Hızlı İletişim
Bizi Arayarak Fiyat Teklifi Alabilirsiniz.
Hemen Ara!

Gebze Evden Eve Taşımacılık

Gebze evden eve taşıma

Firmamız Gebze evden eve taşımacılık alanında ev taşıma konusunda bölgenin lider pozisyonda yer alan firmaları arasındadır. Uzman kadromuz ve geniş araç filomuz sayesinde ihtiyacınız olan bütün taşımacılık işlemlerini itina ile gerçekleştirebiliriz. Personellerimiz bizzat Göçmen Nakliyat’ın en az 10 yıllık tecrübeye sahip uzmanlarız tarafından eğitilmiştir. Gerek montajlama gerekse eşya ambalajlama işlemlerini en iyi şekilde yapacaklarından emin olabilirsiniz.

Göçmen Nakliyat olarak bütün eşyalarınızın ambalajlama işlemi firmamız tarafından yapılmaktadır. Eşyalarınız ambalajlanırken firmamız üst düzey koruyuculuğa ve geçirmezliğe sahip malzemeleri tercih etmektedir. Gebze evden eve taşımacılık sırasında eşyalarınızın zarar görmemesi için patpat, havalı naylon, kraft kâğıdı, varil, karton koli, battaniye ve daha birçok malzeme kullanmaktayız. Evinizde bulunan her eşyanın paketleme ve taşınma işlemi tek tek ve özenle yapılmaktadır.

Eşyalarınızın taşınması esnasında firma olarak evden eve nakliyat asansörü, bina merdivenleri veya bina asansörü kullanmaktayız. Göçmen olarak firmamız önceliğini ilk olarak dış cephe asansörüne daha sonra bina asansörüne daha sonra ise bina merdivenlerini tercih etmekteyiz. Eşyalarınızın en güvenilir yoldan taşınması sıralaması da bu şekildedir. Dış cephe asansörü ile taşınan eşyalar en güvenli şekilde taşınmış olmaktadır.

Gebze Evden Eve Taşımacılık

Taşımacılık ve nakliye hizmeti verirken ambalajlama, montaj işlemleri, kolileme, yükleme, boşaltma ve yerleştirme hizmetlerini sizlere sunmaktayız. Bu adımların her biri alanında uzman 10 yılı aşkın tecrübeye sahip iş ahlakına sahip personellerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Profesyonel bir şekilde taşınan eşyalarınızın bu yüzden ekstrem durumlar haricinde hasar görme ihtimali yoktur.

Eşya Ambalajlama Hizmeti

Göçmen Nakliyat olarak bütün eşyalarınızın ambalajlama işlemini biz yapmaktayız. Beyaz eşyalarınız, koltuk takımlarınız, mobilyalarınız ve Gebze evden eve taşımacılık hizmetinde aklınıza gelebilecek bütün eşyaları özenle paketliyoruz. Paketleme ve de-montaj işlemleri eşzamanlı olarak yürütülmektedir. Sökülen eşyalarınız direkt olarak ambalajlanır ve taşınma işlemine hazır hale getirilir.

Gebze evden eve taşımacılık

Eşya Montaj ve De-Montaj Hizmeti

Göçmen Gebze evden eve nakliyat firması olarak gerekli görülen bütün eşyalarınızın montaj ve de-montaj işlemlerini biz yapmaktayız. Eşyalarınızın taşınması için sökülme ve kurulma işlemleri firmamızın uzman personelleri tarafından itina ile yapılmaktadır. Beyaz eşyalarınızın sökülmesi ve yeni adresinde kurulması, koltuk takımlarınızın gerek duyulması halinde sökülmesi ve kurulması, aynı şekilde evinizdeki gardırop ve mobilyaların marangozlarımız tarafından sökülüp kurulması firmamız tarafından yapılmaktadır.

Eşya Kolileme Hizmeti

Firmamızdan talep etmeniz durumunda Gebze evden eve taşımacılık işlemleri için bütün eşyalarınızı kolileyebiliriz isterseniz de eşyalarınızı kendiniz kolileyebilirsiniz. Kolileme hizmetimiz sayesinde kumandayı bile kaldırmanıza gerek kalmadan evinizi taşımış olabilirsiniz. Kolileme hizmetimizde mutfakta bulunan tabak, bardak ve benzeri eşyalar, yatak odasında giysileriniz, salon ve diğer odalardaki ufak-tefek eşyalarınızın kolileme hizmeti firmamız tarafından itina ile yapılacaktır.

Eşya Yükleme ve Boşaltma Hizmeti

Gebze Evden eve nakliyat firması olarak eşyalarınızın yükleme ve boşaltma işlemleri özenle, sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır. Eşyalarınızın yükleme ve boşaltma işlemlerinde genellikle asansörlü taşımacılık işlemini tercih etmekteyiz. Ev taşıma işleminde bazen asansör kurulumu yapılamamaktadır. Asansör kurulumu olmadığı nakliye işlemleriniz bina merdiveni aracığıyla yapılır.

Evden eve nakliyat asansörünün kurulamama nedenleri;

  • Asansör kurulum hizasında elektrik teli veya ağaç olması
  • Dairenin yola bakan veya asansör kurulumuna müsait bir penceresinin olmaması
  • Asansörün kurulması için bir eğime ihtiyaç vardır bu yüzden 2. Kattan aşağı katlara asansör kurulamamaktadır.
  • Sokağın ve caddenin asansör kurulumuna müsait olma durumu (yoğun cadde ve sokaklarda asansör kurulumu zordur. Örnek olarak Gebze çarşı).

gebze eşya taşıma ambalajlama

Gebze Evden Eve Taşımacılık Fiyatları

Gebze evden eve taşımacılık fiyatları belirlenirken birçok unsur göz önünde bulundurulur. Bu unsurlar her ev taşıma işlemi için değişken olduğu için sizlere net fiyatı buradan veremeyiz. Ancak ortalama olarak Gebze nakliye fiyatları sunabiliriz. Fiyatlar belirlenirken oda sayınızın, kat sayılarınızın ve nereden nereye taşınmak istediğiniz büyük önem arz etmektedir. Oda sayısı, kat sayısı ve taşınmak istenilen yer her taşımacılık için farklı olduğundan sizlere buradan fiyat sunamamaktayız.

Nereden nereye taşınmak istediğiniz fiyat belirlenirken çok önemlidir. Gebze şehir içi nakliyat hizmeti almak istiyorsanız burada mesafenin fiyata pek bir etkisi yoktur hatta yok denecek kadar azdır. Ancak şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti almak istiyorsanız burada Gebze’den nereye taşınmak istediğiniz fiyat konusunda büyük öneme sahiptir. Örnek olarak Gebze’den Sakarya’ya yapılacak bir ev taşıma işlemi ile Gebze ile Kars arasında yapılacak nakliye işleminde 3000₺’ye kadar fiyat oynamaları gerçekleşebilir.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Burada belirttiğimiz fiyatlar ortalama fiyatlardır ve asansörlü taşıma fiyata dahil değildir.

  • Gebze 1+1 nakliyat fiyatı: 850₺
  • Gebze 2+1 nakliyat fiyatı: 1100₺
  • Gebze 3+1 nakliyat fiyatı: 1450₺
  • Gebze parça eşya taşıma: 450₺

Gebze Evden Eve Taşımacılık Göçmen Nakliyat

Gebze Göçmen Nakliyat

Gebze evden eve nakliyat firmaları arasında lider olarak yer alan firmamız sizlere en iyi hizmeti uygun fiyatlarla profesyonel bir şekilde sunmaktadır. Eşya depolama, ofis taşımacılığı ve ev taşıma hizmetlerimiz ile siz değerli müşterilerimizin isteklerini karşılamak adına çalışmaktayız. Firma olarak müşteri memnuniyeti bizim için her şeyden daha önemlidir. Personellerimizi bu yüzden iş ahlakı, etik ve sosyal sorumluluk konularında bilinçlendiriyoruz. Daha önce yaşadığınız olumsuz bir evden eve nakliyat deneyimi var ise bunu Göçmen Nakliyat ile unutabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve fiyat teklifi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca yorum yaparak fiyat teklifi alabilirsiniz. Yorumlarınıza 10 dakika içerisinde dönüş sağlanacaktır.

145 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now ButtonHemen Ara!