Gebze Evden Eve Nakliyat Ücretleri

paketleme kutuları gebze

Gebze Evden Eve Nakliyat Ücretleri Nasıl Belirlenir

Taşıma fiyatları evin binada bulunduğu kat, apartman ya da sitenin yük asansörünün olup olmaması ve asansörlü sistem kurulumuna uygunluk, şehirler arası gidilecek mesafe gibi farklı etkenler sonucu belirlenir. Her evde aynı miktar ve vasıfta eşya olmadığını da göz önünde bulundurursak sağlıklı bir fiyatlandırma ancak ekspertiz işlemi sonrası ortaya çıkar diyebiliriz.

Her şeyden önce teklif aldığınız firma kurumsal ve köklü olmalıdır. Kendine ait araç filosu olmayan komisyoncu diye tabir ettiğimiz şahıslar, her yıl isim değişikliğine giden ruhsatsız izinsiz korsan nakliyeciler sizlere pek ucuz fiyatlar verse de böyle bir taşımacılık hizmeti size pahalıya patlayabilir. Zira bu tarz firmalar herhangi bir aksilik halinde yasal muhatap olarak karşınıza çıkamamaktadır. Gebze Evden Eve Nakliyat Ücretlerigebze evden eve nakliyat ücretleri ücretleri

Bakanlık onaylı K3 belgesi olmayan, eşyalarınıza kayıp hasar ya da pert sigortası yapmayan bu firmalar 200-300 TL kar etmeyi düşünürken binlerce lira zarara uğramanıza da sebep olabilir. Ayrıca tüm personelimiz firmamızın uzun yıllardan beri sabit personelidir. Her sene isim tabela değiştiren, eşyalarınıza sigorta yapmayan, yabancı uyruklu ucuz iş gücüyle size hizmet sunmaya çalışan korsan nakliye firmaları maalesef herhangi bir eşya kırılması ya da kaybı durumunda verdikleri hizmetin arkasında duramamaktadır.

Bu sebeple internet üzerinde pek çok İstanbul – Gebze evden eve nakliyat yorumları arasında olumsuz görüşler ve şikayet görmekteyiz. Şikayetlerde bahsi geçen onlarca hatta yüzün üzerinde nakliye firması varken, gerçekte ilimizde kayıtlı & ruhsatlı nakliyat firması sayısı bu sayıların çeyreğine bile ulaşmamaktadır.Gebze evden eve nakliyat hizmetlerinde kalitenin adresi olan Göçmen Nakliyat size en ucuz fiyatları değil en uygun fiyata en kaliteli hizmeti taahhüt etmektedir.

Göçmen Gebze Evden Eve Nakliyat Fiyatları 

Taşımacılık sektöründe geride bıraktığımız 20 küsur yılda edindiğimiz tecrübeler ışığında, sizler için en kaliteli ve güvenilir hizmeti vermeye çalışıyoruz. Gebze evden eve nakliyat firmaları arasında müşteri memnuniyetine odaklı anlayışımız, taşımacılık sektöründe yenilikleri sürekli yakından takip edip uygulamaya çalışan ekibimizle sizler için hizmet vermekteyiz.

Her şeyden önce, eşyalarınızı kendi evimizi ya da iş yerimizi taşıma hassasiyeti içerisinde taşıma gayreti gösteriyoruz. Bir aile ya da insan için şüphesiz en değerli şeylerden biri evi olduğu gibi bir evin eşyaları ve o evde barınanlar o evi “yuva” haline getirmektedir. Bu anlamda Gebze Evden Eve Nakliyat hizmetinde, firma olarak sizin için değerli olan ev eşyalarınızın nakliyesini en mükemmel bir biçimde gerçekleştiriyoruz. Bize 0262 653 34 36 numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Hizmetimizi Puanlayıni1
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
540 kez görüntülendi
Hemen Ara