Hızlı İletişim
Bizi Arayarak Fiyat Teklifi Alabilirsiniz.
Hemen Ara!

Gebze Evden Eve Nakliyat

gebze evden eve nakliyat

Nakliyat sektörünün en güler yüzlü personellerinden oluşan bir Gebze evden eve nakliyat firması olarak sizleri Göçmen Nakliyat adresinde buluşturmaktayız. Güven, kalite ve tecrübeli ekip arayışınızla ilgili en iyi cevapları alabileceğiniz bu adres sayesinde çok rahat edeceksiniz. Çünkü kırılma, çizilme veya hasar görme derdi olmayacağı gibi sigortalı bir şekilde nakliyesini de sağlayacaksınız.

Dikkatlice taşınacak olan eşyalarınızın ambalajlanması ve taşınması süreçlerinde yararlanacağınız bu firmalar sayesinde siz, yeni yaşam yerinizi oluşturmanın rahatlığını yaşayacaksınız. Güven veren ve verdiği sözleri yerine getiren bir Gebze evden eve nakliyat firmasıyla sizleri tanıştıran Göçmen Nakliyat   bu hizmetleri siz değerli müşterilerine sunmaktan son derece memnun.

Evden Eve Nakliyat Süreçleri

Gebze evden eve nakliyat süreçleri genel olarak 6 aşamadan oluşmaktadır. Bunlar; ekspertiz, paketleme, sökme işlemleri yükleme işlemleri, eşyaları boşaltma ve kurma işlemleridir. Paketleme hizmetlerinde de aradığınızı bulmanız için hususi bir çaba harcanmaktadır. Böylece yolda gitmekte olan araçlarımız üzerinde taşınmakta olan eşyalarınızın hiçbir şekilde hasar görmemesi de sağlanmaktadır. Sizler de bu hizmetlerden yara sağlamak için hemen Gebze evden eve nakliyat aracılığıyla amacınıza ulaşın.

Olabilecek tüm sorunlara karşı önlemlerin alındığı ve çözümlerin seri bir şekilde sunulmakta olduğu bu adresler sayesinde rahat bir şekilde nefes alabileceksiniz. Eşyaların alındığı gibi ulaştırılması hususunda büyük bir çaba ortaya koymakta olan Gebze evden eve nakliyat aracılığıyla ulaşacağınız bu hizmetleri başka firmalarda bulmakta ziyadesiyle zorlanacaksınız.

Gebze evden eve nakliyat paketleme

Gebze Göçmen Evden Eve Nakliyat

Problemlerin ortadan kaldırıldığı ve nakliyat konusunda profesyonel olarak da adımların atılmakta olduğu Göçmen Nakliyat’ın neler kazandıracağını da böylece rahat bir şekilde görmeniz sağlanacaktır.

Taşınma sırasında taşınacak olan eşyalarınızın hasar görmeden ve kolay yollardan ulaştırılması için geliştirilen hedefler çerçevesinde en iyi uygulamaların yapılmakta ve yerine getirilmeye çalışıldığını göreceksiniz. Tüm kısa ve uzun mesafeler için aynı hassasiyetin ve tedbirin de gösterilmekte olduğunu yakından takip etme şansını hemen bulmak için bizimle iletişime geçebilirdiniz.

Gebze Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Gebze evden eve nakliyat fiyatları

Gebze evden eve nakliyat fiyatları belirlenirken taşımacılık firmaları birçok değişkeni göz önünde bulundururlar. Bu değişkenlerden bazıları aşağıda yer almaktadır.

 • Nereden nereye taşınmak istediğiniz,
 • Evinizin kaç oda kaç salon olduğu,
 • Şu an ki evinizin ve yeni evinizin kat durumları,
 • Asansör olup olmaması vb. değişkenler fiyatlar belirlenirken göz önünde bulundurulur.

Belirttiğimiz gibi fiyatlar belirlenirken adı üstünde değişkenler olduğundan ötürü sizlere web sitemiz üzerinden net fiyat sunamayız. Ortalama bir fiyat vermek gerekir ise 1+1 ev taşımanız için 750₺, 2+1 ev taşıması için 950₺ ve 3+1 ev taşıma işlemi için de sizlere 1100₺ ortalama fiyat sunabiliriz. Ancak tekrar belirtmek isterim ki bu fiyatlar giriş kattan giriş kata olan ve Gebze şehir içi nakliyat hizmeti için verilen fiyatlardır.

Gebze Evden Eve Nakliyat Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Gebze evden eve nakliyat fiyatları belirlenirken yukarıdaki paragrafta açıkladığımız değişkenler göz önünde tutularak belirlenir. Sizler firmamız ile iletişime geçtiğinizde sizlere değişkenlerin her biri soru olarak iletilir ve ona göre bir fiyat teklifi hazırlanır. Müşteri temsilcimiz ile iletişime geçtiğinizde sizlere evinizin oda sayısını, nereden nereye taşınmak istediğiniz, kaçıncı kattan kaçıncı kata taşınacağınızı ve buna benzer sorular ileterek sizlere fiyat sunar. Ardından ise sizlerden evinizde yer alan eşyaların fotoğrafını isteyerek sizlere net fiyat teklifinde bulunur. İsteğiniz doğrultusunda ücretsiz ekspertiz hizmetimizden yararlanarak eşyalarınızın yerinde incelenmesini talep edebilirsiniz.

Gebze Şehir İçi Nakliyat

Gebze şehir içi nakliyat

Gebze şehir içi nakliyat hizmetimizde Gebze içerisindeki taşımacılık hizmetleri verilmektedir. Tabii ki de bu hizmetimiz sadece Gebze ile sınırlı değildir. Firma olarak sizlere Kocaeli, İzmit’in tüm ilçelerinde bu hizmeti vermekteyiz. Şehir içi nakliyat hizmetimizde fiyatlar belirlenirken işçilik esas alınır. Şehirler arası nakliyat hizmetimizde fiyat belirlenirken esas alınan değişken mesafe iken şehir içi nakliyat hizmetimizde esas alınan değişken işçilik olmaktadır. Nedeni ise şehir içi ev taşıma işleminde nakliye işleminin kısa mesafelerde yapılmasıdır. Bazen yan binaya taşınma, aynı sokak içerisinde taşınma ve 2 sokak ileriye taşınma gibi taşımacılık işlemleri de mevcuttur. Böyle bir durumda mesafenin fiyata etki etmesi beklenemez. Gebze şehir içi nakliyat hizmeti verilirken bütün eşyalarınız A’dan Z’ye olacak şekilde paketlenir, gerekli montaj ve de montaj işlemleri firmamız tarafından yapılır. Eşyalarınız evinizden nasıl alındıysa yeni evinizden de firmamız tarafından aynen teslim edilir ve gerekli kurulumlar yapılır.

Gebze Evden Eve Taşımacılık

Gebze evden eve taşımacılık hizmetimizde siz değerli müşterilerimize sorunsuz, güvenilir ve sigortalı bir taşımacılık deneyimi sunuyoruz. Başka bir firma ile daha önce yaşamış olduğunuz kötü bir deneyim var ise Göçmen nakliyat ile taşındıktan sonra “iyi ki sizi tercih etmişiz.” Diyeceğinizi şimdiden garanti edebiliriz. Yenilikçi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan yapımız ile önceliğimiz siz diyoruz ve Gebze ev taşıma hizmetimizde sizlere olabildiğince uygun teklifler sunuyoruz. Taşımacılık hizmetimizde bütün eşyalarınızın paketleme, montaj ve de-montaj işlemleri alanında uzmanlaşmış profesyonel ekip arkadaşlarımız tarafından gerçekleştirilir. Sizler de Göçmen nakliyat bünyesinde taşınmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz!

Evden Eve Nakliyat Yorumları

Gebze evden eve nakliyat yorumları nakliye hizmeti almadan önce Google’da aratmanız gereken en önemli başlıklardan birisidir. Bir nakliye firması ismi yazıp yanına yorumlar yazarsanız o firmaya ait hem olumlu hem de olumsuz yorumlara erişebilirsiniz. Örnek vermek gerekirse arama motoruna “A firması yorumlar” ya da “A firması şikâyet” tarzında sorular ile arama yaparsanız sizlere o nakliye firmasının müşteri deneyimi hakkında bilgiler gösterilecektir. Böylece sizlerin nakliye firması seçimi yaparken o firma hakkında bilginiz olacaktır. Firmamızı aynı şekilde arattığınızda hiçbir kötü müşteri deneyiminin olmadığını göreceksiniz. Aynı şekilde firmamızı “şikâyet” kelimesi ile arttığınızda hiçbir olumsuz yorumun yer almadığını göreceksiniz. Göçmen nakliyat olarak sizlere en iyi nakliyat, paketleme ve depolama hizmetleri sunarak müşteri deneyimini en üst düzeyde tutmayı planlamaktayız.

Gebze Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılıyor?

Gebze evden eve nakliyatın nasıl yapıldığını sizlere maddeler halinde açıklayacağım ama öncelikle bir ön bilgi vermek isterim. Nakliyat işlemi yapılırken ilk olarak ekspertiz hizmeti daha sonra eşyaların paketlenmesi, montajların yapılması, eşyaların yüklenmesi ve adresinize boşaltılarak yerleştirilmesi ana başlıkları altında yapılmaktadır.

Evden eve nakliyat Gebze

1- Ekspertiz Aşaması

Ekspertiz aşaması sizin bizimle iletişime geçmeniz ardından da ücretsiz ekspertiz talep etmeniz doğrultusunda yapılır. Ekspertiz işleminde personelimiz daha önceden sizlere verdiği rezervasyon günü ve saatinde evinize gelerek eşyalarınızı yerinde inceler. Bu incelemeler sonucunda ev taşıma için kaç adet personel gerektiği, hangi büyüklükte bir araç gönderileceği, Gebze evden eve nakliyat asansörüne ihtiyaç olup olmadığı gibi soruların yanıtlarını belirler. Bu belirlemeler ile sizlere en iyi fiyat teklifi sunularak karşılıklı anlaşma dahilinde taşınma tarihi belirlenerek sözleşme imzalanır.

2- Eşyaların Paketlenmesi

Taşıma günü geldiğinde son model aracımız kapınıza yanaşır ve profesyonel ekibimiz araç kasasından gerekli malzemeleri alarak evinize çıkar. İlk olarak kaba olarak tabir ettiğimiz büyük eşyaların ambalajlama işlemi yapılır. Beyaz eşyalar, konsollar, koltuk takımları ve gümüşlükler ile başlanan ambalajlama işlemi daha sonra küçük eşyalara geçilerek devam eder. Küçük eşyalarda komodinler, masalarınız ve sökülen dolap parçalarınız örnek olarak verilebilir.

3- Eşyaların Sökülmesi

Evinizde bulunan gardırop, yemek masası, portmanto ve benzeri montaj gerektiren eşyalarınızın işlemleri firmamızın uzman marangozları tarafından yapılmaktadır. Dikkatlice sökülen de-monte edilen eşyalarınızın her bir parçası paketlenir ve taşımaya hazır hale getirilir.

4- Eşyaların yüklenmesi

Paketleme, ambalajlama ve de-montaj işlemler bitirilerek nakliye işlemine hazır hale getirilen eşyalarınız dikkatli bir şekilde aracımıza yüklenir. Kat sayılarına ve bazı özel durumlara göre Gebze evden eve nakliyat asansörü kullanılır. Asansör kullanılmadığı durumda ise eşyalarınız dikkatli bir biçimde aracımıza yüklenir. Eşyalarınız yüklenirken belirli bir sıralama takip edilir ve eşyalarınız ona göre istiflenir.

Gebze evden eve nakliyat asansörü

5- Eşyaların Boşatılması

Dikkatli bir şekilde Gebze evden eve nakliyat işlemine hazırlanan eşyalarınız aynı şekilde yeni adresinde boşatılır. Yeni dairenizde eşyalarının nerede olması gerektiğini ekip şeflerimize belirtmeniz durumunda sizin istediğini yerleşim yapılacaktır. Mesela “salon şu oda olsun ve televizyon ünitesiyle televizyon şu duvara yerleştirilsin” tarzında isteğiniz olması durumunda personellerimiz dediklerinizi takip edeceklerdir.

6- Eşyaların Kurulması

De-monte edilen eşyalarınız yani sökülen eşyalarınız sizin istediğiniz yerlere aynı şekilde yerleştirilir. Eşyanızı eski evinizde nasıl aldıysak yeni evinizde de aynı şekilde kurulumları yaparak sizlere teslim ediyoruz.

Gebze Evden Eve Nakliyat Firmaları

Göçmen Gebze evden eve nakliyat firması olarak siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek ve tatmin edici taşımacılık deneyimi sunmak adına kendimizi her geçen gün geliştirmekteyiz. Gebze’nin lider taşımacılık firmaları arasında yer alan konumumuz ile sizlere tatmin edici bir taşımacılık deneyimi sunuyoruz. Sektörde yer alan firmalar arasında kararsız kaldıysanız kararınızı netleştirecek birkaç bilgi vermek isterim. Nakliyat firması seçerken sahip olduğu belgelere, kaç personel çalıştırdığına, yabancı uyruklu eleman çalıştırıp çalıştırmadığına bakarak karar verebilirsiniz. Bunları öğrenmek içinde “firma ismi” + “yorumlar” şeklinde arama yapmanız sizlere aramanız hakkında sonuçlar verecektir. Sizler de uygun fiyatlar ile sorunsuz ve kaliteli bir taşımacılık hizmet almak isterseniz firmamızın iletişim sayfasında yer alan bilgilerden bize ulaşabilirsiniz.

Gebze evden eve nakliyat ne kadar sürmektedir?

Ev taşıma işlemi ortalama olarak 2-6 saat arasında sürmektedir. Tabii eşyanızın ve kat sayılarına göre bu süreler değişiklik gösterebilir.

Ev taşıma fiyatları ne kadar?

Gebze ev taşıma fiyatları birçok değişkene göre belirlenmektedir. Bu nedenden ötürü fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçip 2dk içerisinde teklif alabilirsiniz.

Hangi eşyaları paketliyorsunuz?

Evinizde bulunan ve taşınmasını istediğiniz bütün eşyalarınızın paketleme işlemleri firmamız tarafından yapılmaktadır.

Beyaz eşyaların sökme kurma işlerini yapıyor musunuz?

Evet, evinizdeki eşyaları nasıl yüklediysek yeni evinizde aynı şekilde teslim ediyoruz. Beyaz eşyalarınızın sökme ve kurma işlemleri firmamız tarafından yapılmaktadır.

Depolama hizmetiniz var mı?

Evet, İstanbul ve Kocaeli’nde eşyalarınız için özel hazırlanmış depolarımız mevcuttur. İsteğiniz doğrultusunda eşyalarınızı güvenli depolarımıza taşıyabiliriz.

1.521 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM

 1. Mustafa Alkan dedi ki:

  Gebze evden eve nakliyat hizmeti almak için kendileriyle anlaştım. Tam istediğim saatte geldiler eşyaların hepsini güzelce paketleyip taşıdılar. Kendilerine çok teşekkür ediyorum ilk kez sorunsuz bir taşımacılık deneyimi yaşadım.

 2. İbrahim Uçar dedi ki:

  Göçmen nakliyat ile salı günü gebzede şehir içi nakliyat için anlaştık. Anlaştığımız saatte sabah 8 gibi firma kamyonu kapımızdaydı. Tüm eşyalarımı ambalajladılar profesyonel bir çalışma yaptılar. Koronavirüs tedbirlerine de uyuyorlar tüm ekip arkadaşlarına teşekkür ediyorum elinize sağlık.

 3. Emrullah URGAN dedi ki:

  Özellikle pandemi döneminde böyle hijyenik ve tedbirli bir firmayla karşılaşmak çok güven verici. Hakan Bey ve ekibine çok teşekkür ederim.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now ButtonHemen Ara!