Gebze Evden Eve Nakliyat

gebze evden eve nakliyat

Uzman kadromuz ile sizlere profesyonel Gebze evden eve nakliyat hizmeti veriyoruz. Güven, kalite ve tecrübeli ekip arayışınızla son veriyoruz. Çünkü kırılma, çizilme veya hasar görme derdi olmayacağı gibi sigortalı bir şekilde taşınacaksınız.

Dikkatlice taşıyacağımız eşyalarınızın ambalajlanması ve taşınması süreçlerine son derece önem veriyoruz. Güven veren ve verdiği sözleri yerine getiren bir Gebze evden eve nakliyat firmasıyla karşı karşıyasınız. Sizlere kaliteli ev taşıma hizmetini uygun fiyatlar ile sunduğumuz için Göçmen Nakliyat olarak çok memnunuz.

  Formu doldurun sizi arayalım!  Gebze Evden eve nakliyat hizmetimizde %30 indirim fırsatıyla taşınmak için hemen arayın!

  Gebze Eşya Ambalajlama Fotoğraflarımız

  Daha fazla Gebze bölgesinde verdiğimiz ev taşıma hizmeti fotoğrafları için bizlere ulaşabilirsiniz.

  Gebze ev taşıma eşya ambalajlama 2

  Gebze ev taşıma eşya ambalajlama 1

  Gebze ev taşıma eşya ambalajlama 4    Gebze ev taşıma eşya ambalajlama 3

  Gebze Evden Eve Nakliyat Süreçleri

  Gebze evden eve nakliyat süreçleri genel olarak 6 aşamadan oluşmaktadır. Bunlar; ekspertiz, paketleme, sökme işlemleri yükleme işlemleri, eşyaları boşaltma ve kurma işlemleridir. Paketleme hizmetlerinde de aradığınızı bulmanız için hususi bir çaba harcanmaktadır. Böylece yolda gitmekte olan araçlarımız üzerinde taşınmakta olan eşyalarınızın hiçbir şekilde hasar görmemesi de sağlanmaktadır. Sizler de bu hizmetlerden yara sağlamak için hemen Gebze evden eve nakliyat aracılığıyla amacınıza ulaşın.

  Tüm sorunlara karşı önlemler alıyoruz. Herhangi bir soruna karşı seri bir şekilde aksiyon aldığımız için rahat bir şekilde taşınacaksınız. Eşyaları kamyona yükledikten sonra hızlı şekilde eşyalarınızı yeni adresinize Gebze evden eve nakliyat hizmetimizle taşıyoruz. Sizlere verdiğimiz bu hizmetleri emin olun başka firmalarda bulmakta çok zorlanacaksınız.

  Gebze evden eve nakliyat paketleme

  Gebze Göçmen Evden Eve Nakliyat

  Bizim sayemizde taşınmanız ile ilgili bütün problemleri ortadan kaldırıyoruz. Ayrıca nakliyat konusunda profesyonel olarak sizlere hizmet veriyoruz. Göçmen Nakliyat ile taşındığınızda neler kazandığınızı daha net göreceksiniz.

  Taşıyacağımız eşyalarınızın hasar görmemesi için kaliteli hizmetten ödün vermiyoruz. Mesafe veya eşya fazlalığı fark etmeden bütün eşyalar için aynı özeni gösteriyoruz. Eşyalarınızı taşırken gösterdiğimiz hassasiyeti görmek için bizimle iletişime geçebilirdiniz.

  Gebze Evden Eve Nakliyat Fiyatları

  Gebze evden eve nakliyat fiyatları

  Oda SayınızFiyatlar
  Gebze 1+1 ev taşıma1800₺
  Gebze 2+1 ev taşıma2200₺
  Gebze 3+1 ev taşıma2700₺
  Gebze 4+1 ev taşıma3500₺

  Gebze evden eve nakliyat fiyatları belirlenirken taşımacılık firmaları birçok değişkeni göz önünde bulundururlar. Hatta bu değişkenlerden bazıları aşağıda yer almaktadır.

  Gebze Bölgesi Ev Taşıma Fiyatları
  3+1 Ev Eşyası İçin 2700₺, 2+1 Ev Eşyası İçin 2200₺, 1+1 Ev Eşyası İçin 1800₺

  • Nereden nereye taşınmak istediğiniz,
  • Evinizin kaç oda kaç salon olduğu,
  • Şu an ki evinizin ve yeni evinizin kat durumları,
  • Asansör olup olmaması vb. değişkenler fiyatlar belirlenirken göz önünde bulunduruyoruz.

  Belirttiğimiz gibi fiyatlar belirlenirken değişken olduğundan ötürü sizlere web sitemiz üzerinden net fiyat sunamayız. Ortalama bir fiyat vermek gerekir ise 1+1 ev taşımanız için 1800₺, 2+1 ev taşıması için 2200₺ ve 3+1 ev taşıma işlemi için de sizlere 2700₺ ortalama fiyat sunabiliriz. Ancak tekrar belirtmek isterim ki bu fiyatlar giriş kat ve Gebze şehir içi nakliyat hizmeti için verilen fiyatlardır.

  Gebze Evden Eve Nakliyat Fiyatları Nasıl Belirlenir?

  Gebze Evden Eve Nakliyat eşya paketleme görseli

  Gebze evden eve nakliyat fiyatları belirlenirken yukarıdaki paragrafta açıkladığımız değişkenler göz önünde tutularak belirlenir. Hatta sizler firmamızla iletişime geçtiğinizde sizlere değişkenlerin hepsini soru olarak iletiyoruz ve fiyat teklifi hazırlıyoruz. Müşteri temsilcimizle iletişime geçtiğinizde sizlere evinizin oda sayısını, nereden nereye taşınmak istediğiniz, kaçıncı kattan kaçıncı kata taşınacağınızı ve buna benzer sorular ileterek sizlere fiyat sunuyoruz. Ardından ise sizlerden evinizde yer alan eşyaların fotoğrafını isteyerek sizlere net fiyat teklifinde bulunuyoruz. Ayrıca ücretsiz ekspertiz hizmetimizden yararlanarak eşyalarınızın yerinde incelenmesini talep edebilirsiniz.

  Gebze Şehir İçi Evden Eve Nakliyat

  Gebze şehir içi nakliyat

  Gebze şehir içi nakliyat hizmetimizde Gebze içerisindeki taşımacılık hizmetleri verilmektedir. Tabii ki de bu hizmetimiz sadece Gebze ile sınırlı değildir. Ayrıca firma olarak sizlere Kocaeli, İzmit’in tüm ilçelerinde bu hizmeti vermekteyiz. Şehir içi nakliyat hizmetimizde fiyatlar belirlenirken işçilik esas alınır. Şehirler arası nakliyat hizmetimizde fiyat belirlenirken esas değişken mesafe iken, şehir içi nakliyat hizmetimizde esas değişken işçilik olmaktadır. Nedeni ise şehir içi ev taşıma işleminde nakliye işleminin kısa mesafelerde yapılmasıdır. Hatta yan binaya taşınma, aynı sokak içerisinde taşınma ve 2 sokak ileriye taşınma gibi taşımacılık işlemleri de mevcuttur. Böyle bir durumda mesafenin fiyata etki etmesi beklenemez. Gebze şehir içi nakliyat hizmeti verirken bütün eşyalarınız A’dan Z’ye olacak şekilde paketliyoruz. Ayrıca gerekli montaj ve de montaj işlemlerini de yapıyoruz. Eşyalarınız evinizden nasıl aldıysak yeni evinizden de aynen teslim ediyoruz ve gerekli kurulumları yapıyoruz.

  İlginizi Çekebilir: Kocaeli evden eve nakliyat

  Gebze Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

  Göçmen Nakliyat olarak sadece şehir içi değil şehirler arası ev taşıma hizmeti de sunuyoruz. Gebze şehirler arası ev taşıma firması olarak uzman kadromuz ile eşyalarınızı Gebze ilçesinden istediğiniz yere taşıyoruz. Hatta şehirler arası ev taşıma hizmetimizde eşyalarınız uzun kilometreler boyunca taşınacağı için eşyalarınızın taşınmasında ekstra özen göstermekteyiz. Ayrıca şehir içi ev taşıma fiyatlarından farklı olarak Gebze şehirler arası taşımacılık fiyatları belirlenirken akaryakıt fiyatları büyük rol oynamaktadır. Ek olarak akaryakıt fiyatlarının yüksek olması fiyatlar belirlenirken ilk olarak baz alınan etkenlerden birisidir. Gebze’den taşınacağınız yere göre fiyatlar değiştiği için fiyat teklifi için bizi arayınız.

  Gebze Evden Eve Nakliyat Koltuk Paketleme

  Gebze Evden Eve Taşımacılık

  Gebze evden eve taşımacılık hizmetimizde değerli müşterilerimize sorunsuz, güvenli ve sigortalı bir taşımacılık deneyimi sunuyoruz. Başka bir firma ile daha önce yaşamış olduğunuz kötü bir deneyim var ise Göçmen nakliyat ile taşındıktan sonra “iyi ki sizi tercih etmişiz” diyeceğinizi garanti edebiliriz. Yenilikçi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan yapımız ile önceliğimiz siz diyoruz. Hatta Gebze ev taşıma hizmetimizde sizlere olabildiğince uygun teklifler sunuyoruz. Ek olarak taşımacılık hizmetimizde bütün işlemler alanında uzmanlaşmış profesyonel ekip arkadaşlarımız gerçekleştiriyor. Sizler de Göçmen nakliyat bünyesinde taşınmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz!

  Evden Eve Nakliyat Yorumları

  Gebze evden eve nakliyat yorumları nakliye hizmeti almadan önce Google’da aratmanız gereken en önemli başlıklardan birisidir. Bir nakliye firması ismi yazıp yanına yorumlar yazarsanız o firmaya ait hem olumlu hem de olumsuz yorumlara erişebilirsiniz. Örnek vermek gerekirse arama motoruna “A firması yorumlar” ya da “A firması şikayet” tarzında sorular ile arama yaparsanız sizlere o nakliye firmasının müşteri deneyimi hakkında bilgiler gösterilecektir. Böylece sizlerin nakliye firması seçimi yaparken o firma hakkında bilginiz olacaktır. Hatta firmamızı aynı şekilde arattığınızda hiçbir kötü müşteri deneyiminin olmadığını göreceksiniz. Aynı şekilde firmamızı “şikayet” kelimesi ile arttığınızda hiçbir olumsuz yorumun yer almadığını göreceksiniz. Göçmen nakliyat olarak sizlere en iyi nakliyat, paketleme ve depolama hizmetleri sunarak müşteri deneyimini en üst düzeyde tutmayı planlamaktayız.

  Gebze Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılıyor?

  Gebze evden eve nakliyatın nasıl yapıldığını sizlere maddeler halinde açıklayacağım ama öncelikle bir ön bilgi vermek isterim. Nakliyat işlemi yapılırken ilk olarak ekspertiz hizmeti daha sonra eşyaların paketlenmesi, montajların yapılması, eşyaların yüklenmesi ve adresinize boşaltılarak yerleştirilmesi ana başlıkları altında yapılmaktadır.

  Evden eve nakliyat Gebze

  1- Ekspertiz Aşaması

  Ekspertiz aşaması sizin bizimle iletişime geçmeniz ardından da ücretsiz ekspertiz talep etmeniz doğrultusunda yapıyoruz. Ekspertiz işleminde personelimiz daha önceden sizlere verdiği rezervasyon günü ve saatinde evinize gelerek eşyalarınızı yerinde inceler. Bu incelemeler sonucunda ev taşıma için kaç adet personel gerektiği, hangi büyüklükte bir araç gönderileceği, Gebze evden eve taşıma asansörüne ihtiyaç olup olmadığı gibi soruların yanıtlarını belirler. Bu teşhisler ile sizlere en iyi fiyat teklifi sunarak karşılıklı anlaşma dahilinde taşınma tarihi belirliyoruz ve sözleşme imzalıyoruz.

  2- Eşyaların Paketlenmesi

  Taşıma günü geldiğinde son model aracımız kapınıza yanaşır ve profesyonel ekibimiz araç kasasından gerekli malzemeleri alarak evinize çıkartıyoruz. Hatta ilk olarak kaba olarak tabir ettiğimiz büyük eşyaların ambalajlama işlemlerini yapıyoruz. Beyaz eşyalar, konsollar, koltuk takımları ve gümüşlükler ile başlanan ambalajlama işlemi daha sonra küçük eşyalara geçilerek devam eder. Ayrıca küçük eşyalarda komodinler, masalarınız ve sökülen dolap parçalarınız örnek olarak verilebilir.

  asansörlü Gebze evden eve nakliyat işlemi

  3- Eşyaların Sökülmesi

  Evinizde bulunan gardırop, yemek masası, portmanto ve benzeri montaj gerektiren eşyalarınızın işlemleri firmamızın uzman marangozları tarafından yapılmaktadır. Ayrıca dikkatlice sökülen de-monte edilen eşyalarınızın her bir parçasını paketliyoruz ve taşımaya hazır hale getiriyoruz.

  4- Eşyaların yüklenmesi

  Paketleme, ambalajlama ve de-montaj işlemleri bitiriyoruz. Ardından eşyalarınızı nakliye işlemine hazır hale getirip eşyalarınızı dikkatli bir şekilde aracımıza yüklüyoruz. Ek olarak kat sayılarına ve bazı özel durumlara göre Gebze evden eve nakliyat asansörü kullanıyoruz. Asansör kullanılmadığı durumda ise eşyalarınız dikkatli bir biçimde aracımıza yüklüyoruz. Eşyalarınızı yüklerken belirli bir sıralama takip edip ve eşyalarınız ona göre istifliyoruz.

  Gebze evden eve nakliyat asansörü

  5- Eşyaların Boşatılması

  Dikkatli bir şekilde Gebze evden eve nakliyat işlemine hazırladığımız eşyalarınızı aynı şekilde yeni adresinde boşaltıyoruz. Yeni dairenizde eşyalarının nerede olması gerektiğini ekip şeflerimize belirtmeniz durumunda sizin istediğini yerleşim yapılacaktır. Mesela “salon şu oda olsun ve televizyon ünitesiyle televizyon şu duvara yerleştirilsin” tarzında isteğiniz olması durumunda personellerimiz dediklerinizi takip edeceklerdir.

  6- Eşyaların Kurulması

  De-monte ettiğimiz eşyalarınızı yani sökülen eşyalarınızı sizin istediğiniz yerlere aynı şekilde yerleştiriyoruz. Eşyanızı eski evinizde nasıl aldıysak yeni evinizde de aynı şekilde kurulumları yaparak sizlere teslim ediyoruz.

  Gebze Evden Eve Nakliyat Şirketleri

  Yukarıdaki paragraflarda bahsettiğimiz gibi birçok Gebze evden eve nakliyat şirketleri bulunmaktadır. Ayrıca bu ev taşıma şirketlerinin çoğu maalesef korsan olarak faaliyet göstermektedir. Taşınırken korsan firmalar yüzünden maddi ve manevi olarak zarar görebilirsiniz. Bu nedenle bir nakliyat şirketi seçerken dikkatli olmalısınız. En doğru sonuçları Google üzerinden “Şirket ismi + şikayet veya şirket ismi + yorumlar” şeklinde arama yaparak öğrenebilirsiniz.

  Gebze Evden Eve Nakliyat Firmaları

  Göçmen Gebze evden eve nakliyat firması olarak siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek ve tatmin edici taşımacılık deneyimi yaşatmak adına kendimizi her geçen gün geliştirmekteyiz. Hatta Gebze’nin lider taşımacılık firmaları arasında yer alan konumumuz ile sizlere tatmin edici bir taşımacılık deneyimi sunuyoruz. Ayrıca sektörde yer alan firmalar arasında kararsız kaldıysanız kararınızı netleştirecek birkaç bilgi vermek isterim. Nakliyat firması seçerken sahip olduğu belgelere, kaç personel çalıştırdığına, yabancı uyruklu eleman çalıştırıp çalıştırmadığına bakarak karar verebilirsiniz. Hatta bunları öğrenmek içinde “firma ismi” + “yorumlar” şeklinde arama yapmanız sizlere aramanız hakkında sonuçlar verecektir. Ayrıca sizler de uygun fiyatlar ile sorunsuz ve kaliteli bir taşımacılık hizmet almak isterseniz firmamızın iletişim sayfasında yer alan bilgilerden bize ulaşabilirsiniz.

  ✅ Göçmen Nakliyat1997 Kuruluşudur
  ✅ Eşya Taşıma Sigortası :Axa Sigorta Hizmeti
  ✅ Hizmet Bölgesi :Gebze Bölgesi
  ✅ Firma Faaliyet Belgeleri :K3-Marka Tescil-Uygunluk Belgesi

  Profesyonel Gebze Evden Eve Taşımacılık Hizmeti

  Gebze evden eve taşıma

  Firmamız Gebze evden eve taşımacılık alanında ev taşıma konusunda bölgenin lider pozisyonda yer alan firmaları arasındadır. Ek olarak uzman kadromuz ve geniş araç filomuz sayesinde ihtiyacınız olan bütün taşımacılık işlemlerini itina ile gerçekleştirebiliriz. Ayrıca personellerimiz bizzat Göçmen Nakliyat’ın en az 10 yıllık tecrübeye sahip uzmanlarız tarafından eğitilmiştir. Gerek montajlama gerekse eşya ambalajlama işlemlerini en iyi şekilde yapacaklarından emin olabilirsiniz.

  Göçmen Nakliyat olarak bütün eşyalarınızın ambalajlama işlemi firmamız tarafından yapılmaktadır. Ayrıca eşyalarınız ambalajlanırken firmamız üst düzey koruyuculuğa ve geçirmezliğe sahip malzemeleri tercih etmektedir. Gebze evden eve taşımacılık sırasında eşyalarınızın zarar görmemesi için patpat, havalı naylon, kraft kâğıdı, varil, karton koli, battaniye ve daha birçok malzeme kullanmaktayız. Ayrıca evinizde bulunan her eşyanın paketleme ve taşınma işlemi tek tek ve özenle yapılmaktadır.

  Eşyalarınızın taşınması esnasında firma olarak evden eve nakliyat asansörü, bina merdivenleri veya bina asansörü kullanmaktayız. Göçmen olarak firmamız önceliğini ilk olarak dış cephe asansörüne daha sonra bina asansörüne daha sonra ise bina merdivenlerini tercih etmekteyiz. Eşyalarınızın en güvenilir yoldan taşınması sıralaması da bu şekildedir. Ayrıca dış cephe asansörü ile taşınan eşyalar en güvenli şekilde taşınmış olmaktadır.

  Gebze Evden Eve Taşımacılık Süreçleri (Adım Adım Anlatım)

  Taşımacılık ve nakliye hizmeti verirken ambalajlama, montaj işlemleri, kolileme, yükleme, boşaltma ve yerleştirme hizmetlerini sizlere sunmaktayız. Ayrıca bu adımların her biri alanında uzman 10 yılı aşkın tecrübeye sahip iş ahlakına sahip personellerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Hatta profesyonel bir şekilde taşınan eşyalarınızın bu yüzden ekstrem durumlar haricinde hasar görme ihtimali yoktur.

  Gebze Eşya Ambalajlama Hizmeti

  Öncelikle Göçmen Nakliyat olarak bütün eşyalarınızın ambalajlama işlemini biz yapmaktayız. Beyaz eşyalarınız, koltuk takımlarınız, mobilyalarınız ve Gebze evden eve taşımacılık hizmetinde aklınıza gelebilecek bütün eşyaları özenle paketliyoruz. Ek olarak paketleme ve sökme işlemleri eşzamanlı olarak yürütülmektedir. Hatta söktüğümüz eşyalarınızı direkt olarak ambalajlıyoruz ve taşınma işlemine hazır hale getiriyoruz.

  Gebze evden eve taşımacılık

  Gebze’de Eşya Montaj ve De-Montaj Hizmeti

  Göçmen Gebze evden eve nakliyat firması olarak gerekli görülen bütün eşyalarınızın montaj ve de-montaj işlemlerini biz yapmaktayız. Eşyalarınızın taşınması için sökülme ve kurulma işlemleri firmamızın uzman personelleri tarafından itina ile yapılmaktadır. Özetlemek gerekirse evinizde yer alan eşyaları nasıl yüklediysek aynı şekilde boşaltıyoruz. Beyaz eşyalarınızın sökülmesi ve yeni adresinde kurulması, koltuk takımlarınızın gerek duyulması halinde sökülmesi ve kurulması, aynı şekilde evinizdeki gardırop ve mobilyaların marangozlarımız tarafından sökülüp kurulması firmamız tarafından yapılmaktadır.

  Eşya Kolileme Hizmeti (Ekstra Ücrete Tabii)

  Firmamızdan talep etmeniz durumunda Gebze evden eve taşımacılık işlemleri için bütün eşyalarınızı kolileyebiliriz isterseniz de eşyalarınızı kendiniz kolileyebilirsiniz. Hatta kolileme hizmetimiz sayesinde kumandayı bile kaldırmanıza gerek kalmadan evinizi taşımış olabilirsiniz. Kolileme hizmetimizde mutfakta bulunan tabak, bardak ve benzeri eşyalar, yatak odasında giysileriniz, salon ve diğer odalardaki ufak-tefek eşyalarınızın kolileme hizmetini itinayla yapıyoruz.

  Eşya Yükleme ve Boşaltma Hizmeti

  Gebze evden eve nakliyat firması olarak eşyalarınızın yükleme ve boşaltma işlemleri özenle, sorunsuz bir şekilde yapıyoruz. Eşyalarınızın yükleme ve boşaltma işlemlerinde genellikle asansörlü taşımacılık işlemini tercih etmekteyiz. Ayrıca ev taşıma işleminde bazen asansör kurulumu yapamıyoruz. Asansör kurulumu olmadığı nakliye işlemlerinizi bina merdiveni aracığıyla yapıyoruz.

  Evden eve nakliyat asansörünün kurulamama nedenleri;

  • Asansör kurulum hizasında elektrik teli veya ağaç olması
  • Dairenin yola bakan veya asansör kurulumuna müsait bir penceresinin olmaması
  • Asansörün kurulması için bir eğime ihtiyaç vardır bu yüzden 2. Kattan aşağı katlara asansör kurulamamaktadır.
  • Sokağın ve caddenin asansör kurulumuna müsait olma durumu (yoğun cadde ve sokaklarda asansör kurulumu zordur. Örnek olarak Gebze çarşı).

  gebze eşya taşıma ambalajlama

  Gebze Evden Eve Taşımacılık Fiyatları Neden Pahalı?

  Fiyatların pahalı olmasının sebebi artan akaryakıt ve işcilik ücretlerdir. Ayrıca Gebze evden eve taşımacılık fiyatları belirlenirken birçok unsur göz önünde bulundurulur. Hatta bu unsurlar her ev taşıma işlemi için değişken olduğu için sizlere net fiyatı buradan veremeyiz. Ancak ortalama olarak Gebze nakliye fiyatları sunabiliriz. Fiyatlar belirlenirken oda sayınızın, kat sayılarınızın ve nereden nereye taşınmak istediğiniz büyük önem arz etmektedir. Oda sayısı, kat sayısı ve taşınmak istenilen yer her taşımacılık için farklı olduğundan sizlere buradan net fiyat sunamıyoruz.

  Nereden nereye taşınmak istediğiniz fiyat belirlenirken çok önemlidir. Gebze şehir içi nakliyat hizmeti almak istiyorsanız burada mesafenin fiyata pek bir etkisi yoktur hatta yok denecek kadar azdır. Ancak şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti almak istiyorsanız burada Gebze’den nereye taşınmak istediğiniz fiyat konusunda büyük öneme sahiptir. Örnek olarak Gebze’den Sakarya’ya yapılacak bir ev taşıma işlemi ile Gebze ile Kars arasında yapılacak nakliye işleminde 3000₺’ye kadar fiyat oynamaları gerçekleşebilir.

  Ortalama Evden Eve Nakliyat Fiyatları

  Burada belirttiğimiz fiyatlar ortalama fiyatlardır ve asansörlü taşıma fiyata dahil değildir.

  Gebze 2+1 nakliyat fiyatı: 1800₺’den başlayıp 2500₺ ve üzeri fiyatlara ulaşabilmektedir.

  Gebze Evden Eve Taşımacılık Göçmen Nakliyat

  Gebze Göçmen Nakliyat

  Gebze evden eve nakliyat firmaları arasında lider olarak yer alan firmamız sizlere en iyi hizmeti uygun fiyatlarla profesyonel bir şekilde sunmaktadır. Eşya depolama, ofis taşımacılığı ve ev taşıma hizmetlerimiz ile siz değerli müşterilerimizin isteklerini karşılamak adına çalışmaktayız. Ayrıca müşteri memnuniyeti bizim için her şeyden daha önemlidir. Personellerimizi bu yüzden iş ahlakı, etik ve sosyal sorumluluk konularında bilinçlendiriyoruz. Daha önce yaşadığınız olumsuz bir evden eve nakliyat deneyimi var ise bunu Göçmen Nakliyat ile unutabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve fiyat teklifi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca yorum yaparak fiyat teklifi alabilirsiniz. Hatta yorumlarınıza 10 dakika içerisinde dönüş sağlanacaktır.

  Gebze Nakliyat Hizmetleri

  Gebze nakliyat alanında uzman personellerimiz ile sizlere kusursuz ev taşıma hizmeti sunuyoruz. Evinizi taşırken ihtiyacınız olan bütün hizmetler Göçmen Nakliyat hizmetlerinde yer almaktadır. Ayrıca müşterilerimiz bizleri hizmetlerimizden ötürü tanıdıklarına tavsiye etmektedirler.

  Gebze Evden Eve Nakliye Hizmeti 2023

  Gebze evden eve nakliye hizmetini profesyonel bir şekilde 2023 yılında sizlere sunuyoruz. Özellikle alanında uzman ekip arkadaşlarımız ile ihtiyacınız olan bütün taşınma işlemlerini sorunsuz bir şekilde yerine getiriyoruz. Bizlerden teklif almak için iletişim sayfamız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Gebze Evden Eve Nakliye

  ❓Gebze Evden Eve Nakliyat Hakkında Sıkça Sorulan Sorular❓

  ❓Gebze evden eve nakliyat ne kadar sürmektedir?

  ✅ Ev taşıma işlemi ortalama olarak 2-6 saat arasında sürmektedir. Tabii eşyanızın ve kat sayılarına göre bu süreler değişiklik gösterebilir.

  ❓Ev taşıma fiyatları ne kadar?

  ✅ Gebze ev taşıma fiyatları birçok değişkene göre belirlenmektedir. Bu nedenden ötürü fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçip 2 dakika içerisinde teklif alabilirsiniz.

  ❓Hangi eşyaları paketliyorsunuz?

  ✅ Evinizde bulunan ve taşınmasını istediğiniz bütün eşyalarınızın paketleme işlemleri firmamız tarafından yapılmaktadır.

  ❓Beyaz eşyaların sökme kurma işlerini yapıyor musunuz?

  ✅ Evet, evinizdeki eşyaları nasıl yüklediysek yeni evinizde aynı şekilde teslim ediyoruz. Beyaz eşyalarınızın sökme ve kurma işlemleri firmamız tarafından yapılmaktadır.

  ❓Depolama hizmetiniz var mı?

  ✅ Evet, İstanbul ve Kocaeli’nde eşyalarınız için özel hazırlanmış depolarımız mevcuttur. İsteğiniz doğrultusunda eşyalarınızı güvenli depolarımıza taşıyabiliriz.

  ❓Gebze nakliyat sigortalı mı?

  ✅ Evet, Gebze nakliyat hizmetimizi sizlere sigortalı bir şekilde sunuyoruz. Bütün eşyalarınızı sigortalayarak ev taşıma hizmetini vermekteyiz.

  ❓Gebze evden eve nakliyat firması nasıl seçilir?

  ✅ Gebze ev taşıma firması, firma hakkında yorumlar okunduktan sonra seçilir. Ev taşıma fiyatlarının piyasa altında fiyatlar veren firmalara karşı dikkatli olunmalıdır.

  ❓Gebze ev taşıma hizmetini kaç personel ile yapıyorsunuz?

  ✅ Gebze evden eve nakliyat hizmetini ortalama olarak 2+1 ev için 6 personel ile yapmaktayız. Ekimize 1 adet şoför ve 1 adet marangoz dahildir.

  ❓Gebze evden eve nakliyat işlemi yağmurlu havada yapılıyor mu?

  ✅ Evet, ev taşıma işlemi yağmurlu havada yapabiliyoruz. Eşyalarınızın tamamı ambalajlandığı için herhangi bir ıslanma sorunu olmamaktadır.

  ❓Gebze ev taşıma işlemi karlı havada yapılıyor mu?

  ✅ Evet, ev taşıma işlemi karlı havada yapabiliyoruz. Eşyalarınızın tamamı ambalajlandığı için herhangi bir sorun olmamaktadır. Ancak yol koşulları taşıma için elverişli değilse maalesef taşımayı gerçekleştiremiyoruz.

  ❓Gebze ev taşıma işlemi pazar günleri yapılıyor mu?

  ✅ Evet, ev taşıma işlemi haftasonları yapabiliyoruz. Pazar günleri ise eğer sitede oturuyorsanız ve site yönetiminin bu konuda bir yasağı bulunmuyorsa pazar günleri taşıma yapmaktayız.

  ❓Ev taşıma işlemine kaç kişi geliyorsunuz?

  ✅ Ev taşıma işlemine gelen personel sayısı evinizin oda sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ortalama olarak bir ev taşıma işlemi için 5 personel gelmektedir. Bunların arasına şöför ve marangoz dahildir.

  Hizmetimizi Puanlayıni1
  [Toplam: 61 Ortalama: 5]
  4.160 kez görüntülendi
  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 24 YORUM
  1. Mustafa Alkan dedi ki:

   Gebze evden eve nakliyat hizmeti almak için kendileriyle anlaştım. Tam istediğim saatte geldiler eşyaların hepsini güzelce paketleyip taşıdılar. Kendilerine çok teşekkür ediyorum ilk kez sorunsuz bir taşımacılık deneyimi yaşadım.

   1. gocmennakliyat dedi ki:

    Olumlu dönüşleriniz için teşekkür ederiz Mustafa Bey.

  2. İbrahim Uçar dedi ki:

   Göçmen nakliyat ile salı günü gebzede şehir içi nakliyat için anlaştık. Anlaştığımız saatte sabah 8 gibi firma kamyonu kapımızdaydı. Tüm eşyalarımı ambalajladılar profesyonel bir çalışma yaptılar. Koronavirüs tedbirlerine de uyuyorlar tüm ekip arkadaşlarına teşekkür ediyorum elinize sağlık.

   1. gocmennakliyat dedi ki:

    Olumlu geri dönüşünüz için teşekkür ederiz İbrahim Bey.

  3. Emrullah URGAN dedi ki:

   Özellikle pandemi döneminde böyle hijyenik ve tedbirli bir firmayla karşılaşmak çok güven verici. Hakan Bey ve ekibine çok teşekkür ederim.

   1. gocmennakliyat dedi ki:

    Olumlu geri dönüşleriniz için teşekkür ederiz Emrullah Bey.

  4. Maide Durmaz dedi ki:

   Gebze de bulunan evimi Göçmen Nakliyat ile İzmite taşıdım. Evimi taşıya personeller çok profesyoneldi. Ayrıca çalışanların güler yüzlü olması beni çok memnun etti. Herkese taşınması için tavsiye ediyorum.

   1. Olumlu geri dönüşleriniz için teşekkür ederiz Maide Hanım.

  5. Sevim dedi ki:

   Göçmen Nakliyat sayesinde sorunsuz bir şekilde taşındım. Kendilerinden Gebze evden eve nakliyat hizmeti aldım ve çok memnumum. Bütün eşyalarımı ambalajladılar ve dört dörtlük bir hizmet verdiler.

   1. Olumlu geri dönüşleriniz için teşekkür ederiz Sevim Hanım.

  6. Merve Nur Kasapçı dedi ki:

   Göçmen nakliyat ile sorunsuz bir taşımacılık deneyimi yaşadım. Evimi özenle taşıyan bütün arkadaşlara teşekkür ederim.

   1. Olumlu geri dönüşleriniz için biz teşekkür ederiz Merve Nur Hanım. Tekrardan görüşmek dileğiyle sağlıcakla kalın.

  7. Eray Uğurlu dedi ki:

   Gebze’de bulunan evimin Tuzla’ya taşınmasın da çok profesyonel bir iş çıkardılar. Hakan Bey ve ekibine verdikleri hizmet için teşekkür ederim.

   1. Olumlu geri dönüşleriniz için bizler teşekkür ederiz Eray Bey. Hizmetimizden memnun kalmanıza çok sevindik. Sonraki taşınmalarınızda görüşmek üzere.

  8. Hakkı Çilsaldı dedi ki:

   Hakan Bey ve ekibine teşekkür ederim. Taşınmanin en başından bitişine kadar eksiksiz dikkatli bir nakliye yaptılar. Müşteri memnuniyeti dikkate alınan, samimi ve çalışkan bir ekip. Gözünüz kapalı tercih edilecek bir ekip.

   1. Hizmetimizden memnun kalmanıza çok sevindik Hakkı Bey. Bir sonraki taşınmanızda görüşmek üzere, sağlıcakla kalın.

  9. Eren Çavdar dedi ki:

   Sabah erken saatlerde gelip işini titizlikle sağlam ve hızlı bir şekilde yapıp öğlen saatlerinde bitirdiler. Paketleme ve montaj kusursuzdu. Çalışanlar ve yetkili abimiz gayet samimi ve güvenilir insanlardı gayet memnun kaldık çok teşekkür ederiz Göçmen Nakliyat’a.

   1. Hizmetimizden memnun kalmanıza çok sevindik Eren Bey. Sonraki taşınmalarınızda bizi tercih etmeniz temennisi ile sağlıcakla kalınız.

  10. Damla Kızlı dedi ki:

   Gebze den tuzlaya evimin taşınmasında destek olan Hakan Bey ve ekibine çok teşekkür ederim. Eşyaların sorunsuz bir şekilde yeni evimize taşındı. Herkese tavsiye ederim.

   1. Hizmetimizden memnun kalmanıza çok sevindik Damla Hanım. Sonraki taşınmalarınızda bizi tercih etmeniz temennisi ile sağlıcakla kalınız. Sonraki taşınmalarınızda görüşmek üzere.

  11. İsmail Düzdü dedi ki:

   Gebze evden eve nakliyat fiyatları konusunda yardımları için Hakan Bey’e teşekkür ederim. Gerçekten de uygun fiyata profesyonel hizmet altık. Taşınmayı düşünenlere tavsiye ederim.

   1. Hizmetimizden memnun kalmanıza çok sevindik İsmail Bey. Sağlıcakla kalınız. Sonraki taşınmalarınızda görüşmek üzere.

  12. İlayda dedi ki:

   Göçmen Nakliyat ekibine bizlere sorunsuz bir Gebze evden eve nakliyat deneyimi sundukları için çok teşekkür ederim.

   1. Hizmetlerimizden memnun kalmanıza sevindik İlayda Hanım. Sonraki taşınmalarınızda görüşmek üzere sağlıcakla kalınız.

  BİR YORUM YAZIN
  Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

  Hemen Ara