Gebze Evden Eve Nakliyat

gebze evden eve nakliyat

Uzman kadromuz ile sizlere profesyonel Gebze evden eve nakliyat hizmeti veriyoruz. Güven, kalite ve tecrübeli ekip arayışınızla son veriyoruz. Çünkü kırılma, çizilme veya hasar görme derdi olmayacağı gibi sigortalı bir şekilde taşınacaksınız.

Dikkatlice taşıyacağımız eşyalarınızın ambalajlanması ve taşınması süreçlerine son derece önem veriyoruz. Güven veren ve verdiği sözleri yerine getiren bir Gebze evden eve nakliyat firmasıyla karşı karşıyasınız. Sizlere kaliteli ev taşıma hizmetini uygun fiyatlar ile sunduğumuz için Göçmen Nakliyat olarak çok memnunuz.

Gebze Evden Eve Nakliyat Süreçleri

Gebze evden eve nakliyat süreçleri genel olarak 6 aşamadan oluşmaktadır. Bunlar; ekspertiz, paketleme, sökme işlemleri yükleme işlemleri, eşyaları boşaltma ve kurma işlemleridir. Paketleme hizmetlerinde de aradığınızı bulmanız için hususi bir çaba harcanmaktadır. Böylece yolda gitmekte olan araçlarımız üzerinde taşınmakta olan eşyalarınızın hiçbir şekilde hasar görmemesi de sağlanmaktadır. Sizler de bu hizmetlerden yara sağlamak için hemen Gebze evden eve nakliyat aracılığıyla amacınıza ulaşın.

Tüm sorunlara karşı önlemler alıyoruz. Herhangi bir soruna karşı seri bir şekilde aksiyon aldığımız için rahat bir şekilde taşınacaksınız. Eşyaları kamyona yükledikten sonra hızlı ve güvenli bir şekilde eşyalarınızı yeni adresinize Gebze evden eve nakliyat hizmetimiz ile taşıyoruz. Sizlere verdiğimiz bu hizmetleri emin olun başka firmalarda bulmakta çok zorlanacaksınız.

Gebze evden eve nakliyat paketleme

Gebze Göçmen Evden Eve Nakliyat

Bizim sayemizde taşınmanız ile ilgili bütün problemleri ortadan kaldırıyoruz. Nakliyat konusunda profesyonel olarak sizlere hizmet veriyoruz. Göçmen Nakliyat ile taşındığınızda neler kazandığınızı daha net göreceksiniz.

Taşıyacağımız eşyalarınızın hasar görmemesi ve kolay bir şekilde yeni adresine taşıyabilmemiz için sizlere kaliteli hizmetten ödün vermiyoruz. Mesafe veya eşya fazlalığı fark etmeden bütün eşyalar için aynı özeni gösteriyoruz. Eşyalarınızı taşırken gösterdiğimiz hassasiyeti görmek için bizimle iletişime geçebilirdiniz.

Gebze Evden Eve Nakliyat Fiyatları 2022

Gebze evden eve nakliyat fiyatları

Gebze evden eve nakliyat fiyatları belirlenirken taşımacılık firmaları birçok değişkeni göz önünde bulundururlar. Bu değişkenlerden bazıları aşağıda yer almaktadır.

Gebze Bölgesi Ev Taşıma Fiyatları
3+1 Ev Eşyası İçin 1500₺, 2+1 Ev Eşyası İçin 1200₺, 1+1 Ev Eşyası İçin 1000₺

 • Nereden nereye taşınmak istediğiniz,
 • Evinizin kaç oda kaç salon olduğu,
 • Şu an ki evinizin ve yeni evinizin kat durumları,
 • Asansör olup olmaması vb. değişkenler fiyatlar belirlenirken göz önünde bulunduruyoruz.

Belirttiğimiz gibi fiyatlar belirlenirken değişken olduğundan ötürü sizlere web sitemiz üzerinden net fiyat sunamayız. Ortalama bir fiyat vermek gerekir ise 1+1 ev taşımanız için 1000₺, 2+1 ev taşıması için 1200₺ ve 3+1 ev taşıma işlemi için de sizlere 1500₺ ortalama fiyat sunabiliriz. Ancak tekrar belirtmek isterim ki bu fiyatlar giriş kat ve Gebze şehir içi nakliyat hizmeti için verilen fiyatlardır.

Hizmet:Gebze Evden eve nakliyat
Oda sayısı:2+1
Paketleme hizmeti:Var
Taşıma süresi:3-6 saat
Fiyat:1100₺’den başlamakta

Gebze Evden Eve Nakliyat Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Gebze evden eve nakliyat fiyatları belirlenirken yukarıdaki paragrafta açıkladığımız değişkenler göz önünde tutularak belirlenir. Sizler firmamızla iletişime geçtiğinizde sizlere değişkenlerin hepsini soru olarak iletiyoruz ve fiyat teklifi hazırlıyoruz. Müşteri temsilcimizle iletişime geçtiğinizde sizlere evinizin oda sayısını, nereden nereye taşınmak istediğiniz, kaçıncı kattan kaçıncı kata taşınacağınızı ve buna benzer sorular ileterek sizlere fiyat sunuyoruz. Ardından ise sizlerden evinizde yer alan eşyaların fotoğrafını isteyerek sizlere net fiyat teklifinde bulunuyoruz. İsteğiniz doğrultusunda ücretsiz ekspertiz hizmetimizden yararlanarak eşyalarınızın yerinde incelenmesini talep edebilirsiniz.

Gebze Şehir İçi Evden Eve Nakliyat

Gebze şehir içi nakliyat

Gebze şehir içi nakliyat hizmetimizde Gebze içerisindeki taşımacılık hizmetleri verilmektedir. Tabii ki de bu hizmetimiz sadece Gebze ile sınırlı değildir. Firma olarak sizlere Kocaeli, İzmit’in tüm ilçelerinde bu hizmeti vermekteyiz. Şehir içi nakliyat hizmetimizde fiyatlar belirlenirken işçilik esas alınır. Şehirler arası nakliyat hizmetimizde fiyat belirlenirken esas değişken mesafe iken şehir içi nakliyat hizmetimizde esas değişken işçilik olmaktadır. Nedeni ise şehir içi ev taşıma işleminde nakliye işleminin kısa mesafelerde yapılmasıdır. Bazen yan binaya taşınma, aynı sokak içerisinde taşınma ve 2 sokak ileriye taşınma gibi taşımacılık işlemleri de mevcuttur. Böyle bir durumda mesafenin fiyata etki etmesi beklenemez. Gebze şehir içi nakliyat hizmeti verirken bütün eşyalarınız A’dan Z’ye olacak şekilde paketliyoruz. Ayrıca gerekli montaj ve de montaj işlemlerini de yapıyoruz. Eşyalarınız evinizden nasıl aldıysak yeni evinizden de aynen teslim ediyoruz ve gerekli kurulumları yapıyoruz.

Gebze Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Göçmen Nakliyat olarak sadece şehir içi değil şehirler arası ev taşıma hizmeti de sunuyoruz. Gebze şehirler arası ev taşıma firması olarak uzman kadromuz ile eşyalarınızı Gebze ilçesinden istediğiniz yere taşıyoruz. Hatta şehirler arası ev taşıma hizmetimizde eşyalarınız uzun kilometreler boyunca taşınacağı için eşyalarınızın taşınmasında ekstra özen göstermekteyiz. Şehir içi ev taşıma fiyatlarından farklı olarak Gebze şehirler arası taşımacılık fiyatları belirlenirken akaryakıt fiyatları büyük rol oynamaktadır. Akaryakıt fiyatlarının yüksek olması fiyatlar belirlenirken ilk olarak baz alınan etkenlerden birisidir. Gebze’den taşınacağınız yere göre fiyatlar değiştiği için fiyat teklifi için bizi arayınız.

Gebze Evden Eve Taşımacılık

Gebze evden eve taşımacılık hizmetimizde değerli müşterilerimize sorunsuz, güvenilir ve sigortalı bir taşımacılık deneyimi sunuyoruz. Başka bir firma ile daha önce yaşamış olduğunuz kötü bir deneyim var ise Göçmen nakliyat ile taşındıktan sonra “iyi ki sizi tercih etmişiz” diyeceğinizi garanti edebiliriz. Yenilikçi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan yapımız ile önceliğimiz siz diyoruz. Hatta Gebze ev taşıma hizmetimizde sizlere olabildiğince uygun teklifler sunuyoruz. Taşımacılık hizmetimizde bütün işlemler alanında uzmanlaşmış profesyonel ekip arkadaşlarımız gerçekleştiriyor. Sizler de Göçmen nakliyat bünyesinde taşınmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz!

Evden Eve Nakliyat Yorumları

Gebze evden eve nakliyat yorumları nakliye hizmeti almadan önce Google’da aratmanız gereken en önemli başlıklardan birisidir. Bir nakliye firması ismi yazıp yanına yorumlar yazarsanız o firmaya ait hem olumlu hem de olumsuz yorumlara erişebilirsiniz. Örnek vermek gerekirse arama motoruna “A firması yorumlar” ya da “A firması şikâyet” tarzında sorular ile arama yaparsanız sizlere o nakliye firmasının müşteri deneyimi hakkında bilgiler gösterilecektir. Böylece sizlerin nakliye firması seçimi yaparken o firma hakkında bilginiz olacaktır. Hatta firmamızı aynı şekilde arattığınızda hiçbir kötü müşteri deneyiminin olmadığını göreceksiniz. Aynı şekilde firmamızı “şikâyet” kelimesi ile arttığınızda hiçbir olumsuz yorumun yer almadığını göreceksiniz. Göçmen nakliyat olarak sizlere en iyi nakliyat, paketleme ve depolama hizmetleri sunarak müşteri deneyimini en üst düzeyde tutmayı planlamaktayız.

Gebze Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılıyor?

Gebze evden eve nakliyatın nasıl yapıldığını sizlere maddeler halinde açıklayacağım ama öncelikle bir ön bilgi vermek isterim. Nakliyat işlemi yapılırken ilk olarak ekspertiz hizmeti daha sonra eşyaların paketlenmesi, montajların yapılması, eşyaların yüklenmesi ve adresinize boşaltılarak yerleştirilmesi ana başlıkları altında yapılmaktadır.

Evden eve nakliyat Gebze

1- Ekspertiz Aşaması

Ekspertiz aşaması sizin bizimle iletişime geçmeniz ardından da ücretsiz ekspertiz talep etmeniz doğrultusunda yapıyoruz. Ekspertiz işleminde personelimiz daha önceden sizlere verdiği rezervasyon günü ve saatinde evinize gelerek eşyalarınızı yerinde inceler. Bu incelemeler sonucunda ev taşıma için kaç adet personel gerektiği, hangi büyüklükte bir araç gönderileceği, Gebze evden eve taşıma asansörüne ihtiyaç olup olmadığı gibi soruların yanıtlarını belirler. Bu teşhisler ile sizlere en iyi fiyat teklifi sunarak karşılıklı anlaşma dahilinde taşınma tarihi belirliyoruz ve sözleşme imzalıyoruz.

2- Eşyaların Paketlenmesi

Taşıma günü geldiğinde son model aracımız kapınıza yanaşır ve profesyonel ekibimiz araç kasasından gerekli malzemeleri alarak evinize çıkar. İlk olarak kaba olarak tabir ettiğimiz büyük eşyaların ambalajlama işlemlerini yapıyoruz. Beyaz eşyalar, konsollar, koltuk takımları ve gümüşlükler ile başlanan ambalajlama işlemi daha sonra küçük eşyalara geçilerek devam eder. Ayrıca küçük eşyalarda komodinler, masalarınız ve sökülen dolap parçalarınız örnek olarak verilebilir.

3- Eşyaların Sökülmesi

Evinizde bulunan gardırop, yemek masası, portmanto ve benzeri montaj gerektiren eşyalarınızın işlemleri firmamızın uzman marangozları tarafından yapılmaktadır. Dikkatlice sökülen de-monte edilen eşyalarınızın her bir parçasını paketliyoruz ve taşımaya hazır hale getiriyoruz.

4- Eşyaların yüklenmesi

Paketleme, ambalajlama ve de-montaj işlemleri bitiriyoruz. Ardından eşyalarınızı nakliye işlemine hazır hale getirip eşyalarınızı dikkatli bir şekilde aracımıza yüklüyoruz. Kat sayılarına ve bazı özel durumlara göre Gebze evden eve nakliyat asansörü kullanıyoruz. Asansör kullanılmadığı durumda ise eşyalarınız dikkatli bir biçimde aracımıza yüklüyoruz. Eşyalarınızı yüklerken belirli bir sıralama takip edip ve eşyalarınız ona göre istifliyoruz.

Gebze evden eve nakliyat asansörü

5- Eşyaların Boşatılması

Dikkatli bir şekilde Gebze evden eve nakliyat işlemine hazırladığımız eşyalarınızı aynı şekilde yeni adresinde boşaltıyoruz. Yeni dairenizde eşyalarının nerede olması gerektiğini ekip şeflerimize belirtmeniz durumunda sizin istediğini yerleşim yapılacaktır. Mesela “salon şu oda olsun ve televizyon ünitesiyle televizyon şu duvara yerleştirilsin” tarzında isteğiniz olması durumunda personellerimiz dediklerinizi takip edeceklerdir.

6- Eşyaların Kurulması

De-monte ettiğimiz eşyalarınızı yani sökülen eşyalarınızı sizin istediğiniz yerlere aynı şekilde yerleştiriyoruz. Eşyanızı eski evinizde nasıl aldıysak yeni evinizde de aynı şekilde kurulumları yaparak sizlere teslim ediyoruz.

Gebze Evden Eve Nakliyat Şirketleri

Yukarıdaki paragraflarda bahsettiğimiz gibi birçok Gebze evden eve nakliyat şirketleri bulunmaktadır. Bu ev taşıma şirketlerinin çoğu maalesef korsan olarak faaliyet göstermektedir. Taşınırken korsan firmalar yüzünden maddi ve manevi olarak zarar görebilirsiniz. Bu nedenle bir nakliyat şirketi seçerken dikkatli olmalısınız. En doğru sonuçları Google üzerinden “Şirket ismi + şikayet veya şirket ismi + yorumlar” şeklinde arama yaparak öğrenebilirsiniz.

Gebze Evden Eve Nakliyat Firmaları

Göçmen Gebze evden eve nakliyat firması olarak siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek ve tatmin edici taşımacılık deneyimi yaşatmak adına kendimizi her geçen gün geliştirmekteyiz. Gebze’nin lider taşımacılık firmaları arasında yer alan konumumuz ile sizlere tatmin edici bir taşımacılık deneyimi sunuyoruz. Sektörde yer alan firmalar arasında kararsız kaldıysanız kararınızı netleştirecek birkaç bilgi vermek isterim. Nakliyat firması seçerken sahip olduğu belgelere, kaç personel çalıştırdığına, yabancı uyruklu eleman çalıştırıp çalıştırmadığına bakarak karar verebilirsiniz. Bunları öğrenmek içinde “firma ismi” + “yorumlar” şeklinde arama yapmanız sizlere aramanız hakkında sonuçlar verecektir. Sizler de uygun fiyatlar ile sorunsuz ve kaliteli bir taşımacılık hizmet almak isterseniz firmamızın iletişim sayfasında yer alan bilgilerden bize ulaşabilirsiniz.

Firma BilgisiVerdiği Hizmet
Göçmen NakliyatEvden Eve Nakliyat
Depolama HizmetiDepolama Var
Paketleme HizmetiPaketleme Var
Montajlama HizmetiMontajlama Var
Duvar Delme HizmetiDuvar Delme Yok
Perde Takma HizmetiPerde Takma Yok

Gebze evden eve nakliyat ne kadar sürmektedir?

Ev taşıma işlemi ortalama olarak 2-6 saat arasında sürmektedir. Tabii eşyanızın ve kat sayılarına göre bu süreler değişiklik gösterebilir.

Ev taşıma fiyatları ne kadar?

Gebze ev taşıma fiyatları birçok değişkene göre belirlenmektedir. Bu nedenden ötürü fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçip 2dk içerisinde teklif alabilirsiniz.

Hangi eşyaları paketliyorsunuz?

Evinizde bulunan ve taşınmasını istediğiniz bütün eşyalarınızın paketleme işlemleri firmamız tarafından yapılmaktadır.

Beyaz eşyaların sökme kurma işlerini yapıyor musunuz?

Evet, evinizdeki eşyaları nasıl yüklediysek yeni evinizde aynı şekilde teslim ediyoruz. Beyaz eşyalarınızın sökme ve kurma işlemleri firmamız tarafından yapılmaktadır.

Depolama hizmetiniz var mı?

Evet, İstanbul ve Kocaeli’nde eşyalarınız için özel hazırlanmış depolarımız mevcuttur. İsteğiniz doğrultusunda eşyalarınızı güvenli depolarımıza taşıyabiliriz.

Hizmetimizi Puanlayıni1
[Toplam: 7 Ortalama: 5]
2.161 kez görüntülendi
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. Mustafa Alkan dedi ki:

  Gebze evden eve nakliyat hizmeti almak için kendileriyle anlaştım. Tam istediğim saatte geldiler eşyaların hepsini güzelce paketleyip taşıdılar. Kendilerine çok teşekkür ediyorum ilk kez sorunsuz bir taşımacılık deneyimi yaşadım.

  1. gocmennakliyat dedi ki:

   Olumlu dönüşleriniz için teşekkür ederiz Mustafa Bey.

 2. İbrahim Uçar dedi ki:

  Göçmen nakliyat ile salı günü gebzede şehir içi nakliyat için anlaştık. Anlaştığımız saatte sabah 8 gibi firma kamyonu kapımızdaydı. Tüm eşyalarımı ambalajladılar profesyonel bir çalışma yaptılar. Koronavirüs tedbirlerine de uyuyorlar tüm ekip arkadaşlarına teşekkür ediyorum elinize sağlık.

  1. gocmennakliyat dedi ki:

   Olumlu geri dönüşünüz için teşekkür ederiz İbrahim Bey.

 3. Emrullah URGAN dedi ki:

  Özellikle pandemi döneminde böyle hijyenik ve tedbirli bir firmayla karşılaşmak çok güven verici. Hakan Bey ve ekibine çok teşekkür ederim.

  1. gocmennakliyat dedi ki:

   Olumlu geri dönüşleriniz için teşekkür ederiz Emrullah Bey.

 4. Maide Durmaz dedi ki:

  Gebze de bulunan evimi Göçmen Nakliyat ile İzmite taşıdım. Evimi taşıya personeller çok profesyoneldi. Ayrıca çalışanların güler yüzlü olması beni çok memnun etti. Herkese taşınması için tavsiye ediyorum.

 5. Sevim dedi ki:

  Göçmen Nakliyat sayesinde sorunsuz bir şekilde taşındım. Kendilerinden Gebze evden eve nakliyat hizmeti aldım ve çok memnumum. Bütün eşyalarımı ambalajladılar ve dört dörtlük bir hizmet verdiler.

BİR YORUM YAZIN
Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now ButtonHemen Ara!