Hızlı İletişim
Bizi Arayarak Fiyat Teklifi Alabilirsiniz.
Hemen Ara!

Kartepe Evden Eve Nakliyat

kartepe evden eve nakliyat

Kartepe Evden Eve Nakliyat

Kartepe Evden Eve Nakliyat şirketi olarak sizlerin taşımacılık işlemlerinizi özenle gerçekleştirmekteyiz.  Kartepe Nakliyat olarak sektörde kazandığımız en büyük deneyim şu dur ki; taşınma işlemlerinde en meşakkatli olan işlem ambalajlama işlemidir. Ambalajlama işlemi oldukça önemli ve özen gösterilmesi gereken aynı taktirde de planlı bir şekilde sürdürülmesi gereken bir çalışmadır.

Bu nedenle öncelikle ambalajlanacak olan eşyaların sınıflandırılması gerekir. Sınıflara ayrıldıktan sonra ambalajlama işlemleri dikkatli bir şekilde yapılmalıdır. Hasar görebilecek eşyalar özellikle ayrı kolilere yerleştirilmelidir ki taşınma esnasında diğer eşyalar ile ilişkisi önlenmelidir.

Kartepe Evden Eve Nakliyat

Ayna gibi narin eşyalar ise özel korumalı malzemelerle ambalajlanarak nakliye kamyonunun üst kısımlara yerleştirilerek hareket etmesi engellenir. Bu şekilde sürdürülecek olan bir ambalajlama işlemi akabinde eşyalarınıza herhangi bir hasar meydana gelmemektedir.

Ambalajlama işlemlerinin yanında eşyaların nakliye kamyonuna yüklenmesi çalışmalarında da özen gösterilmelidir. Bu hususta en çok sıkıntı eşyaların yüksek katlı binalarda merdivenlerinde karşı karşıya gelinmektedir.

Eşyalar buralarda nakliyesi gerçekleştirilirken duvarlara sürtünmesi veya bir yere çarpması gibi durumlarda maalesef zarar görebilmektedir. Bu sebeple bu tür durumlarda olan dairelerde nakliye işlemi asansörlü araçlar ile yapılmalıdır. Ancak binada eşyaları nakliye edebilecek bir yük asansörü yoksa dışarıdan bir asansör hazırlanarak eşyaların emin bir şekilde taşınması sağlanır.

Kartepe Evden Eve Nakliyat

Kartepe Evden Eve Nakliyat bölgesinde asansör sistemi sayesinde eşyalarınız güvenli bir şekilde taşıma kamyonuna yüklenir. Nakliye aracına taşıma yapılırken de ilk araca gelmesi gereken eşyalar sona sonradan araçtan inmesi gereken eşyalar ise en sona yerleştirilmelidir ki eşyaların yeni adresine taşınması esnasında bir sorunla karşılaşmayın. Sizlere göstermiş olduğumuz hizmetlerden faydalanarak eşyalarınızın emin bir şekilde nakliyesini sağlayabilirsiniz.

Gebze Evden Eve Nakliyat

418 kez görüntülendi