Gebze Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Gebze asansörlü evden eve nakliyat

Gebze asansörlü evden eve nakliyat hizmetimiz sayesinde taşınma işleminiz çok hızlı ve daha güvenilir bir şekilde yapılmaktadır. Göçmen Nakliyat olarak bünyemizde 2 adet nakliyat asansörü bulundurmaktayız.

Asansörlü nakliyat hizmeti çoğu taşınma için uygundur ancak bazı binaların konumları nedeniyle asansör kurulumu yapılamamaktadır. Asansör kurulamadığı durumlarda mecburi olarak bina merdiveni veya bina asansörü tercih edilmektedir.

Asansörlü nakliyat hizmeti alarak hem eşyalarınızı güvenli bir şekilde hem de hızlı bir şekilde yeni adresine taşıtmış olursunuz. Asansörün kurulumu eğer mümkünse balkonunuza mümkün değilse pencerenize yapılır. Pencereden eşyaların alınabilmesi için pencerenin sökülmesi gerekmektedir. Asansör personelimiz pencerenin sökülme işlemlerini yapmaktadır.

Gebze Asansörlü Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Gebze asansörlü evden eve nakliyat fiyatları tek taraflı kurum için 350₺’dir. Hem yükleme hem de boşaltma işlemi için asansörlü nakliyat fiyatı 700₺’dir. Asansörlü taşıma hizmeti almak istediğinizde adresinize hem nakliyat kamyonu hem de asansörü taşıyan kamyon gelecektir.

Asansörle beraber asansörü kuracak ve kullanacak olan tecrübeli personelimiz de gelecektir. Bu personelin ve asansörün masrafı olduğundan ev taşıma fiyatında 350₺’lik bir artış normaldir. Eviniz 2. Kat veya daha üst katlarda yer alıyorsa bu hizmetimiz tam sizlere göredir.

Gebze asansörlü evden eve taşıma

Bazı durumlarda asansörlü nakliyat şart olabilmektedir. Örneğin Ege bölgesinde çoğu apartman yönetimi bina içerisinde taşıma yapılmasına müsaade etmez. Bu nedenden ötürü Ege bölgesinde asansörlü taşımacılık işlemi çok yaygındır. Kocaeli Gebze bölgesinde ise bina sakinleri, ev sahipleri ve apartman yöneticisi bina içerisinde taşıma yapmaya müsaade etmez. Bu durumlarda mecburi olarak asansörlü taşımacılık yapılmaktadır.

Gebze Asansörlü Evden Eve Taşımacılık Nasıl Yapılıyor?

Asansörlü nakliye koltuk ambalajlama

Gebze asansörlü evden eve taşımacılık asansör personelimizin asansörün nereye kurulacağını belirlemesiyle başlar. İnceleme yaparken asansörün yanaşabileceği bir yer ve eşyanın rahatça alınabileceği bir pencere seçmektedir. Ayrıca pencere ile asansör arasında elektrik teli veya ağaç olmayan bir cepheye kurulum yapılması gerekmektedir.

İlk olarak personelimiz eşyanın alınacağı pencereyi sökerek işleme başlar. Ardından asansörün kurulumunda ayarlamalar yapılır ve asansörün ayakları pencerenize gelecek şekilde yanaştırılır. Daha sonra asansör paneli açılır ve deneme olarak test yapılır. Bir sorun olmadığı taktirde asansörlü nakliyat başlayabilir.

Kurulum başarılı bir şekilde yapıldıktan sonra Gebze evden eve nakliyat işlemleri başlar. Eşyalarınızın ambalajlanması, sökülmesi ve asansörden kamyonumuza direkt olarak indirilmesi. Eşyalarınız evinizden asansör paneline dikkatli bir şekilde tek tek yerleştirilir. Eşyalarınızın asansör panelinden düşmesi söz konusu değildir. Asansörümüz maksimum 400kg taşıma yapabilmekle beraber 16. Kata kadar kurulabilmektedir.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Gebze evden eve nakliyat asansörünün kurulabilmesi için ilk olarak evinizin yola bakan penceresi olan bir cephesi bulunmalıdır. Asansör kurulumu bu cepheye yapılabilir ancak o cepheye yakın elektrik teli veya ağaç bulunmamalı. Ağaç veya elektrik teli olması durumunda asansör kurulumu bazen yapılamamaktadır.

Asansörlü nakliye sandalye ambalajlama

Göçmen Nakliyat olarak sizlere birçok taşımacılık hizmeti sunmaktayız. Bunlar arasında şehir içi taşımacılık, şehirler arası nakliyat, eşya depolama, ofis taşımacılığı ve Kocaeli’nin tamamında ev taşıma hizmetlerimiz bulunmaktadır. Sizlerde kaliteyi uygun fiyatlar ile almak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Fiyat almak için arayabilir, mail atabilir veya yorum yapabilirsiniz. Yorumlarınıza 5 dakika içerisinde dönüş sağlanacaktır.

Hizmetimizi Puanlayıni1
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
541 kez görüntülendi
ZİYARETÇİ YORUMLARI
Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN
Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Hemen Ara