İzmit Evden Eve Nakliyat

İzmit Evden Eve Nakliyat

izmit evden eve nakliyat

İzmit evden eve nakliyat hizmetleri sayesinde artık nakliye işlemleri çok daha sistematik bir şekilde çözülmektedir. Aslında insanlar ev ve ofis nakliye işini gözünde gereksiz yere büyütür ve bunu bir sorun olarak görürken, iyi bir taşıma hizmeti ile işin kolayca halledilebildiğini de görmüştür. Göçmen Nakliyat, yer aldığı taşıma sektörü içerisinde en iyisi olarak kendisini onaylatmayı başarmış ve profesyonel taşımacılık hizmetleri sayesinde ev ve ofis taşıma işlemlerinde büyük ölçüde yardımcı olmaktadır. Bununla birlikte İzmit evden eve nakliyat bölgesindeki nakliyat gereksinimlerine de aynı profesyonellikle cevap vermektedir.

Ev ve ofis nakliyesinde eşyaların özellikleri birbirinden farklı olmaktadır. Sanayi amaçlı bir nakliye hizmeti için farklı araç tedariki ve paketleme ürünleri sağlanacaktır. Bununla birlikte İzmit evden eve nakliyatta da Göçmen ayrıcalığın da bir hizmet sağlanmakta.  Ayrıca eşyalarınız hassas veya hasar görebilecek eşyalar olarak ayrılıyor ve böylelikle kaybolma, hasar görme gibi sorunlar de yaşanmamaktadır.

İzmit ‘ de Evden Eve Nakliyat

İzmit evden eve nakliye

İzmit evden eve nakliyat bölgesinden birçok ev ofis taşıma işi gelmektedir. Üstelik taşınması gereken eşyaların araca taşınması, emin bir şekilde yeni adresine götürülmesi ve sizin istediğiniz yerlere yerleştirilmesi işlemleri de planlandığı sırasıyla uygulanmaktadır. Özellikle taşımacılık hizmetlerinde görev sağlayan ekip alanında uzman ve tecrübeli kişilerden oluşmaktadır.  İyi bir iş bölümü ve hedefleme sayesinde, taşımacılık süreci de talep edildiği şekilde tamamlanacaktır. Şahıs ya da firmaların memnuniyetine göre çalışma sağlayan, uzmanlığından asla ödün vermeyen Göçmen Nakliyat firması sayesinde artık ev taşıtmak çok daha kolay ve zahmetsiz olacak.

Eşyaların nakliye edilmesini istediğiniz yerin taşınacağınız yere olan uzaklığı, taşınacak eşyaların ağırlığı ve özelliği, taşınmaya ait diğer meşakkatli detaylar ne olursa olsun, Göçmen’in kalitesi hepsi için hazırdır. Üstelik nakliye ile ilgili prosedürler de kısa sürede halledilmektedir. İzmit evden eve nakliyat bölgesinde talepleri de hak ettiğini Göçmen Nakliyat ile bulur. Kısacası güvenli ve ekonomik bir taşımacılık hizmetinin tek adresini keşfedin, sizin için de nakliyat artık bir problem olmaktan çıksın.

İzmit ‘ de Evden Eve Nakliyat Hizmeti

İzmit’te verdiğimiz ev taşıma hizmeti sayesinde taşınmanızı profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Ayrıca bütün taşınma işlemleriniz firmamız tarafından itina ile gerçekleştirilmektedir.

İzmit Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Hizmet:Evden eve nakliyat
Oda sayısı:3+1
Paketleme hizmeti:Var
Taşıma süresi:4-6 saat
Fiyat:1000₺’den başlamakta

İzmit evden eve nakliyat fiyatları

İzmit evden eve nakliyat fiyatları ortalama olarak 850₺ ile 1550₺ arasında değişiklik göstermektedir. Ancak sizlere web sitemiz üzerinden maalesef net fiyat vermemiz doğru olmaz. Her taşımacılık işleminde evin oda sayısı, kat sayıları ve eşyanın nereden nereye gideceği gibi hususlar değişmektedir. Sizin 2+1 odalı evinizi giriş kattan 1. Kata 850₺’ye taşıdıysak başkasının 2+1 odalı ama 3. Kattan 4. Kata gidecek olan eşyasını 1200₺’ye taşımaktayız. Bu nedenden ötürü fiyat bilgilendirmesini web sitesinden yapmamız doğru olmayacaktır.

Göçmen İzmit nakliyat firması olarak sizleri anlıyor ve fiyatlarımızda olabildiğince uygunluk sağlıyoruz. Hatta taşınmanın ne kadar masraflı bir işlem olduğunu çok iyi biliyor ve sizlerin rahat bir taşımacılık yaşamanız adına fiyatta elimizden gelen indirimleri yaptığımızı bilmenizi isteriz.

İzmit ev taşıma fiyatları belirlenirken bazı değişkenler göz önüne almaktayız. Fiyat belirlenirken bu değişkenlerin fiyata olan etkisi çok fazladır. Oda sayısının +1 olması, kat sayısının artması, asansör kullanılma durumu gibi.

Evden eve nakliyat fiyatları belirlenirken baz alınan değişkenler;

 • Evinizin oda sayısı (1+1, 2+1, 3+1 vb.).
 • Kat sayıları (şu an bulunduğunuz evin kaçıncı katta bulunduğu ve yeni evinizin kaçıncı katta bulunduğu).
 • Nereden nereye taşınacağınız.
 • Evinizdeki eşyanın fazlalığı veya azlığı (eviniz 3+1 az eşyalı veya çok eşyalı olabiliyor. Eksiksiz, dolu 3+1 eşyalı olan ev ile az eşyalı 3+1 ev aynı fiyatta taşınmamaktadır.).
 • Asansör kullanımı (eğer eviniz yüksek katlarda bulunmuyorsa bu sizin için önemli değildir. Ancak eviniz yüksek katlarda yer alıyorsa evden eve nakliyat asansörü kurulması gerekecektir. Bu da İzmit evden eve nakliyat fiyatlarını arttıracaktır. Bina asansörü kullanılma durumda fiyat artışı olmayacaktır.)

Temel olarak yukarıdaki değişkenleri ev taşıma fiyatı belirlerken baz alıyoruz.

İzmit Evden Eve Nakliyat Fiyatları Ne Kadar?

İzmit içi 1+1 ev taşıma fiyatı: 1100 TL

İzmit içi 2+1 ev taşıma fiyatı: 1300 TL

İzmit içi 3+1 ev taşıma fiyatı: 1550TL

İzmit parça eşya taşıma fiyatı: 450 TL

İzmit sadece araç fiyatı: 350 TL

İzmit profesyonel eleman fiyatı: 160 TL

İzmit evden eve nakliyat fiyatı

İzmit Evden Eve Nakliyat Firmaları

İzmit evden eve nakliyat firmaları evinizde bulunan bütün eşyaları paketleyip, gerekli montaj işlemlerini yapıp, yeni adresine taşıyarak yerleştirme işlemlerini yaparlar. Yani eşyalarınızı taşıtmak için eleman, marangoz, şoför, kamyon ve asansör desteği sağlarlar. Bu hizmetleri tek tek aldığınızda maliyeti çok fazla olma ihtimali vardır. Bu nedenle evden eve nakliyat firmaları ile anlaşıp bu hizmetleri tek seferde uygun fiyata alabilirsiniz.

Göçmen İzmit ev taşıma firması olarak sizlere en iyi hizmet uygun fiyatlar ile sunmaya çalışıyoruz. Üstelik firmamız sizlere yükleme, ambalajlama, montajlama, boşaltma, asansör ve yerleştirme hizmetleri sunmaktadır. Hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

İzmit Evden Eve Nakliyat Yorumları

İzmit evden eve nakliyat yorumları taşınmadan önce bakmanız gereken önemli hususlardan birisidir. Ayrıca taşınmadan önce firmaların yorumlarına bakarak firmaların nasıl bir hizmet sunduğunu rahatlıkla öğrenebilirsiniz

Firma yorumlarına bakarak öğrenebilecekleriniz;

 • Firmanın kaliteli hizmet verip vermediğini
 • Bütün eşyaları ambalajlayıp ambalajlamadığını
 • Taşınanların memnun kalıp kalmadığını
 • Zarar gören eşya olup olmadığını
 • Sonradan fiyat artışı yaşanıp yaşanmadığını

Gördüğünüz üzere evden eve nakliyat firmalarının yorumlarına bakarak firma hakkında birçok bilgiye sahip olabiliyoruz. Yorumlara bakarak sorunsuz bir taşımacılık deneyimi için korsan firmalardan uzak durabilirsiniz.

İzmit evden eve nakliyat yorumlar

Şikayetvar.com üzerinden aldığımız bir yorum örneği. Bu yoruma bakarak kötü müşteri deneyimini rahatlıkla görebilirsiniz.

İzmit Evden Eve Nakliyat Tavsiye

İzmit’te nakliye firmalarının güvenilir olup olmadığını anlamanın çok basit bir yolu vardır. “Firma ismi + şikayet” şeklinde Google üzerinde arama yaparsanız karşınıza firmalar için açılmış şikayet sayfalarını görebilirsiniz. Eğer fiyat teklifi aldığınız firmanın kötü yorumlarına rastlarsanız tekrardan düşünmeniz gerekir. Hatta o firmanın korsan nakliye firması olması ihtimali de vardır.

İzmit evden eve nakliyat tavsiye almak istiyorsanız tanıdığınız asker veya polis var ise onlardan tavsiye isteyebilirsiniz. Polis ve askerler ortalama olarak 5 yılda en az 1 kere taşınırlar ve birçok taşımacılık deneyimleri vardır. Bu yüzden taşınmanız için tavsiye istiyorsanız onlara danışabilirsiniz.

Forum sitelerinde gezerek doğru bir nakliyat firması bulmanınız ve tavsiye almanız mümkündür ancak forumda nakliye firmalarının da konu açabildiğini ve paylaşım yapabildiğini unutmayınız. Nakliye firmalarının çoğunun forumlarda hesabı vardır ve kendilerini müşteri olarak gösterip sizlere tavsiye verebilirler.

Göçmen evden eve nakliyat firması olarak tavsiye üzerine çalışmaktayız. Taşıdığımız 10 müşteriden 7’si bize eş, dost tavsiyesi aracılığıyla ulaşmaktadır. Bu yüzen sizlerde hizmetlerimizden uygun fiyatlar ile yararlanmayı düşünüyorsanız hemen bizi arayabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılıyor?

İzmit evden eve nakliyat kolileri

Evden eve nakliyat işlemi yapılırken genel olarak 6 aşamayı takip ediyoruz. Bu aşamalar; ekspertiz, ambalajlama, montajlama, yükleme, boşaltma ve yerleştirme aşamalarıdır. Göçmen Nakliyat olarak bizim izlediğimiz en verimli sıralama aşağıdaki şekildedir. Kocaeli evden eve nakliyat hizmetimizi okuyarak detaylı şekilde nasıl hizmet verdiğimizi öğrenebilirsiniz.

Firmamızla anlaşmanız durumunda fiyat dahilinde olan hizmetlerden ve İzmit ev taşıma aşamalarından bahsedeceğim. Ön bilgi niteliğindeki bu yazımız aklınızdaki soruları gidermede oldukça yardımcı olacaktır.  Alanında uzman ve deneyimli personellerimizle hem taşınma stresini minimum seviyeye indiriyor; hem de sorunsuz bir taşınma gerçekleştiriyoruz.  

1- Ekspertiz

Ekspertiz hizmeti ev taşıma sürecinden önce yapılan ön incelemedir. İlk olarak bu ön incelemede eşyalarınız, asansör durumu ve kat sayıları gibi durumları dikkate almaktayız. Buna bağlı olarak gelecek personel sayısı ve doğru büyüklükte kamyon belirliyoruz. Daha sonra size net fiyat verilerek taşınma günü için randevu veriyoruz. Anlaşma durumunda sözleşme imzalanarak ekspertiz işlemini sonlandırmaktayız.

2- Ambalajlama

Eşya ambalajlama

Evinizde bulunan bütün eşyalar firmamız tarafından paketlenmektedir. Aynı zamanda ambalajlama işleminde patpat, Kraft kâğıdı, karton koli, köşe bent, battaniye, taşıma ipi ve koli bandı kullanmaktayız. Her eşyanız için ayrı ambalajlama malzemesi kullanılmaktadır.

3- Montajlama

Montajlama işlemini alanında uzman marangozlarımız yapmaktadır. Evinizdeki gardırobu, yemek masası ve benzeri mobilyalara itina ile sökülüp aynı şekilde yeni adresinde kurulumu yapılmaktadır. Bununla birlikte beyaz eşyalarınızın da aynı şekilde sökülme ve kurulma işlemleri yapılmaktadır.

4- Yükleme

Ambalajlanarak ve montajlanarak taşınmaya hazır hale getirilen eşyalarınız dikkati bir şekilde kamyona yüklenmektedir. Yükleme işlemi için evden eve nakliyat asansörü, bina asansörü veya bina merdiveni kullanılmaktadır.

5- Boşaltma

Yeni adresine dikkatlice götürülen eşyalarınız kamyonumuzdan evinize taşınmaktadır. Boşaltma işlemine yükleme işleminde olduğu gibi ev taşıma asansörü, bina asansörü veya bina merdiveni kullanılmaktadır. Evden eve nakliyat asansörünün nasıl kullanıldığına ve nasıl işlemler yapıldığına dair bilgi almak için Gebze asansörlü nakliyat yazımızı okuyabilirsiniz.

6- Yerleştirme

Son olarak yerleştirme işleminde eve çıkartılan eşyalar sizin isteğiniz doğrultusunda odalara ve yerlerine yerleştiriyoruz. Sizin “yatak odası şurası ve gardırop sol duvara kurulsun yatak da karşı duvarına yerleştirilsin” demeniz firma personellerimiz için yeterlidir. Kısacası İsteğiniz nasılsa personellerimiz o şekilde yerleşim yapacaklardır.

İzmit Evden Eve Nakliyat Hizmetini Nasıl Yapıyoruz

Göçmen Nakliyat olarak bizimle anlaşmanız halinde öncelikle ücretsiz ekspertiz arkadaşımız ile birlikte evinize geliyoruz ve yerinde keşif yapıyoruz. Eşyalarınız incelenip gerekli ambalaj malzemelerini hesaplıyoruz aynı zamanda ihtiyacınız olan aracı belirliyoruz. Taşınma günü belirtmiş olduğunuz saatte aracınız ve uzman ekibimizle kapınızda oluyoruz.

Ekip arkadaşlarımız eşyalarınızın paketleme işlemine başlarken aynı zamanda marangozlarımız salon ve yatak odası mobilyalarınızın de-montaj işlemlerini yapıyoruz. Gardırobunuzda bulunan kıyafetlerinizin de kırışmaması için özel elbise dolaplarımıza yerleştiriyor, hijyenik olarak taşınmasını sağlıyoruz. Evinizde bulunun bütün kırılacak eşyalarınızı da ambalaj kağıtlarına sararak sert plastik taşıma kutularına yerleştiriyoruz. Profesyonelce paketlenen eşyalarınızı özel evden eve kasalı araçlarımıza zarar gelmeyecek şekilde istifliyoruz. Yüklemesi tamamlanan eşyalarınızı yeni evinizde aynı şekilde kurulumunu sağlıyoruz. 

Göçmen Nakliyat

Göçmen izmit nakliyatGöçmen Gebze evden eve nakliyat firması olarak sizlere en iyi taşımacılık deneyimini vermek adına çalışmaktayız. Üstelik firmamız ile ihtiyacınız olması doğrultusunda, ev taşıma, ofis taşımacılığı, eşya depolama, şehir içi ve şehirler arası ev taşıma hizmetleri alabilirsiniz. Bu hizmetlerimiz haricinde istediğiniz bir taşımacılık hizmeti var ise bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Firmamız çoğu taşımacılık firmasıyla birlikte çalışmaktadır.

İzmit nakliyat hakkında merak ettiklerinizi sıkça sorulan sorular alanındaki alanda bulabilirsiniz. Eğer aklınıza takılan bir konu var ise bizimle telefon numaralarımızdan iletişime geçebilirsiniz, mail gönderebilirsiniz veya yorum yaparak bizlere ulaşabilirsiniz. Yorumlarınıza 5 dakika içerisinde dönüş yapılacaktır.

İzmit Evden Eve Nakliyat Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Hangi eşyaları paketliyorsunuz?

Göçmen Nakliyat olarak bütün eşyalarınızın paketleme işlemlerini biz yapmaktayız.

İzmit eşya depolama hizmetiniz var mı?

Evet, eşyalarınızı depolamak isterseniz eşya depolama hizmetimizden uygun fiyatlar ile yararlanabilirsiniz.

Evimin taşımanız ne kadar sürer?

Evinizin taşınması ortalama olarak 2-5 saat arasında sürmektedir. Sürenin uzunluğu oda sayınıza, nereden nereye taşımacılık istediğinize ve kat sayılarına göre değişiklik göstermektedir.

İzmit nakliyat fiyatları ne kadar?

İzmit nakliyat fiyatları ortalama olarak 1000₺ – 1500₺ aralığındadır. Eşyanızın, taşınmanızın durumuna göre fiyatta artış veya azalış olabilmektedir.

Hizmetimizi Puanlayıni1
[Toplam: 10 Ortalama: 4.7]
2.838 kez görüntülendi
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Hasan Uçar dedi ki:

  Okulların açılmaması nedeniyle oğlumun eşyalarını depolamak ve yüksek kira fiyatlarından kurtulmak için kendilerinden İzmit eşya depolama hizmeti aldım. Eşyalarımın hepsi ilk önce havalı naylonlarla daha sonra da siyah streç ile sarıldı. Kaliteli hizmet veriyorlar tavsiye ederim.

 2. Mürivvet Aksu dedi ki:

  Göçmen Nakliyat firmasından İzmit evden eve nakliyat hizmeti aldım. Anlaştığımız saate kapımda oldular ve hemen işlemlere başladılar. Tüm eşyalarım paketlendi ve tek tek taşındı. Hakan bey ve ekibine teşekkür ederim.

 3. Emrullah Urgan dedi ki:

  Nakliye sürecinde kafama takılan tüm soruların cevabını burada buldum. Ayrıca sitede müşterilerin şikayetlerini ifade edebileceği platformun adresini verecek kadar kendine güvenen bir firma olduğu aşikar. Gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. Müşteri memnuniyetine önem verdiği için firmaya teşekkür ederim. İyi çalışmalar.

 4. Serkan Uçar dedi ki:

  Göçmen nakliyat firmasına özverili ve titiz çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Bir dahaki taşıma işlerinde görüşmek üzere iyi çalışmalar diliyorum.

 5. Ahmet yıldız dedi ki:

  Selamün aleyküm ben memur olduğum için sürekli il değiştiriyorum ve göçmen nakliyatdan çok memnunum özellikle emre bey çok ilgililer sağolsunlar teşekkür ederim hizmetiniz için

 6. Emrullah URGAN dedi ki:

  Kullandıkları son teknoloji ve paketleme işlemlerindeki hassas işçilik, verdikleri hizmetin kalitesini öne çıkarıyor. Hakan bey ve ekibini takdir ediyorum. İyi çalışmalar dilerim.

BİR YORUM YAZIN
Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Hemen Ara