekkür ederiz Göçmen Nakliyat’a.

   1. Hizmetimizden memnun kalmanıza çok sevindik Eren Bey. Sonraki taşınmalarınızda bizi tercih etmeniz temennisi ile sağlıcakla kalınız.

  10. Damla Kızlı dedi ki:

   Gebze den tuzlaya evimin taşınmasında destek olan Hakan Bey ve ekibine çok teşekkür ederim. Eşyaların sorunsuz bir şekilde yeni evimize taşındı. Herkese tavsiye ederim.

   1. Hizmetimizden memnun kalmanıza çok sevindik Damla Hanım. Sonraki taşınmalarınızda bizi tercih etmeniz temennisi ile sağlıcakla kalınız. Sonraki taşınmalarınızda görüşmek üzere.

  11. İsmail Düzdü dedi ki:

   Gebze evden eve nakliyat fiyatları konusunda yardımları için Hakan Bey’e teşekkür ederim. Gerçekten de uygun fiyata profesyonel hizmet altık. Taşınmayı düşünenlere tavsiye ederim.

   1. Hizmetimizden memnun kalmanıza çok sevindik İsmail Bey. Sağlıcakla kalınız. Sonraki taşınmalarınızda görüşmek üzere.

  12. İlayda dedi ki:

   Göçmen Nakliyat ekibine bizlere sorunsuz bir Gebze evden eve nakliyat deneyimi sundukları için çok teşekkür ederim.

   1. Hizmetlerimizden memnun kalmanıza sevindik İlayda Hanım. Sonraki taşınmalarınızda görüşmek üzere sağlıcakla kalınız.

  13. Ali Uzun dedi ki:

   Göçmen Nakliyattan ailecek çok memnun kaldık. Çalışmalar için teşekkür ederiz.

   1. Göçmen Nakliyat olarak, memnuniyetiniz için elimizden gelenin en iyisini yapmaktan mutluluk duyuyoruz Ali Bey. Gelecekteki Gebze ev taşınma ihtiyaçlarınız için her zaman buradayız.

  14. Merve Safyıldız dedi ki:

   Ben Göçmen Nakliyat ile Gebze’de ev taşıma işimizi gerçekleştirdim ve son derece memnun kaldım. Ekibimiz, taşıma öncesinde evimizi detaylıca inceledi ve buna uygun bir planlama yaptı. Taşıma günü zamanında geldiler ve özenle eşyalarımızı paketleyerek taşıdılar. Hiçbir eşyamız zarar görmedi ve taşıma işlemi sorunsuz bir şekilde tamamlandı. Gösterdikleri profesyonel ve güler yüzlü hizmet için teşekkür ederim. Göçmen Nakliyat’ı gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.

   1. Merve Hanım, sizin gibi memnun müşterilerimizi görmek, bizim için gerçekten mutluluk verici. Ev taşıma işleminizde size yardımcı olabildiğimiz için çok memnunuz ve sizin gibi değerli müşterilerimizle çalışmaktan büyük keyif alıyoruz.

    Göçmen Nakliyat olarak, sizin gibi sadık müşterilerimizi memnun etmek ve ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde yanıt vermek için her zaman buradayız. Herhangi bir Gebze evden eve nakliyat ihtiyacınız olduğunda, bizi tercih ettiğiniz için minnettar olacağız.

  BİR YORUM YAZIN
  Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

  Hemen Ara