Hızlı İletişim
Bizi Arayarak Fiyat Teklifi Alabilirsiniz.
Hemen Ara!

İzmit Evden Eve Nakliyat

Göçmen Nakliyat » Evden Eve Nakliyat » İzmit Evden Eve Nakliyat

İzmit Evden Eve Nakliyat

izmit evden eve nakliyat

İzmit evden eve nakliyat hizmetleri sayesinde artık nakliye işlemleri çok daha sistematik bir şekilde çözülmektedir. İnsanlar ev ve ofis nakliye işini gözünde gereksiz yere büyütür ve bunu bir sorun olarak görürken, iyi bir taşıma hizmeti ile işin kolayca halledilebildiğini de görmüştür. Göçmen Nakliyat, yer aldığı taşıma sektörü içerisinde en iyisi olarak kendisini onaylatmayı başarmış ve profesyonel taşımacılık hizmetleri sayesinde ev ve ofis taşıma işlemlerinde büyük ölçüde yardımcı olmaktadır. İzmit evden eve nakliyat bölgesindeki nakliyat gereksinimlerine de aynı profesyonellikle cevap vermektedir.

Ev ve ofis nakliyesinde eşyaların özellikleri birbirinden farklı olabilir. Sanayi amaçlı bir nakliye hizmeti için farklı araç tedariki ve paketleme ürünleri sağlanacaktır. Bununla birlikte İzmit evden eve nakliyatta da Göçmen ayrıcalığın da bir hizmet sağlanır. Eşyalar kırılacak veya hasar görebilecek eşyalar olarak ayrılmakta ve böylelikle kaybolma, hasar görme gibi sorunlar de yaşanmamaktadır.

İzmit ‘ de Evden Eve Nakliyat

İzmit evden eve nakliyat bölgesinden birçok ev ofis taşıma işi gelmektedir. Taşınacak eşyaların araca taşınması, emin bir şekilde yeni adresine götürülmesi ve sizin istediğiniz yerlere yerleştirilmesi işlemleri de planlandığı sırasıyla uygulanır. Taşımacılık hizmetlerinde görev sağlayan ekip alanında uzman ve tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. İyi bir iş bölümü ve hedefleme sayesinde, taşımacılık süreci de talep edildiği şekilde tamamlanacaktır. Şahıs ya da firmaların memnuniyetine göre çalışma sağlayan, uzmanlığından asla ödün vermeyen Göçmen Nakliyat firması sayesinde artık taşınmak çok daha kolay ve zahmetsiz olacak.

Taşınacak yerin taşınacağınız yere olan uzaklığı, taşınacak eşyaların ağırlığı ve özelliği, taşınmaya ait diğer meşakkatli detaylar ne olursa olsun, Göçmen’in kalitesi hepsi için hazırdır. Nakliye ile ilgili prosedürler de kısa sürede halledilmektedir İzmit evden eve nakliyat bölgesinde talepleri de hak ettiğini Göçmen Nakliyat ile bulacak. Güvenli ve ekonomik bir taşımacılık hizmetinin tek adresini keşfedin, sizin için de nakliyat artık bir problem olmaktan çıksın.

İzmit ‘ de Evden Eve Nakliyat Hizmeti

İzmit’te verdiğimiz ev taşıma hizmeti sayesinde taşınmanız profesyonel bir şekilde gerçekleştirilir. Bütün taşınma işlemleriniz firmamız tarafından itina ile gerçekleştirilmektedir.

İzmit Evden Eve Nakliyat Fiyatları

İzmit evden eve nakliyat fiyatları

İzmit evden eve nakliyat fiyatları ortalama olarak 850₺ ile 1550₺ arasında değişiklik göstermektedir. Sizlere web sitemiz üzerinden maalesef net fiyat vermemiz doğru olmaz. Her taşımacılık işleminde evin oda sayısı, kat sayıları ve eşyanın nereden nereye gideceği gibi hususlar değişmektedir. Sizin 2+1 odalı evinizi giriş kattan 1. Kata 850₺’ye taşıdıysak başkasının 2+1 odalı ama 3. Kattan 4. Kata gidecek olan eşyasını 1200₺’ye taşımaktayız. Bu nedenden ötürü fiyat bilgilendirmesini web sitesinden yapmamız doğru olmayacaktır.

Göçmen İzmit nakliyat firması olarak sizleri anlıyor ve fiyatlarımızda olabildiğince uygunluk sağlıyoruz. Taşınmanın ne kadar masraflı bir işlem olduğunu çok iyi biliyor ve sizlerin rahat bir taşımacılık yaşamanız adına fiyatta elimizden gelen indirimleri yaptığımızı bilmenizi isteriz.

İzmit ev taşıma fiyatları belirlenirken bazı değişkenler göz önüne alınır ve fiyat belirlenirken bu değişkenlerin fiyata olan etkisi çok fazladır. Oda sayısının +1 olması, kat sayısının artması, asansör kullanılma durumu gibi.

Evden eve nakliyat fiyatları belirlenirken baz alınan değişkenler;

  • Evinizin oda sayısı (1+1, 2+1, 3+1 vb.).
  • Kat sayıları (şu an bulunduğunuz evin kaçıncı katta bulunduğu ve yeni evinizin kaçıncı katta bulunduğu).
  • Nereden nereye taşınacağınız.
  • Evinizdeki eşyanın fazlalığı veya azlığı (eviniz 3+1 az eşyalı veya çok eşyalı olabilir. Eksiksiz, dolu 3+1 eşyalı olan ev ile az eşyalı 3+1 ev aynı fiyatta taşınmamaktadır.).
  • Asansör kullanımı (eğer eviniz yüksek katlarda değilse bu sizin için önemli değildir. Ancak eviniz yüksek katlarda yer alıyorsa evden eve nakliyat asansörü kurulması gerekecektir. Bu da İzmit evden eve nakliyat fiyatlarını arttıracaktır. Bina asansörü kullanılma durumda fiyat artışı olmayacaktır.)

Temel olarak yukarıdaki değişkenler ev taşıma fiyatı belirlenirken baz alınır.

İzmit Evden Eve Nakliyat Fiyatları Ne Kadar?

İzmit içi 1+1 ev taşıma fiyatı: 1100 TL

İzmit içi 2+1 ev taşıma fiyatı: 1300 TL

İzmit içi 3+1 ev taşıma fiyatı: 1550TL

İzmit parça eşya taşıma fiyatı: 450 TL

İzmit sadece araç fiyatı: 350 TL

İzmit profesyonel eleman fiyatı: 160 TL

İzmit evden eve nakliyat fiyatı

İzmit Evden Eve Nakliyat Firmaları

İzmit evden eve nakliyat firmaları evinizde bulunan bütün eşyaları paketleyip, gerekli montaj işlemlerini yapıp, yeni adresine taşıyarak yerleştirme işlemlerini yaparlar. Yani eşyalarınızı taşıtmak için eleman, marangoz, şoför, kamyon ve asansör desteği sağlarlar. Bu hizmetleri tek tek aldığınızda maliyeti çok fazla olabilir. Bu nedenle evden eve nakliyat firmaları ile anlaşıp bu hizmetleri tek seferde uygun fiyata alabilirsiniz.

Göçmen İzmit ev taşıma firması olarak sizlere en iyi hizmet uygun fiyatlar ile sunmaya çalışıyoruz. Firmamız sizlere yükleme, ambalajlama, montajlama, boşaltma, asansör ve yerleştirme hizmetleri sunmaktadır. Hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

İzmit Evden Eve Nakliyat Yorumları

İzmit evden eve nakliyat yorumları taşınmadan önce bakmanız gereken önemli hususlardan birisidir. Taşınmadan önce firmaların yorumlarına bakarak firmaların nasıl bir hizmet sunduğunu rahatlıkla öğrenebilirsiniz

Firma yorumlarına bakarak öğrenebilecekleriniz;

  • Firmanın kaliteli hizmet verip vermediğini
  • Bütün eşyaları ambalajlayıp ambalajlamadığını
  • Taşınanların memnun kalıp kalmadığını
  • Zarar gören eşya olup olmadığını
  • Sonradan fiyat artışı yaşanıp yaşanmadığını

Gördüğünüz üzere evden eve nakliyat firmalarının yorumlarına bakarak firma hakkında birçok bilgiye sahip olabiliyoruz. Yorumlara bakarak sorunsuz bir taşımacılık deneyimi için korsan firmalardan uzak durabilirsiniz.

İzmit evden eve nakliyat yorumlar

Şikayetvar.com Üzerinden alınmış bir yorum örneği. Bu yoruma bakarak kötü müşteri deneyimini rahatlıkla görebilirsiniz.

İzmit Evden Eve Nakliyat Tavsiye

İzmit evden eve nakliyat tavsiye almak istiyorsanız tanıdığınız asker veya polis var ise onlardan tavsiye isteyebilirsiniz. Polis ve askerler ortalama olarak 5 yılda en az 1 kere taşınırlar ve birçok taşımacılık deneyimleri vardır. Taşınmanız için tavsiye istiyorsanız onlara danışabilirsiniz

Forum sitelerinde gezerek doğru bir nakliyat firması bulmanınız ve tavsiye almanız mümkündür ancak forumda nakliye firmalarının da konu açabildiğini ve paylaşım yapabildiğini unutmayınız. Nakliye firmalarının çoğunun forumlarda hesabı vardır ve kendilerini müşteri olarak gösterip sizlere tavsiye verebilirler.

Göçmen evden eve nakliyat firması olarak tavsiye üzerine çalışmaktayız. Taşıdığımız 10 müşteriden 7’si bize eş, dost tavsiyesi aracılığıyla ulaşmaktadır. Sizlerde hizmetlerimizden uygun fiyatlar ile yararlanmak istiyorsanız hemen bizi arayabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılıyor?

Evden eve nakliyat işlemi yapılırken genel olarak 6 aşama takip edilir. Bu aşamalar, ekspertiz, ambalajlama, montajlama, yükleme, boşaltma ve yerleştirme aşamalarıdır.

1- Ekspertiz

Ekspertiz hizmeti ev taşıma sürecinden önce yapılan ön incelemedir. Bu ön incelemede eşyalarınız, asansör durumu ve kat sayıları gibi durumlar incelenir ve buna bağlı olarak gelecek personel sayısı ve doğru büyüklükte kamyon belirlenir. Daha sonra size net fiyat verilerek taşınma günü belirlenir. Anlaşma durumunda sözleşme imzalanarak ekspertiz işlemi sonlandırılır.

2- Ambalajlama

Eşya ambalajlama

Evinizde bulunan bütün eşyalar firmamız tarafından paketlenmektedir. Ambalajlama işleminde patpat, Kraft kâğıdı, karton koli, köşe bent, battaniye, taşıma ipi ve koli bandı kullanmaktayız. Her eşyanız için ayrı ambalajlama malzemesi kullanılmaktadır.

3- Montajlama

Montajlama işlemini alanında uzman marangozlarımız yapmaktadır. Evinizdeki gardırobu, yemek masası ve benzeri mobilyalara itina ile sökülüp aynı şekilde yeni adresinde kurulumu yapılmaktadır. Beyaz eşyalarınızın da aynı şekilde sökülme ve kurulma işlemleri yapılmaktadır.

4- Yükleme

Ambalajlanarak ve montajlanarak taşınmaya hazır hale getirilen eşyalarınız dikkati bir şekilde kamyona yüklenir. Yükleme işlemi için evden eve nakliyat asansörü, bina asansörü veya bina merdiveni kullanılabilir.

5- Boşaltma

Yeni adresine dikkatlice götürülen eşyalarınız kamyonumuzdan evinize taşınır. Boşaltma işlemine yükleme işleminde olduğu gibi ev taşıma asansörü, bina asansörü veya bina merdiveni kullanılabilir.

6- Yerleştirme

Yerleştirme işleminde eve çıkartılan eşyalar sizin isteğiniz doğrultusunda odalara ve yerlerine yerleştirilir. Sizin “yatak odası şurası ve gardırop sol duvara kurulsun yatak da karşı duvarına yerleştirilsin” demeniz firma personellerimiz için yeterlidir. İsteğiniz nasılsa personellerimiz o şekilde yerleşim yapacaklardır.

Göçmen Nakliyat

Göçmen Gebze evden eve nakliyat firması olarak sizlere en iyi taşımacılık deneyimini sunmak adına çalışmaktayız. Firmamız ile ihtiyacınız olması doğrultusunda, ev taşıma, ofis taşımacılığı, eşya depolama, şehir içi ve şehirler arası ev taşıma hizmetleri alabilirsiniz.

579 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?